Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most a földönkívüliekkel...

Most a földönkívüliekkel akarják az embereket riogatni?

Figyelt kérdés

Beirod a googleba hogy “mexico ufo” és az összes híres hírportál (Independent, BBC, Sky, Guardian stb) lehozta a hírt hogy a mexikói kormány bejelentette hogy 1000 éves mumifikálódott földönkívülieket találtak, amik nem földi dns-el rendelkeznek. Ezt ti elhiszitek?

Szerintem ez is csak egy pánikkeltés vagy figyelemelterelés (mikt a pandémia meg oroszukrán konfliktus) a háttérben zajló valós események felől, tehát hogy az emberek egyre kevesebb jogokkal és szabadsággal rendelkeznek, lépésről lépésre nagyobb rabszolgák leszünk. Én nemhiszek ezeknek a létezésében.



2023. szept. 17. 14:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
55%

Biztos nem jószándékból. Figyelemelterés.

Vagy kapkodás.

Nagy a baj.

Amerikában a tanároknak a napokban kötelező ufo-invázió tréninget vezettek be, hogy mit tegyenek.

Lehet Maui-ról kiderül, hogy ufók voltak. Ha nem sikerül a climate change. És ufók fognak mindenhol városokat felégetni. Nem FBI Cessna-k, bérelt klímaharcos gyújtogatók meg kínai műholdak.

Még egy aszteroida is beüthet, de lehet csak a tévében.

Majd a transz aktivisták meg a BLM Nobel-díjasai megoldják.

2023. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

“Amerikában a tanároknak a napokban kötelező ufo-invázió tréninget vezettek be, hogy mit tegyenek.”

Ez komoly vagy csak hülyéskedsz?

Szerintem majd olyat is fognak csinálni hogy drónokkal vagy starlinkes műholdakkal 3D hologrammot vetítenek az égre mintha űrhajók lennének.

2023. szept. 17. 15:12
 3/34 anonim ***** válasza:
56%
2: komoly, tegnap láttam egy tanár szörnyülködő elbeszélését a tréningről.
2023. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
52%
2: a cél még mindig az emberek kiírtása. A hologram nem sokat ér ebben.
2023. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
51%

Figyelemelterelés ! !


A józan szerintük konteosok figyelmét elterelni Klaus Swáb terveinek megvalósításáról. Arról, hogy egyre jobban nyomul az LMBTQ,cancel culture, egyre több kölcsönt vesznek fel az országok a Rotschild Bankoktól aminek következménye az lesz, hogy egy idő után nem lehet visszafizetni és minden az övék lesz. Megszűnik a magántulajdon és te csak bérelni fogod azt amíg azt nem mondják egyeseknek, hogy nem


Hát most ilyen bádogemberekről lerí, hogy hamisítvány. Még arc formájuk sincs. Izom, zsír sem látszódik az egyenes testükön. Hogy lennének már ezek Ufók? Nem valódi lányeket tennének ki

2023. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

3: ez nagyon komoly akkor. Eltudod küldeni a videót hogy megnézzem?

4: a kiirtásra alkalmas módszer már elkezdődött, látod mennyi embernek lett baja az oltások után. A hologrammal csak megfélemlíteni akarnak minket

2023. szept. 17. 15:43
 7/34 anonim ***** válasza:
56%

6: kerestem, de nagyon nehéz ezeket a felbukkanó shortokat ujra megtalálni.


Ezeknek az elmebeteg demonoknak nem elég az oltás. És elfogyott az idejük.

Most már kb olyan az egész, mint egy partra vetett fehér cápa. Még vergődik, fetreng, látványos; veszélyes, meg is ölhet, ha nem tartod a távolságot. De akinek mára lett egy csöpp esza, az tudja, hogy már nem az elemében van, várni kell és kimúlik.

2023. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
56%
a foldrajztanarom mostanaban folyamatosan errol beszel az ora megtartasa helyett xdd
2023. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
69%

Ez viszont megvan:

[link]

2023. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Szervizmérnök úr ***** válasza:
36%

Kutya sem foglalkozik ezzel. Az emberek többsége kiröhögi az egész témát.

Ahogy próbáltam érzékeltetni, sokan, fiatalabbak nem értik ezt.

Nekünk, idősebbeknek ugyebár már évtizedek óta hazudoznak ilyen elborult fejű szerencsétlenek (UFO-hívők), a különböző médiafelületeken.

Most már "biztos" és mondják a hülyeségeiket.

Egy idő után ez már fárasztó, röhejes.

2023. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!