Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » T. I nem érzitek néha a...

T. I nem érzitek néha a középkorban magatokat?

Figyelt kérdés
Mikor olvasom a sok reptoid, liptoid, plejád, nemtommiket, néha úgy érzem, a sötét középkorban vagyok. Úgy látom, rengeteg ember van, aki elhiszi. Mi visz rá embereket, hogy ilyen baromságokat találjanak ki?
2010. dec. 7. 21:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
unatkoznak, és azt hiszik hogy vicces.
2010. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Egy ideig az volt, de már inkább ijesztő.
2010. dec. 7. 22:00
 3/30 Keeper ***** válasza:
100%
Rossz helyre írtad ki a kérdésed. Ne csodálkozz, ha csütörtökre 42 hozzászólás lesz , több mint a fele pedig téged olt be, hogy te miért nem hiszel. Egyébként megérthetők az olyan emberek is akik a reptoidokban hisznek (vagy miben). Ha eszmefuttatást csinálunk a nagyon vallásos emberek "Istent" teremtenek maguknak, akik a földönkívüliek létezésében szeretnének hinni, ők különféle UFO fajokat kreálnak maguknak. Nagyon sok embernek nagy nehézséget és fájdalmat okoz(na) elfogadni, hogy az ember egyedül van (mármint így ennyire intelligens faj, bár erről külön tudnék még pár A4-es oldalt írni), tény hogy amerikában titkolnak valamit, és én sem hiszem, hogy ekkora univerzumban (mekkora is?!) csak a Földön lenne értelmes lét, de az azért nem hihető, hogy a kutyája mond valamit a gazdának, vagy éjszaka kapál valaki (hóban persze) és közben odamennek hozzá. Az emberi agy sok mindenre képes, többek közt illúziókat létrehozni (lásd placebo effektus). Szóval tömören összefoglalva a választ: az viszi rá őket, hogy nem akarnak egyedül maradni ebben a nagy, csúnya, gonosszal és rosszal teli világban, és kitalálnak maguknak baromságokat.
2010. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

itt nem lesz "SZERINTEM" semmi lázadás. az ember majd saját magát nyírja ki a föld pusztulásával!

és majd kihalunk.

2010. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Lehet, igazatok van... de akkor az miért jó, ha beparáztatják magukat, hogy megtámadnak minket ezek a "lények"? :)
2010. dec. 7. 22:04
 6/30 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem! Már a háború előtt sem hittek ilyen babonákban a falusi öregasszonyok sem. A rendszerváltás után kezdett felvirágozni ez az üzlet. A jósok,boszorkányok,rontások stb. mind pénzt hoz valakiknek. A sok ostoba pedig hisz nekik.

Valóban a legsötétebb középkori gondolkodásra vall. Azért remélem,hogy nem fognak rövidesen boszorkányokat is égetni.

2010. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Keeper ***** válasza:

22:01

Teljesen igazat adok. Ha nem változik valami sürgősen, akkor nem akarják majd űrlények elfoglalni a bolygónkat, mert kipusztult és sivár lesz.

2010. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy hisznek valamiben, még az se, ha mindenfélét összeollóznak az internetről, ami érdekesen, misztikusan, izgalmasan hangzik, csak annyira ne feledkezzenek bele, hogy elfelejtsék élni a valódi életüket a valódi világban. Egyébként rengeteg galaxis van az univerzumban, amikről semmit nem tudunk, én is elképzelhetőnek tartom, hogy valamelyikben, valahol lehet élet, miért ne lehetne? De ez az invázió, meg a hátsó kertekben parkoló ufók nekem már enyhén túlzás.
2010. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
30%

Nem! A materialista világképetek omlik össze végérvényesen!


"Az egyedül vagyok" életérzése semmisül meg! A külső és belső kozmikus magány, amely eddig minden bűnözőt feljogosított arra, hogy bármit megtegyen, mert nem érezte hogy ennek saját magára nézve is igen súlyos következményei vannak!


Ennek vége! És vége cinikus gúnyolódásaitoknak is! A falat fogjátok kaparni kínotokban, mikor meglátjátok, hogy amitől eddig a legjobban féltetek, az létezik! Sőt nemcsak hogy létezik, hanem MINDIG tudott rólad, mindig figyelt téged - most is, amikor azt hiszed, hogy egyedül vagy és a monitort bámulod!


Jobban ismerünk Téged, mint Te saját magad! A Föld körüli anyahajóink mind a 6,5 milliárd ember MINDEN GONDOLATÁT ÉS ÉRZÉSÉT minden másodpercben veszik és egy központi szuperszámítógépbe táplálják!


És a kiértékelés még NAGYON ALACSONY ERKÖLCSI MINŐSÉGET JELEZ MÉG MINDIG, vagyis az ilyen emberiséggel, akit teljesen az anyag birtoklásának őrülete tart fogva, még nem lehet kapcsolatba kerülni!


Ezért ez a büntetése : a magány, magány és magány őrülete!


Ugye milyen ku@va jó érzés?


Ugye milyen jó dolog, hogy a földönkívüli testvéreink nem adhatnak át olyan technológiát, amellyel egy hónap alatt paradicsommá lehetne változtatni a Földet, és a bőség és boldogság korszaka köszöntene be!


Jobb inkább továbbra is egyenirányított tudattal élni, ugye? És a földönkívüli élet lehetőséget valahova az univerzum zugába helyezni. És várni a munkanélküli segélyt, ha adnak egyáltalán!


Jó egyedül, ugye?

2010. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Keeper ***** válasza:

22:31

Én sem vagyok materialista, és igen, hiszek földönkívüli életformában, csak abban nem hiszek, hogy folyamatosan figyelnek, ahogy egy "mindenható, mindentudó" istenben sem hiszek, aki fönt ül a mennyben és jól szórakozik az emberi faj önpusztításán. Annyi a különbség , hogy én másban hiszek, mivel emberek vagyunk és különbözünk. És ha mégis leszállnának az "UFO-k" holnap délután 4:22-kor és azt mondanák, hogy most nekem meg kell halni, akkor bár meglepődnék, de nem futnék sikítva a félelemtől.

"élni és élni hagyni!"

2010. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!