Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik azok a Reptiliánok?

Mik azok a Reptiliánok?

Figyelt kérdés
2022. júl. 19. 13:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
28: Na, mikor mész a vatikáni levéltárba? :)
2022. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

24-es onnan tudom, hogy nézz meg egy babonás embert, egy kényszerbeteg embert, egy borderlineos embert, és egy normális embert.


Ezek közül a babonás, és a kényszerbeteg fog előbb a saját félelmeinek következtében ellentétes dolgot cselekedni. A borderline-os dühében maximum ordibál a macskával, ha épp nem tudja kontrolálni az érzéseit.


Egy normális ember ezzel ellentétben szimplán csak mosolyog a fekete macskára, hogy milyen szép cica.


Míg egy babonás egész álló nap azon fog rettegni hogy mi fog történni ha nem balról jobbra megy át előtte a macska, illetve egy kényszeres meg ha nem tetszik neki ahogy a macska áll mert balra van fordulva, és neki az a kényszeressége, hogy akkor van rend, ha minden jobb oldal felé néz, akkor kényszeresen kiigazítja,aztán ha megkarmolja, akkor felsőbb erőnek gondolja, és rituálékba kezd. Pedig csak valójában etológiai reakció, a macska jelezte, hogy hagyja békén. Aztán a macska kamillázva nézi, mert nem érti miért forog önmaga körül, aztán a kényszeres észreveszi, és megretten a macska szemeitől, és egy újabb rituáléba kezd, mert hát biztos nem is macska. A macska meg megunja, és elsétál, és a kényszerbeteg azt hiszi a rituáléja mentette meg a szörny macskától, ami csak macskának álcázta magát. A normális ember meg csak mosolyog a macskán, de tisztában van vele, hogy megsimogatná ugyan, de mivel ismeretlen macska ezért nem teszi és tovább sétál.


Csak tényleg egy banális példát írtam a hiedelmek korlátozó erejéről, és arról is hogy gyakran betegség is okozhat ilyen dolgokat. Az előbbi esetben az ember csak magának idézi elő, a félelmei és babonái korlátozzák, utóbbi esetben meg a genetika. Nos ez a reptoidos dolog is a babona tárgyköre, de van akinél ez már kényszeresség, mert folyamatosan immáron 10-en x éve ugyanezt a lemezt játssza a kérdéseiben.


Amúgy pl. a fekete macska babonát az is lehet, hogy egyszer egy paraszt bácsi vagy paraszt néni kitalálta, és ez csak egy poén akart volna lenni, mert így akart hatni a saját gyerekére, a gyereke meg megijedt és elmesélte az iskolába, amit meg tovább meséltek a szüleiknek, persze kibővült formában és ez szájról szájra terjedt.

A kényszeresség meg egy betegség, nem felsőbb erők hatása, hanem genetika. A borderline is a genetika tárgyköre.

2022. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

31-es direkt írtam, hogy olyan linket írj, ami történelembe nem illő leletekről ír. Mert ugye a mondat amit írtál, az már külön volt az eltitkolt vatikáni iratoktól.


Nem megyek a vatikáni levéltárba, maximum akkor írnék a vatikáni levéltárnak ha az egyik ősöm testvére bíboros vagy pápa lett volna oldalágon és szeretnék dokumentumot róla.

2022. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
30-as mindig nem értem hogy mi köze az eltitkolt iratoknak egy egész történelemhez, amikhez vannak évszám szerinti kutatható dokumentumok is, és tárgyi leletek iratok is abból a korból. Ezzel azt mondod, hogy Leonardo DaVinci is csak hazugság vagy Semmelweis Ignác, és lehetne sorolni. Ezzel azt mondod, hogy minden kor embere a jövő emberének direkt hazudott, hogy a jövő emberét hazugságban tartsa? Szerinted akkor minden irat hamis, és minden tárgyi emlék és minden történelmi személy, akik jó dolgokat tettek hazugság. Érted a válaszod értelmetlenségét? Közben meg minden kor embere csak élte az életét.
2022. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Kedves 32-es (avagy 33-as):


szépek az irományaid, csak sajnos nem hasznos válaszok a kiírt kérdésre és már nagyon eltértél.


Én azt nem értem, hogy ha valakit a kiírt téma nem érdekel, nem hiszi, nem tudja elképzelni etc, akkor az miért olvassa s főleg, miért válaszolgat rá?


Én nem tudom, hogy mi az igazság repi ügyben, csak azt írtam le, amit másoktól hallottam/olvastam, de én nem tartom kizártnak.


