Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezek normálisak vagy teljesen...

Nigra kérdése:

Ezek normálisak vagy teljesen gypsek?

Figyelt kérdés
plejadok meg szíriusiak? még a tudosok se találtak semmit de azé itt vannak. bizonyíték meg nuku...szánalmas
2010. dec. 2. 18:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

19:04 szerintem hazudik !mert még nem volt élőben!

és én sok normális ezótériával foglalkozott ismerek.

nem gyépések.

rekedjetek meg a szinteteken és az újakat benevegyétek mert nem hiszitek el huuuuuuuuuu.

2010. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
persze hogy hazudok,nincs is jobb dolgom.Igazából viccen kívül egy nagy űrhajó szállt le és már el is kezdték meghágni a népességet.
2010. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
19:11 .Valószínű!!!!!Ennyi marhaságot elhinni
2010. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
igen ezt a szivárgást én is hallottam de a nasanál a hirzárlat mellett semmi nem johet ki. szigorua orzik az erintetteket szal lehet h csak pletyka. de sztem is vmi mikroorganizmus
2010. dec. 2. 19:21
 15/21 A kérdező kommentje:
az ufo kutatás bár az inkabb ebe kutatá vagys asztrobiológia nem ezoteria hanem egy letezo tudomanyag. viszont az idelatogato nagy szurke meg kis zold izek csak jo urugy az ufos filmek eladasara. szal mese
2010. dec. 2. 19:27
 16/21 anonim ***** válasza:
nem maradt el a csütörtöki durranás. a Tényeket vagy mit kellet volna nézned a tv 2őn!
2010. dec. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Dehogynem maradt el! Hiszen nem repül!
2010. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
akkor a húsvéti nyúl is csak kamu.
2010. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg kiszivárgott és neki volt igaza:) Most miért nem szóltok? mi volt a nagy hír? "egy baktérium képes arzént használni a DNS-ében". marhák.
2010. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A nagy hír az, hogy itt mindenféle ufókat várnak egyesek, és még a Földet sem ismerjük teljesen.
2010. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!