Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit lehet ez ellen tenni?

Mit lehet ez ellen tenni?

2010. nov. 6. 19:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
semmit :D:D
2010. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen kőnyű kérdéseket , nem mész sziiháterhz bocsi hogy így írom de fogalmam sincs hogy hogyan kell írni, és nem akarom meg nézni.
2010. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy én nem megyek,de attól még több ezren mennek. Ez ellen kellene valamit tenni.
2010. nov. 6. 22:07
 4/25 BlackSword ***** válasza:
40%

ebből a videóból csak azt vettem le, ami egyébként egy nagy igazság, hogy aki nem hisz a saját állításának igazában, az egyből statisztikai adatokat kezd dobálni... Attól még nem lesz igaza... amerikában egyébként is divat öszeesküvés-elméleteket gyártani.

Egyáltalán nem veszélyes a pszihiátria... Több embert ismerek, akiket rendszeresen kezelnek, mert öngyilkossági kisérlet után kerültek be egy osztályra, és ma már eszük ágában sincs megtenni, sőt ők maguk is elítélik azt amit tenni akartak...

Ma mgyarországon nincs sem kényszergyógykezelés, sem pedig elektrosokk... ha nem akarsz, akkor ne mennj el, de a depresszió igen is létező betegség, csak sokan félreismerik a természetét, és ott is diagnosztizálják, ahol a rosszkedvnek valós, érthető és logikus okai vannak.

az hogy az USA-ban mik történnek, az már egy másik dolog. Nem ítélhető meg egy tudomány, egyetlen képviselő csoportjuk alapján. Mint ahohy egy szervezet sem ítélhető el egyetlen tagja alapján. Inkább örüljünk, hogy nem ott élünk, és nem az ő orvosaik gyógyítanak minket.

2010. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, valóban az amerikaiak szeretnek összeesküvés elméleteket gyártani (Magyarország pedig a Amerikát majmolja mindenben). Gyártanak 100-at az összeesküvés elméletekből (szeptember 11, ADIS vírus, Holdra szállás stb) abból 99 alaptalannak, hamisnak bizonyul, 1 nem. (és itt komoly dolgokról van szó) Az az 1 bármilyen témában legyen is, ha kiderülne, hogy valóban igaz alapjaiban rengetné meg a mostani "társadalomnak" titulált bocicsordát -és még finom voltam-. Mert azok vagyunk bocik, sajnos, mindenki azt teszi, amit mondanak neki. Ha pedig nem állsz be a sorba akkor őrült vagy vagy bűnöző (ha hangot is adsz a nemtetszésednek, akkor meg kreálnak valamit amivel félre söpörhetnek) Van egy ismerősöm pánikbeteg és depressziós volt. Állítólag rendbe jött (a gyógyszerektől), még is folyton ordibál, meg ideges, meg veri a gyerekeket. A gyógyszerlobbiról annyit ,hogy kinek érdeke, hogy az emberek egészségesek legyenek? Senkinek, mert az egészségben nincs pénz! Mindenhol azt hallod, hogy szedd be, adas be mert nem leszel beteg, vagy meggyógyulsz tőle. Amerikában most az a divat, hogy már nem az van a reklámokban, hogy vedd be, hogy elmúljon a fejfájás, hanem az, hogy vedd be, hogy megelőzd a fejfájást. (100db-os kiszerelésben a benzinkúton, szupermarketekben veheted meg a fejfájás csillapítót -nem írom le, hogy melyiket mert ez nem a reklám helye-) A videó nagyon tanulságos, elgondolkodtató volt. 30 mp-re mindenki gondoljon bele, hogy mondjuk pont ebben az egy esetben van igazuk az összeesküvés gyártóknak. Köszönöm, hogy megosztottad a videót.
2010. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
kedves utolsó te meg nagyon kötekedő lehetsz hogy , ha valaki nem tud valamit attól még nem kell leszólni , én sok mindent tudok de még sok mindent nem :) a helyesírásom bevallom nem a legjobb sajnos, de szerintem te se vagy egy matematikus ... nem részletezném. Gondolom vannak olyan szavak amelyeket te sem tudsz hogy hogyan kell leírni, ahogy leírtam a válaszomban nem tudom hogy kell leírni ezért leírom ahogy kimondom :) stb de nem tudom hogy ez mért olyan nagy dolog, ha csak nem vagy nyelvtan tanár :)
2010. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként ezt a videót már régebben is láttam kb úgy 2 hónapja is és tudom de ez ellen nem nagyon lehet tenni semmit. Csak annyit hogy nem mész szihiháterhez. Ha ezek az intézmények tönkre mennek megszűnik jelentőségük. Ez ennyire egyszerű. Mást nem tudok mondani egyébként ez nem csak Amerikában van így a világ minden részén is . véleményem szerint ennyi.
2010. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem azt, hogy letiltani a youtube-ról az ilyen és ehhez hasonló demagóg érelmetlen ostobaságokat. A pszichiátria az egyik legnagyobb kihívást magába foglaló orvostudományi ág, mivel minden beteg egyedi kórképpel rendelkezik, és a gyógymódok, amiket az általános tapasztalat határoz meg sok esetben sajnos másfelé vezetnek az alkalmazásukkor. 100 vakbélgyulladásos beteg műtése esetén egyetlen ugyanazt a módszert használják, 100 skizofrén beteget 100 féle módszerrel lehetne hatásosan kezelni.

