Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valaki látott már ufót vagy...

Valaki látott már ufót vagy csak annak vélte?

Figyelt kérdés
ápr. 4. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én véltem már, igaz tele voltam mint a gyász bogár, de megesküszöm, hogy rázuhant a bodegámra! Fent akadt a jancsiszegen.
ápr. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Te is bisztos láttál már. Enberet például. Nagyon hasonlítanak az emberekhez alig lehet mekkülömbösztetni. Vagy alakváltok. Ők fel tudják venni az Enberek vagy az emberek alakját. De ha alulfólia sisakot veszel fel akkort mekk tudod kilömbösztetni a semorgozitákat. Igen.
ápr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
63%

Láttam egyszer olyan mozgó fényt az égen, ami nem normális.

De rájöttem, hogy csak egy távolabbi magas ház tetején mászkált valaki fejlámpával.

Szervizelt valamit.

Nincs új a Hold alatt.

ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1990-ben, fiatal srácként láttam az égen menni egy fényes valamit, ami akkor számomra beazonosíthatatlan volt. Mert nem úgy mozgott mint egy repülő. De azóta sem tudom, mi lehetett.
ápr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenki látott!

Ha valami repül és nem tudni micsoda, akkor az UFÓ! Ez az ufó definíciója. (Persze ha közelebb jön és megállapítható hogy mi az, attól kezdve nem UFÓ.

Egyszer gyerekkoromban a Mátrában nyaraltam, és láttam gurulni két villanyoszlop között a telefodróton egy focilabdányi, áttetsző, kékes fényű gömböt. Amikor elérte az oszlopot felfényesedett, narancssárgára változott és egy pukkanás kíséretében eltűnt. Ufónak hittem. Később megtudtam, hogy gömbvillám volt. De így is érdekes számomra, mert ritka jelenség, kevesek láttak élőben gömbvilámot.

ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!