Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most a földönkívüliekkel...

Most a földönkívüliekkel akarják az embereket riogatni?

Figyelt kérdés

Beirod a googleba hogy “mexico ufo” és az összes híres hírportál (Independent, BBC, Sky, Guardian stb) lehozta a hírt hogy a mexikói kormány bejelentette hogy 1000 éves mumifikálódott földönkívülieket találtak, amik nem földi dns-el rendelkeznek. Ezt ti elhiszitek?

Szerintem ez is csak egy pánikkeltés vagy figyelemelterelés (mikt a pandémia meg oroszukrán konfliktus) a háttérben zajló valós események felől, tehát hogy az emberek egyre kevesebb jogokkal és szabadsággal rendelkeznek, lépésről lépésre nagyobb rabszolgák leszünk. Én nemhiszek ezeknek a létezésében.



2023. szept. 17. 14:57
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
7: közben megtaláltam. Egy iskoláról van szó (egyenlőre). Nem tudom hogy ezen nevetni kéne vagy sírni. Nyilván vicces hogy miket ki nem találnak, de egyben szomorú is hogy mennyi mindent eltudnak hitetni az emberekkel..
2023. szept. 17. 17:08
 12/34 anonim ***** válasza:
48%
Nem most és nem riogatni. Évtizedek óta vannak ilyen fanatikus konteósok, akik mindenbe földönkívülieket látnak, meg csalók akik hamisítványokkal adják alájuk a lovat, akár az 5 perc hírnévért, akár valami anyagiak reményében.
2023. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
66%

Figyi, ez a nő 14 évvel ezelőtt magabiztosan hirdette hogy biztos információja hogy "federation of light" flottája úton van és 2008 okt.14-én itt lesznek. Nos, nem érkeztek meg de azóta is osztja a tudást. Milliárd hozzá hasonló ember van.

[link]

2023. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem!
2023. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
48%

A Roswellnél lezuhant földönkívüli űrhajón véletlenül náci felségjelzés volt. Mit szólna az emberiség, ha megtudná, hogy Amerika légterét a mai napig kijátsszák a náci csészealjak. Ezért hazudni kellett egy ostobaságot, mondjuk hogy földönkívüliek.

Hát ha még azt megtudná a világ, hogy a náciknak ma fényévekkel fejlettebb technikájuk van mint a legjobb amerikai.

2023. szept. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
50%
Zsidózás, rasszizmus, homofóbia, transzfóbia minden kommentben. Azigen, megéri az ezoba betérni :D
2023. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
7: 70-75 éve ugyanezt játszották el a tanárokkal atomvillanás tréning néven.
2023. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
61%
Erről a tanárosról dobhatna valaki valami forrást, mert így bemondásra igencsak nehéz elhinni.
2023. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

15: Sokkal jobban hihető hogy a németek feltaláltak valamilyen antigravitációs szart, amivel ezt végrehajtották, mint hogy földönkívüliek jöttek volna ide. Legalább is nekem az első opció hihetőbb, habár az is elég merész kijelentés. Szerintem nem léteznek földönkívüliek.

18: Én ezt a találtam

[link]

A cikkben leírja, de van egy tiktok videó is benne.

2023. szept. 18. 16:28
 20/34 anonim ***** válasza:
76%

Hát... alapvetően ellene vagyok annak, hogy az állam kis hazánkban teljesen elveszi a szakmai szuverenitást a tanároktól és poltikusok mondják meg mit kell tanítaniuk...

...ugyanakkor itthon legalább nem lesznek ilyen ffffffffffura tanárok:D


DE!

Ez egy tanár random ötlete. Korábban itt az állítás az volt, hogy az USAban már elkezdték kiképezni a gyerekeket stb... miközben láthatóan szó sincs felsőbb utasításról, csak egy hóbortos ötletről.

Arról nem is beszélve amúgy, hogy ha a gyerekeknek a tűzriadó protokollját magyarázod, azon bealszanak, ezen meg nem, miközben a kettő valószínűleg erősen hasonlít, szóval ha kreatív tanár akarnék lenni, vszeg én is így tolnám:D

2023. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!