Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az hogy a szkeptikus...

Miért van az hogy a szkeptikusoknak mutatsz egy UFO fényképet azt mondják hogy "jajj de érdekes hogy rossz a minősége, meg alig lehet kivenni valamit", ha pedig normális tiszta képet mutatsz nekik akkor meg azt mondják hogy ez tuti hogy kamu kép?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 16:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én még sose láttam tiszta képet földönkívüliről, igazán mutathatnál egyet.
2010. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%

Azért van, mert az IQ-juk magasabb mint a nagylábujjuk keresztmetszete mm-ben, és így kialakulhatott bennük az egészséges kételkedés nevű pszichológiai rendszer, és így nem hisznek el mindent, amit a médiákban látnak/hallanak, csak azt, aminek van értelme. Például tök hülyeség, hogy az idegenek itt lófrálnak, meg kezet fognak hitlerrel, közben meg valószínűleg megölné őket a légkörünk.

(Ez nem minden esetben vonatkozik a különösen nagy nagylábujjal rendelkező emberekre, illetve nem a két [vagy több] nagylábujj keresztmetszetének összességét kell venni, csak az egyikét - ami jobb esetben akkora lesz mint a másik.

2010. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Kezdjük azzal, hogy UFO-s képek mind valódiak! És hogy miért? Mert azok valóban UFO-k! Beazonosítatlan repülő tárgyak (Unidentified Flying Object). Tehát ha egy lufi van ott, de nem vehető ki, hogy mi az, akkor hivatalos megnevezése UFO, amíg be nem azonosítják! Ilyen egyszerű!


Folytassuk ott, hogy én hiszem, hogy vannak földön kívüliek, és még sok más világ-kérdésen jár az agyam 15 évesen, bár a törit nem tudom megjegyezni...

Időutazás, dimenziók elérése, magyarázása, utazás közöttük, űrutazás, Ősrobbanás, Földönkívüliek... (csak egy pár téma, hogy mik érdekelnek...)

Én ebből a szempontból szkeptikus vagyok! Hiszem, hogy vannak földönkívüliek, de nem hiszem hogy itt lennének közöttünk!

És csupán abból ered, hogy nem hülye Sci-fi filmeken nőttem föl, hanem Nat Geo-n, meg Discovery channel-en!

A fő gondom az ilyen történetekkel: a) Egyértelmű bizonyíték még sosem került ki, amit tudósok is jóváhagytak volna!

b) Valamiért érdekes módon, az esetek 98%-ban amerikában történnek az ilyenek! És ilyen kis falvak, vagy kertvárosok környékén, ahol a Gazsi átmegy a szomszéd Janibácsihoz, hogy "Hé, te Jani! Mondjuk már azt, hogy UFO-t láttunk azt végre meg fogják venni a kukoricánkkat! Sej!" Mért mennének pont oda???

c) Hogyan kommunkálnának velünk???

d) Valószínűleg nem bírnák ki a légkörünket! De erre 50% esély van

e) Ha van egy szemcsés kép, az azért szemcsés, mert nem akarták, hogy tisztán kivehető legyen! Ha tiszta, azért hogy a pofánkba tolhassátok: "Nesze itt egy tiszta kéép!!! YEAH!"

Sorolhatnám még, de nincs kedvem, ha ennyi nem győzött meg, akkor az IQ-d valahol a béke segge alatt lehet! De a 100-at nem haladja meg az fix!

Ennyi a szerény véleményem, és magyarázatom!


És persze azt se feledjük el, hogy amíg ember uralkodik, és nem egy robot-társadalom 1 ember BIZTOSAN lesz aki azt mondja valamire, hogy máshogy van!

Ennyi!!!

2010. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tessék: [link]
2010. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
*béka
2010. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

15:29

Kicsit se kamu kép! Én jobbat csinálok paint-be :D


15/f

2010. dec. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

jó akkor tudjuk, hogy mickey egér a fantázia szüleménye mert kb az első vmikor 1900 elején vésödött papírra.


De az ufó, a csészealj, és a nyúlt fejű fura lények létére, ötletére már a középkorból sőt ókorból is vannak megdöbbentő források. Kicsit keresgéljetek.

2011. jan. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
meg merném kockáztatni, hogy árkhimédesz vagy aki feltalálta a kört ufót látott. : D
2011. jan. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!