Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Le tudnátok írni a személyes...

Le tudnátok írni a személyes "UFO-találkozásos" élményeket/észleléseiteket?

Figyelt kérdés
Nekem 1997 körül volt: Gyerek voltam, haverokkal labdáztunk a házunk mögötti réten, mindhárman egy korong alakú, gyorsan mozgó valamit pillantottunk meg az égen, máig nem tudjuk mi volt az
2022. jún. 26. 11:53
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
36%
mentem egyszer az uton jott velem szembe egy ember semmi nem utalt ra hogy ufo lenne de en biztosan tudtam hogy az
2022. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Azonosítsd be és már nem lesz UFO, ennyi.
2022. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
'97 környékén repültem az űrhajómmal és egy réten láttam 3 gyereket.
2022. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nagyapám mesélte, hogy egy este kiment elszívni a szokásos cigarettáját a híradó után. Akkor látott a házak felett kb. 200 méter magasan egy ezüstös, korongszerű tárgyat, amely mozdolutlanul lebegett. Tudi kell erről, hogy egy kis faluban élt, tehát az utcán már abban az időpontban senki sem járkált és az udvaron sem volt kint senki, ugyanis mifelénk ilyenkor az emberek behúzódtak már a házba, megnézték a híreket, az időjárást, talán az esti filmet és lefeküdtek. Szóval ő volt ott egyedül, amíg elszívta a cigarettát, addig nézte a járművet, de az nem csinált semmit, csak állt egy helyben. Ezt követően nagyapám bement a házba, mert igazából nem történt semmi érdekes, csak ott lebegett az a valami. Ezzel kapcsolatban egyébként semmi más nem történt utána. Nem hiszem, hogy magától találta volna ki, mert nem hazudott sohasem és a faluját sem igazán hagyta el, tehát nem volt olyan fantáziája, hogy ilyet kitaláljon. A TV-n is csak három csatornát fogtak akkoriban: m1, TV2, RTL klub. Ilyen témájú könyve, újságja sem volt soha.
2022. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!