Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van arra esély hogy földönkívü...

Van arra esély hogy földönkívüli lények a földre érkeztek abban az időszakban, amikor még a dinoszauruszok uralták a bolygót?

Figyelt kérdés
Igen tudom.. lehet túl kipihent vagyok.

2023. okt. 29. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Igen, lehetséges
Nem, nem tartom valószínűnek
Isten teremtett minket, a dínók és az ufok csak kitalált mesék
22 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Lehetségesnek akár ez is lehetséges, csak semmi nem utal rá hogy tényleg történt volna ilyen.
2023. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%

Határozottan úgy gondolom, nagy valoszínűséggel járhattak itt földönkívüliek.

Manapság viszont nem jártak itt, valószínű

2023. okt. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
84%
Nem gondolkoztam ezen,de szerintem amikor mèg nem jártunk sehol technikailag többet járhattak itt.
2023. okt. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Ha elég messze akarunk az időben visszanézni, akkor abban se lehetünk biztosak, hogy nem fejlődött már ki korábban civilizáció a Földön. Szóval szerintem ezt se zárhatjuk csak úgy ki. Az hogy mennyire valószínű már más kérdés.
2023. okt. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
51%

Nincs.


Ahhoz, hogy valamit jogosan, ésszerűen feltételezhess, ahhoz a feltételezésnek szüksége van valami alapra. A te feltételezésedben nincs alap, hiszen eleve még az sincs tisztázva/bizonyítva, hogy intelligens, fejlett földönkívüliek léteznek-e. Feltételezésre nem építhetsz feltételezést.


Ez olyan, mintha én azt kérdezném, hogy mennyi az esélye, hogy holnap betör a házamba egy kétfejű kutya. Ahhoz, hogy a betörés lehetőségéről beszéljünk, ahhoz előtte azt kellene tisztázni, hogy van-e kétfejű kutya. Mert ha nincs, akkor az egész kérdés megbukott, semmi értelme nincs.

2023. okt. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Mojjo ***** válasza:
91%
Az egyes és kettes szavazati lehetőség abszolút nem zárja ki egymást. Ami azt illeti, én pont úgy vagyok vele, hogy mindkét választ bejelölném, mert igen, lehetségesnek lehetséges, csak épp nem tartom valami valószínűnek.
2023. okt. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

5 viszont jogos a feltételezés, hogy születhet 2 fejû kutya, ha 2 fejû bárány születhet:


[link]

2023. okt. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%
#7 Nem véletlenül írtam olyat, ami elméletileg akár létezhet is. Pont azért, mert a földönkívüliek is ilyenek. Előfordulhat, de nagyon pici az esélye és még soha nem is fordult elő, vagy legalábbis nincs rá bizonyíték. Ahhoz, hogy a kétfejű kutyával kapcsolatban bármilyen feltételezést alkossunk, ahhoz először az kellene, hogy bizonyítsuk a létezését, mert ami nincs, arról nem lehet feltételezni sem semmit.
2023. okt. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Mojjo ***** válasza:
100%
@8: A kérdezö azt kérdezte, hogy van-e esély/lehetséges-e. Egy eseménynek akkor nincs nullától eltérő esélye és a bekövetkezte akkor nem lehetséges, ha tudjuk, hogy az az esemény egy lehetetlen esemény. Itt ezt nem tudjuk. A kérdező kérdése teljesen megválaszolható, te nagyon túlgondoltad ezt a dolgot itt...
2023. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
18%
8 - Nem ismered az esély szó jelentését
2023. okt. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!