Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha egyenlőek az idegenek, ha...

Ha egyenlőek az idegenek, ha nincs semmilyen vezérük, nincs parancsnok, nincs rendőrség, nincs börtön, nincs büntetés, akkor nem értem, mégis hogy létezhet rend és fegyelem nálluk?

Figyelt kérdés

Ha valaki ezt megmagyarázza, vagy legalábbis látom a szándékot hogy meg szeretné, az jó pontokat kap :P! Az olyanok akik nem hisznek bennük, azoknak üzenem hogy tovább lehet állni, nem kötelező az UFO menüpontot olvasni, menjenek oda amiben hisznek és ne itt lökessék az ultramarhás dilis szövegeiket mert senki nem kíváncsi rájuk! Aki nem hisz bennük az le lesz pontozva ugy hogy ne is írjon előrre szólok :@!!!!!

Minden Kedves UFO barátnak pedig puszika, és kellemes válaszadást kívánok! :)


2010. okt. 26. 00:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha van olyan civilizáció ahol mindenki egyenlő, az azért an mert elég okosak ahhoz, hogy ne háborúzzanak.
2010. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igen! Mert aki háborúzik az a világ legnagyobb hülyéje!!! Ahogy a kincs ami nincs be mondta a japán szamuráj a terence hill bad spenceres filmben!
2010. okt. 26. 22:33
 13/22 anonim válasza:
404-hez szolok : elkerhetem az email cimedet mert nagyon erdekell ez a dolog amit irtal es feltenek par kerdest.
2010. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
01:14-es válasz csak megszokásból lett lepontozva, vagy el se lett olvasva rendesen?
2010. okt. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%
Az embereknek az egész rendszere rosz ugy ahogy van!Meg kéne szüntetni a gyilkolásos meséket és filmeket és nem kéne olyan játékokat gyártani amik háborúról szolnak és ezt ugy képzelném el hogy aláírást gyüjteni hogy ezeket nyilvánítsk bűncselekmények és ez már egy nagy elinulás lenne!Abba igaza van a 404-nek, hogy a tv meg a játékok befolyásolják a gyerekeket sőtt még a felnőtteket is!Aláírást kéne gyűjteni és törvénybe iktatni hogy ezek mind bűncselekmények legyenek és akkor az emberek normálisan természetesen nőnének fel, igazi játékokon olyanon amin én is építőkocka, domino, társasjátékok stb...
2010. okt. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
9%
PONTOZZ LE en azt elvezem!!!!!
2010. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
404 ez nagyon érdekes.De csak én nem értem?Hogy tartod velük a kapcsolatot stb..Egyébként én ezt nem értem..Van valakinek bizonyítéka(tök mind1, mert én csak akkor hiszem el, ha saját szememmel látom, teljesen élesen).De mért gondolja mindenki, hogy sokkal inteligensebbek mint mi?Lehet, hogy sokkal erőszakosabbak.De lehet, hogy tényleg sokkal "jobbak"mint mi, de lehet, hogy olyanok mint mi...Nekem nagyon sok teljesen bugyuta gyerekes elképzelésem van róluk, de azért ha belegondolunk...Lehet, hogy mindenhol ugyan azok az emberek élnek, csak más környezetben, és másokat csinálnak(nah lehet fújogni és hülyézni...)
2010. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
előző vagyok:Én teljesen sík vagyok ebben a témában...De tényleg(BIZONYÍTOTTAN)raboltak el ők embereket??Van ilyen is merősötök?Vagy lehet, hogy ezek az emberek ezt csak mondjál/beképzelik maguknak??
2010. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Cirmos kandúr ***** válasza:
41%
lesz még időnk bőven megismerni az univerzum létformáit, az anyag mindenütt egyenlő, mindenki 1 részecskéből jött létre, ami a térben van, ha az anyag nem lenne akkor tér se lenne, ha tér nem lenne, nem lenne tudat, a tudat mindenütt ott van, ez a 3 szó az univerzum alkotója, teljesen kiegészítik egymást, ezzel azt akarom mondani hogy mivel mi tudattal rendelkezünk és a tudat mindenhol megtalálható ezért mindent tudunk tudat alatt, tehát ha meghalunk a tudatunk oda vándorol ahová akar, tehát lehet hogy mi egy másik csillagrendszerből származunk, tehát mi is idegenek vagyunk ilyen értelemben azonban ezek csak szavak olyan, hogy idegen nem létezik mivel mindenki 1 anyag része
2010. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
404, te jól be lehetsz állva öcsém :D Hagyni kell, hogy a cucc kitisztuljon mielőtt újra tolod..
2010. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!