Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek van élet a Földön...

Szerintetek van élet a Földön kívül?

Figyelt kérdés
jan. 31. 16:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem nincs.
jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
39%
Ha az urhajosok ursetara mennek akkor igen
jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
Annak az esélye, hogy egy ilyen méretű univerzumban csak a Földön van élet, kereken 0%.
jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
86%
Igen, van.
jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
0%
Vannak a Földön olyan helyek, ahol sokkal rosszabbak a feltételek az élet számára, mint pl. a Marson. A Földön mégis van élet ilyen helyeken is, a Marson meg mégsincs. Tehát nem igaz, hogy ha bizonyos körülmények teljesülnek valahol, akkor ott biztos van élet. Szerintem az élet nem az anyagból ered, ezért nem hiszem, hogy máshol is van élet az Univerzumban.
jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
0%
Van. Halak stb
jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Szervizmérnök úr ***** válasza:
11%

A végtelenhez viszonyítva lehetnek, valahol a végtelenben. Csak sajnos rájuk is érvényes szerintem a fizika, ezért nem tudnak csak úgy átugrani a Földre, szomszédolni.

UFO hiedelmek egyelőre csak az emberi butaság melléktermékei, azonos szintű a vallásokkal. Csak régen más vallásokat találtak ki, ehhez jött később az UFO-vallás is. Ez ilyen mentális dolog.

Valaki nem képes megmagyarázni egy jelenséget, akkor neki butaságokkal kell elsimítani az információs hézagot. Tényleg, mint amikor a macska elsimítja a földet, miután bele... tojt. Nagyon okos.

febr. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
100%
Szerintem kell lennie máshol is életnek.
febr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
26%
Mivel vannak emberek jelenleg is az űrben, ők szigorúan véve a földön kívül vannak és élnek is… tehát innentől kezdve hülyeség a kérdés
febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
0%
Miért "kellene" lennie máshol is életnek?
febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!