Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik azok a Reptiliánok?

Mik azok a Reptiliánok?

Figyelt kérdés
2022. júl. 19. 13:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
32%

Veszélyes hüllőlények, akik a világot uralják a háttérből ill. a felsőbb dimenzióból valamint a Föld felszíne alól és alakváltásra is képesek, így emberi uralkodók, magasabb rangú vezetők formájában is meg tudnak jelenni például valamint befolyásolni/irányítani tudnak politikusokat is, gyakorlatilag ők állnak a piramis csúcsán.


Negatív érzelmekkel és friss vérrel táplálkoznak. A kínzás, szenvedés, rettegés stb erősíti őket és céljuk az emberiség kiszipolyozása, leigázása. Nem véletlenül teremtenek olyan gazdasági és egyéb helyzeteket, hogy az emberek ne élhessenek harmóniában, mert az nem felel meg az ő alacsony rezgésszintjüknek, ezért folyton kitalálnak valami rosszat, hogy az emberek szenvedéseiből táplálkozhassanak - sok esetben szolgáik a szürkék is, de velük annyira már nem mindig jó a munkakapcsolat.


David Icke könyveit érdemes tanulmányoznod, ha a téma érdekel és barátod a gugli. :)

2022. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
11%

[link]


Reptilia egy hüllő osztály. Khm.

2022. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
18%

Ja, amúgy Icke szerint a Hold egy űrhajó (belül üreges), aminek a sötét oldalán izgalmas és szörnyű dolgok zajlanak valamint oda viszik az elraboltakat is, ott folyik a rabszolgatartás és valamiféle munka is.

Ezért van az, hogy egyesek már látták mozogni a Holdat és olvastam már elrabolt emberek beszámolóiról is, valami katonanő is nyilatkozott anno erről, de már nem emlékszem pontosan.


Én nem tudom, de nem is szeretném megtudni.


Szerintem jobb, ha nem találkozol velük, mert állítólag nagyon erősek, magasak és esélytelen velük szembeszállni.


Mindenesetre érdekes a párhuzam a Halál csillag és a Hold között. :)

2022. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
27%

1-es nem felsőbb dimenziós lények az összes konteós szöveg szerint.


Te is írtad, hogy alacsony rezgésszintjük van, ergo a felsőbb dimenziókat ki sem bírnák, mivel a felsőbb dimenziók már mind a szeretet magas rezgésszintjén vannak. Ergo ezért sem lehetséges az amit anno ufokurtato írt arról hogy a reptoidok nem engedik, hogy a plejádok ide utazzanak.


Mivel a plejádok is magasabb dimenziókban élnek. A konteos oldalak szerint.


Szóval az egész amit írtok róluk már önmagában ellentmondás, pl. amit egyes írt, felsőbb dimenzió-negatív rezgésszint ez a kettő egymás teljes ellentéte. Ergo ha magasabb dimenziókban laknának, akkor nem lennének rosszak. David Icke könyeveit én nem ajánlom. Egyrészt összeesküvés elméletek sorait írja, illetve már előtte is írtak ilyen lényekről egy szerző egy science fiction regényben, nem új keletű ez, többnyire különböző science fiction filmekben is felbukkantak. Pl. Kedves ellenségem, de a Star Trek-ben is.


Amiért nem ajánlom még David Icke-t mert az ő elméletei miatt halt már meg egy ember, mert azt hitte a testvére hogy reptoid. Hosszabb távon meg terror veszélyt is jelenthet az ő ténykedése. Ha megnézitek Amerikát, már kb. a 4-edik ámokfutó lövöldözött civilek között. Nyilván a közösségi médiáknak van ehhez is köze.

2022. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
* könyveit
2022. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
71%
Kitalált hüllőszerű földönkívüliek.
2022. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
53%

4: igazad van, rosszul fogalmaztam: nem felsőbb, más dimenzió az övék - és lehet pont az ő világuk a pokol maga! Nem tudom, csak tippelek!


Szerintem magasabb rezgésszintre kell törekednünk, hogy megszüntessük a ténykedésüket és elkerülhessük a lövöldözős reptiliánok által befolyásolt ámokfutókat.


De: Úgy vélem, hogy a sok erőszakos játék, horror, rossz hírek, rossz közérzet, rossz politika, xar családi körülmények, terroriztáló környezet és/tehát különböző negatív hatások miatt lesznek a bekattant emberek és nem azért, mert olvastak egy könyvet.

2022. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
37%

Am. nem értem, hogy miért lettem lepontozva, amikor én vagyok az egyetlen eddig, aki a feltett kérdésre kifejtetten válaszolt.


Most tökre elszomorodtam. :(

2022. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
36%

7-es én csak jeleztem, hogy az ilyen közösségi médiák által válaszolt katyvaz válaszok kialakíthatnak egy mentálisan labilis emberben irreális képzeteket, és aztán a bizonytalanságból elhatalmasodott félelem amit a közösségi média táplál, mert elolvassa, alakíthatja úgy az illető cselekedeteit, elég ahhoz, hogy ámokfutásba kezd. Ufokurtató007 válaszaiból is ezeknek a jeleit lehet érzékelni. Ha nem értesz vele egyet reptoidnak néz. Engem is nézett már reptoidnak. Veszélyes amit művel!


Mit gondoltok miért írok minden egyes alkalommal ilyen kérdésekhez felrázó választ? Leginkább UFokurtató007 válaszaihoz szoktam írni. Igen barom vagyok hogy válaszolok, de a barom létemnek az az oka, hogy legyen olyan válasz is ott, ami kizökkenti a bizonytalanságból azt aki netalántán ki kelne önmagából félelmében.


A napokban is volt hír, hogy volt egy lövöldöző Amerikában, arról nem tudok semmit mi volt az oka. Az az előtti esetnél ott az illető nem antiszemita volt, random lövöldözött de ott mondták, hogy tévképzetei voltak és mentális betegsége.


Még jó, hogy nem Amerikába írogat UFokurtató007. Kiválasztottnak mondja magát, de amit művel a gyk-n az veszélyes. Amerikába miatta már szerintem több tucat ámokfutó lenne és terror veszélynek minősítenék.


Ezért próbálom jelezni, hogy David Icke összeesküvés elméleteit jobb lenne ha elfelejtenétek. Nyilván lesz aki elolvassa, levonja a konzekvenciát értelmesen, vagy észreveszi az ellentmondásokat, de ha labilis vagy ne tedd! Már az bőven mond több mindent arról az emberről, hogy a testvérpár egyik tagja halt meg miatta, mert reptoidnak lett nézve, közbe meg ember volt.

2022. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
0%

* Az az előtti esetnél ott az illető nem antiszemita volt, random lövöldözött de ott mondták, hogy tévképzetei voltak és mentális betegsége és ott vizsgálták a közösségi média hatását is.


Ezt kiegészítettem mert a hírekben ezt mondták.


Egyébként én is válaszoltam a kérdező kérdésére a reptilia egy hüllő osztály.



Ergo ha nagyon gondolkodsz, akkor anno valaki a reptilian vagy reptoid hüllőszerű földönkívülieket a science fiction regényébe ezekről az állatokról találták ki.

2022. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!