Erre jössz és nekem esel, mintha én tehetnék a létezésükről vagy a nem létezésükről vagy mások ámokfutásairól.


Aki szkeptikus, az szerintem ne foglalkozzon ezotériás kérdésekkel és kész. Úgysem győzné meg semmi. De nem is kell őt meggyőzni.


Menjen a tudomány vagy egyéb anyagi kategóriákba és élvezze a biztos tudás alapjait.


Ne idegesítse se magát, s főleg ne sértegessen másokat.


Nyilván senki sem fog semmit tudni mindenki számára megnyugtatóan bizonyítani, mert ha tudná, akkor szerintem a repik egyből likvidálnák, illetve nem gondolnám, hogy túl sokan túl élték, akik találkoztak velük meg aztán azt sem hinnéd el, ha valami csoda folytán visszajött volna beszámolni, a fotós-videós meg egyéb dolgok úgyis machinálva lennének szerinted és stb stb. Tulajdonképp értelmetlen a téma alatti hadakozás.


A többiről meg csak annyit, hogy barátod a gugli. :)


Azért a kérdező is jól eltűnt, én meg tök feleslegesen strapáltam magam.


Szívesen!

2022. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

35-ös nem támadtalak csak jeleztem hogy nagyon nem fer hazugsagnak állitani be történelmi dolgokat(csatornazas feltalalasa), és nagy embereket, akiknek te is sokmindent koszonhetsz. Ha te vagy az a válaszoló aki azt írta, hogy az egész világ korszakainak a történelme egy hazugság az már eleve necces dolog. Te nem értetted az irományom lényegét.


Egyébként a repi téma már rég a babona tárgykore.


Egyebkent a babonak peldaval meg azt jeleztem hogy élhetne az ember boldogan békében de a saját korlátozó hiedelme es félelmei akadályozza meg ezt. Ugyanilyen káros babona ez az Icke féle reptoid összeesküvés elmélet.


En speciel nem mondtam hogy nincsenek foldonkivuliek. Tobb kerdesnel jeleztem hogy az Univerzum végtelen ergo logikus hogy rajtunk kivul is van élet máshol is. De azt nem tudjuk milyenek.


De az amiket írnak már surol hatarokat es nem fer. Ezért szoktam az ilyen kérdésekhez irni választ. Egyebkent barki irhat barhova nincs behatarolva hogy x ember csak x kategoriaba.


Persze amugy tudtam hogy a guglit fogod ajanlgatni tortenelembe nem illo leletekrol ezert irtam egybol az orias regeszeti leletekrol mint peldarol amit egy bizonyos betegseg okoz.

2022. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Ja es valaszoltam a kerdesre visszabb.
2022. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
36,37: oké! Én is szeretlek, szép estét! :)
2022. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Olyanok mint a Tiliánok, csak ők tudnak repülni is.
2022. júl. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Nézd meg a leleteket a saját szemeddel amik múzeumokban ki vannak állítva:


https://www.youtube.com/watch?v=L7oxTDK-euE


https://www.youtube.com/watch?v=RsQCXN4o4Ps


https://www.youtube.com/watch?v=LcpMXlOyTy4


https://www.youtube.com/watch?v=JnERUZNqwbc


https://www.youtube.com/watch?v=5ao2hOqpDO0


Egy érdekes videó a témában:


https://www.youtube.com/watch?v=y47sh_iXpik


Meghallgattam jó pár reinkarnációs történetet, vizsgáltam a bibliát, katonák, pilóták beszámolóit állítólagos földönkívüliekről történő beszámolókban. Illetve halálközeli élményeket átélők beszámolóit. A mesterséges reinkarnációs börtön elméletnek, illetve hogy ott vannak a vezetésben reinkarnálódva, hogy mesterségesen lebutították az embereket, és hogy genetikai kísérleteket folytattak a földön, és hogy börtönbolygónak használják nagyon is hogy van alapja!


Érdekességként itt van a híres karantén rács a lelkeknek amiről beszéltek Van Allen sugárzási övnek hívják:


[link]


Egy két hülye meg sci-fi regény ha erről beszélne, de történelmi iratokban, leletekben konkrétan nem egy ilyen feljegyzés van. David Icke nem egy hülyegyerek aki nem tud kutatni, ő csak az egyik aki meglovagolta és kiforgatta a témát! De nem légből kapott dolgok ezen elméletek alapjai. Ha nem is úgy igaz, de másképp nagyon is túl sok kézzel fogható hamisíthatatlan és megmásíthatatlan dolog van!

2022. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!