Az meg egy másik dolog, hogy az USA orvostársadalma a világon a leginkompetensebb. Az orvosképzés hihetetlen gyatra színvonalon zajlik, pl. a magyarnak a lába nyomát se éri...

2010. nov. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 404 ***** válasza:
95%

A pszihiátria és tulajdonképpen az egész egészségügy a maffia kezében van. Még ha meg is szüntetnék a pszihiátriát, létrehoznának egy másikat, más névvel, ezért teljesen felesleges megszüntetni.

A pszihiátriai betegségeket nem lehet fizikálisan vagy szervi úton kimutatni, ezért szavazással döntik el hogy létezik-e az adott betegség. Rengeteg olyan pszihiátriai betegség került a listára, mely az emberi elképzelések szüleményei, vagyis kitalált betegségek.


A következő gyógyszerek a legveszélyesebbek a pszihiátriában. A mellékhatásaikat nem fogom itt felsorolni mert rengeteg van, de a Googléből kikereshetitek őket. Pár darab altatót és nyugtatót is találtok közöttük, melyeket gyakran alkalmaznak a pszihiátriában.:


I. Mellékhatásaikat gyorsan kifejtő, ám kevésbé káros szerek:

Stesolid (Seduxen), Stilnoct(Stilnox), Sobril(ez a Stesolid egyik aktiv metabolitja), Lergigan(Pipolphen), antihisztamin, Nootropil, Tiapridal, Mellerilt(Mallorol), Wellbutrin, Nitrazepam (Eunoctin), Propavan (propiomazin), Imovane, Serdolect.


II. Közepesen erős, és lassú halálhoz vezető szerek:

Zyprexa, Risperdal, Abilify, Effexor, Cymbalta, Lyrica és Lamictal, Theralen(alimemazim), Chlordiazepoxid (Elenium), medazepam(Rudotel), clobazam(Frisium), tofisopam (Grandaxin), Tryptizol (Teperin), Aurorix, Trilafon(perfenazin, Moditen közeli), Risperdal, Cisordinol, Zyprexa, Seroquel.


III. Gyors hatást kifejtő, halálos kimenetelű szerek:

oxazepam(Sobril), lorazepam (Temesta), Iktorivil (Rivotril), Xanor(Xanax), Heminevrin, Nozinan (Tisercin), Amitrex, Concerta (Ritalinnel kiegészítve gyorsítja a mellékhatásokat), Strattera.


Van még pár veszélyes szer, de ezeket írják fel a leggyakrabban. Vigyázzatok magatokra mindíg és mindenhol!

2010. nov. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

404 Az állatok miért nem lehetnek elmebetegek?Vagy az ember sem az csak kitalálják az egészet??

Ez az egész annyira undorító ahogy az emberekből élnek!Meg kéne szüntetni a pénzt és meghalna a maffia!!!!!!!

2010. nov. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!