Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFO hiszti lesz a következő...

Az UFO hiszti lesz a következő "covid"?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy tűnik, hogy újabb néphulyítéssel állunk szemben. 10 évesen én is vettem ufó magazint, azóta kinottem. Szerintetek mire fog kifutni a sztori? Tiszta 1984.
2023. márc. 17. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert most ezt hol nyomják?
2023. márc. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
ha covid méretű ufó "hiszti" lesz az akkor azt jelenti,hogy valóban megjelennek a földönkívüliek.
2023. márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmi nem utal ilyesmire.
2023. márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2023. márc. 17. 08:43
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Lol, tehát az index szokás szerint nem volt képes értelmezni egy angol nyelvű tudományos szöveget, és te ezen felbuzdulva máris alaptalan konteókat gyártasz. Az igen!
2023. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
A covid is egy teszt volt ám. Amúgy meg, ha jönnek a földönkívüliek, akkor abba senkinek nem lesz beleszólása, de az tény, hogy a covid által akarták felkészíteni az emberiséget a nagy változásra és vakcina is arról szólt, hogy kit lehet manipulálni és kit nem, aki be van oltva, az nyilván nincs azon a szinten tudatban, hogy egy új civilizáció részese legyen.
2023. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
5 Mit ír az eredeti cikk. Nem tudjuk az angolt olvasni itt ufologusok, butéák vagyunk. Miről szól?
2023. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3%

Én imádom az ufó témát.

Azért, mert a sok vakcina gyökér világa most összetörik és szivatva van.

Ha szerintük az ufó csak konteó, hülyeség: akkor a covid is az volt, hiszen ugyanaz az rendszer gyártotta az egészet. Vagy az egyik igaz, másik nem? Most ők is konteósok lettek?


Ha igaz az ufó dolog, akkor mivan az eddigi összeesküvés elméletesekkel? Mégis végig igazuk volt? Akkor a covidban h-h nincs igazuk?


:)

Mindig kiderül az igazság! :)

2023. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ha létezik is a közelben intelligens faj, azmég nem jelenti azt hogy minden ufo hívőnek egyből igaza van mindenben.

Sokan hisznek abban hogy eljön a Nibiru értük, a megvilágosodott fénylényekért.

Ezeknek az embereknek vagy barátokra vagy orvosi kezelésre van szükségük.


A covidot is szeretik úgy beállítani hogy vannak ők, akik átlátnak az új világrend alattomos tervein és vannak a birkák akik beoltatták magukat és mindent elhisznek és tálcán kínálva árusítják ki az öntudatukat.


Még ha így is van ( szerintem túl egyszerű és lusta erre lesarkítani a világ működését )


Akkor sem ezzel a felsőbbrendű cinizmussal kellene fel venni az önjelölt próféta szerepet.

2023. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Kérdésre visszatérve.

Fantázia / filozófiai megközelítésből imádom az ufo témát, de nem bújom a netet mert nem lehet meggyőződni semelyik videóról hogy az nem-e manipulált.


Szerintem ha van is idegen életforma és még pluszban intelligens is, az nem emberszerű lény lesz.


Az hogy mit lát a James Webb... remélem mi egyszerű emberek is be leszünk avatva abba,ha találnak valami áttörést.

2023. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!