Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kérdésem a következő van egy...

Rin95 kérdése:

Kérdésem a következő van egy húgom 16 éves és ha nem kap húst egy napig, kitör belőle a hiszti, és pszichésen kikészül, kiborul konkrétan sír érte… milyen orvoshoz forduljunk?

Figyelt kérdés

2022. okt. 29. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Sürgősen vidd el egy elmegyógyintézetbe, ott talán még tudnak rajta segíteni!
2022. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Csak és kizárólag a húshiány miatt hisztizik ilyen látványosan, vagy vannak más kiborulási okok is?
2022. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak a hús miatt.
2022. okt. 29. 15:20
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Van valamilyen akadálya annak, hogy húst ehessen?
2022. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha olyan ételt készítünk amibe nincs hús pl főzelék akkor már megy a hiszti.
2022. okt. 29. 15:25
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Èn sem bírok ki egy napot sem hús nèlkül. Van,hogy többször is kívánom egy napon belül is . Úgyhogy semmi baja ,Adjatok neki húst ! 40 èves nő vagyok
2022. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Most eszembe jutott a Nyers című film. 😅😅
2022. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Semmilyenhez. A húsevés természetes, hiszti meg nektek kell kinevelni belőle, nem orvosnak. Ahány hiszti, annyi nappal hosszabb a húsmentes diéta.
2022. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem szándékosan eltúlzod a kérdést, hogy rossz színben tüntesd fel a húgod valami apró sérelem miatt.


Egyébként alapvetően húsevők vagyunk, én sem szívesen eszek olyan ételt amiben nincs hús. Anyámék szokása volt annak idején, hogy a csóróság jegyében tésztát készítettek minden létező formában, ami arra volt jó, hogy fél órát ne legyek éhes. Na, akkor én is sivalkodtam.

2022. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Zcom09 ***** válasza:
89%
Nincs konkrét olyan betegség ami okozhatna díszkomfortot vagy pszichés panaszokat ha valaki nem eszik 24 óránként húst. Lehet hogy csak "hisztis", tehát nevelési probléma. Vagy ha esetleg fennáll nála valamilyen fejlődési/tanulási probléma, azok hajlamosíthatnak ilyen viselkedésre. Volt ismerősöm hasonló cipőben járt fiatalabb korában, csak neki az volt a trigere hogy ha más fajta párizsit kapott reggelire.
2022. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!