Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha egyenlőek az idegenek, ha...

Ha egyenlőek az idegenek, ha nincs semmilyen vezérük, nincs parancsnok, nincs rendőrség, nincs börtön, nincs büntetés, akkor nem értem, mégis hogy létezhet rend és fegyelem nálluk?

Figyelt kérdés

Ha valaki ezt megmagyarázza, vagy legalábbis látom a szándékot hogy meg szeretné, az jó pontokat kap :P! Az olyanok akik nem hisznek bennük, azoknak üzenem hogy tovább lehet állni, nem kötelező az UFO menüpontot olvasni, menjenek oda amiben hisznek és ne itt lökessék az ultramarhás dilis szövegeiket mert senki nem kíváncsi rájuk! Aki nem hisz bennük az le lesz pontozva ugy hogy ne is írjon előrre szólok :@!!!!!

Minden Kedves UFO barátnak pedig puszika, és kellemes válaszadást kívánok! :)


2010. okt. 26. 00:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
:) érdekes lényeket említettél , engem az idegenek érdekelnek mindenféle képen. Ha bövebben beszélnél olyan lényekről akik felvehetnék velünk a kapcsolatot légyszi intézd már el köszke.várom még válaszaidat.
2010. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nos én nem hiszek az ufokban csak azt hiszem ami tudomànyos tény vagy a sajàt két szememmel làttam de lehet h vannak rajtunk kivűl mert lehet h màs bolygòn is megtörtént ez a véletlen h értelmes élet lett nem tom de ha vannak akkor nem olyan hülyék mint mi emberek és ràjöttek hogy ha összetartanak akkor minden jòl alakul de nàlunk ez nem ìgy megy sajnos pl azzal kéne kezdeni hogy az orbàn nemtomhànymillios fizetését le kéne vinni pl150000 re... De ijen ezen a bojgon sose lezz me mindig lesznek kapzsi zsarnol f*sszopò emberek.
2010. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!