Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most a földönkívüliekkel...

Most a földönkívüliekkel akarják az embereket riogatni?

Figyelt kérdés

Beirod a googleba hogy “mexico ufo” és az összes híres hírportál (Independent, BBC, Sky, Guardian stb) lehozta a hírt hogy a mexikói kormány bejelentette hogy 1000 éves mumifikálódott földönkívülieket találtak, amik nem földi dns-el rendelkeznek. Ezt ti elhiszitek?

Szerintem ez is csak egy pánikkeltés vagy figyelemelterelés (mikt a pandémia meg oroszukrán konfliktus) a háttérben zajló valós események felől, tehát hogy az emberek egyre kevesebb jogokkal és szabadsággal rendelkeznek, lépésről lépésre nagyobb rabszolgák leszünk. Én nemhiszek ezeknek a létezésében.



2023. szept. 17. 14:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

30: eszem ágában sincs sértegetni, a beteg agyadból indultál ki; csak amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten is. Nem érdekel a papagájkodásod se. Olvastam először,

nagyon béna és ostoba. Leirtam, hogy nincs félelem, meg akarjuk ismerni a negatív kimeneteleket, hogy megfelelő módon tudjunk alkalmazkodni, reagálni. Ha te ezt nem érted, az a te bajod.

De nyugodtan ismételgesd tovább, ami a fejedben elképzelsz, a valósághoz nincs köze. Majd veszek neked szotyit, vagy kölest, vagy amilyen madáreleséget szeretsz.

2023. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
62%

31, nézd, a megfelelő alkalmazkodás és reagálás mások számára is fontos.

De akkor esetleg erről kéne beszélni.

Én szívesen látnék bármiféle gyakorlati alapú párbeszédet a témában. Ha tudsz ilyt, feltélten oszd meg.


Én csak az tlátom, hogy megy a mások hülyének nézése, pár közellenséggé kikiáltott ember gondolatainak és terveinek hangoztatása (mármint vélt gondolatainak és terveinek) és... ennyi.

Meg a másik lenézése. COVIDrettegők, szkeptikusok stb...


Persze, lehet csak kommunikációs problémáról van szó, elvégre nem feltétlen kell jó érvelőnek, információközlőnek vagy szónoknak lennie annak, aki belát ilyesmit, ezt tökre megértem.

Csak lásd be, ha valami rosszul van kommunikálva, nem feltétlen a másik fél hibája, ha nem érti.


és az, hogy egy hivatalos szerv bedőlt egy többszörösen bizonyítottan csalónak aki szanaszét hantázot tmindent, az kva kínos, lássuk be. Az a bábú ott Mexikóban papírmasséból és eg yláma fejéből készült:D Az állítólagos vizsgálatot végző intézmény kerek perec kimondta, hogy nekik aztán semmi közük hozzá, de amúgy ennyi idő alatt bőven több adatot tudtak volna sozlgáltatni, ha végeztek volna vizsgálatot.

Szóval a tény, hogy jött egy korábban már elismert csaló és egy felelős kormány így torokra vette amit az mondott, szégyen.

De ebből még nem következik, hogy valami globális terv része lenne. KövetkezHET, de előbb bizonyítani kellene.

2023. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
16%
Párbeszélget veled a rosseb 😆. Pláne, ahogy indítottál. Nemigen áll veled szóba senki már sztem sehol. Majd hozzájuk a nyögdíjat, akkor lenyugszol.
2023. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
61%
Hát addig még alsóhangon 35 év van, bár szerintem addigra már a fogalom sem fog létezni:D
2023. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!