Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » T. I nem érzitek néha a...

T. I nem érzitek néha a középkorban magatokat?

Figyelt kérdés
Mikor olvasom a sok reptoid, liptoid, plejád, nemtommiket, néha úgy érzem, a sötét középkorban vagyok. Úgy látom, rengeteg ember van, aki elhiszi. Mi visz rá embereket, hogy ilyen baromságokat találjanak ki?
2010. dec. 7. 21:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
71%

Ufó-kutató


Szóljál már az ápoló néninek, hogy a mai adag gyógyszeredet még nem hozta, pedig nagyon kéne!

2010. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Kedves Ufo-kutató!

Nem gondolom, hogy egyedül lennénk a világűrben. Sőt, nagyon is hiszem, hogy van még rajtunk kívül is élet odakint, számtalan formában. DE azért ez az intergalaktikus big brother invázió elmélet kicsit sok. Nem akarlak megbántani, de honnan szeded ezeket az ötleteidet, mire alapozod?

2010. dec. 8. 13:13
 13/30 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek köszönöm a választ!
2010. dec. 8. 13:15
 14/30 anonim ***** válasza:
40%

Nincsenek ötleteim, t. kérdező!


Az egészet 65 év tényanyagára, 100.000 ember fizikai kontakta-kapcsolatára, könyvtárnyi szakirodalomra - melyből magyarul semmi nincs -, 10.000.000 ember személyes és csoportos észleléseire + a saját tapasztalataimra alapozom!


Ezzel szemben : mondjuk egy olyan egyszerű tényről, mint a fénysebesség-határ, mind a mai napig sincs róla egyetlen személyes tapasztalat sem! Mégis az óvodától az egyetemig ezt tanítják! És magától értetődő HITTÉ VÁLT, mint a középkorban a Szentháromság vagy a lapos Föld!


Érted már, hogy miért beszélek egyenirányított tudatról?


Még sajnos nem tudtok semmit, és tapasztalatotok sincsen, de folyton kívülről belétek ültetett HITEKET szajkóztok!

2010. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Keeper ***** válasza:

Tisztelt Ufo-kutato

A fénysebességről jelenleg 6,5 milliárd embernek van személyes tapasztalata, mivel évente igen sok napfény éri a testünket. Ha a sebességéről beszélsz az a szám amit nem tudom én sem hogy állapítottak meg, az lehet , hogy téves. De a fénysebesség szóbeli definíciója szerint a fényhullámok sebessége. Na puff. Irányítani pedig csak azt tudják aki hagyja magát. Én ha vásárolni megyek, csak azt veszem meg amiért megyek. Földi vallásokat nem követek. Viszont én elhiszem, hogy neked vannak ilyen személyes tapasztalataid, de mindenféle rosszindulat nélkül, gondolkodj el rajta, hogy pár amerikai kölök beszív, és be tudják magyarázni egymásnak hogy ufót láttak. És másnap el fogják hinni, és terjeszteni is fogják. Fásult ember egyedül él, hazamegy a melóból, fáradt stb. iszik kicsit, és egy meteorológiai léggömbre azt hiszi, hogy ufo. Ettől függetlenül rettentő sok embernek lehet ufo észlelése persze.

Egyébként én magam is láttam már 120°-ban kanyarodó világító fényt az égen, ami elég gyorsan változtatta irányát és sebességét. Pusztán a józan ész használatára és a kultúrált véleménycserére kérlek fel, és más hozzászólókat is.

2010. dec. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
40%

Jól van, t. kérdező, akkor kérdezzél!


De ne felejtsd el, amit válaszoltál, azt a PILLANATNYI HITED ALAPJÁN TETTED, nem a tapasztalatod alapján!


Mert akkor pl. nem beszéltél volna meteorológiai léggömbökről, vagy más hasonlókról - mert szabad-e megkérdezni, jártál-e már utána EGYETLEN EGY ufó-esetnek is? - Nem, másokra hagyatkozol, a hited alapján!


Ezért van az, hogy rögtönzött magyarázatod - de másoké is - szinte szó szerinti kivonatai a korábbi discovery channel-es ufó-téma-lejártó filmeknek! Akkor is, ha ennek NEM vagy tudatában! Mivel a hivatalos ufó-téma-lejáratás szövegpaneljait már 60 év megalkották és a média azóta papagájként szajkózza!

2010. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Ööö... azt hiszem, ez nekem magas. :D Inkább visszamegyek beadandót írni.
2010. dec. 8. 15:02
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs ofó-kurkászó, (igen, neked szól, Ufo-kutató!) de a kérdező semmilyen meteorológiai ballonról nem beszélt, te mégis őt szólítottad meg... Miért is? Mert figyelmetlen vagy, vagy be vagy szívva (ami magával hordozza a figyelmetlenséget, csak így külön leírva jobban rávilágít a dolog lényegére), ami csak annyit jelenthet, hogy a "személyes tapasztalataid", meg az oknyomozásaid is magukban hordozzák azt a nagyon is valószínű lehetőséget, hogy BIZTOSAN valamit elnéztél, amikor MAGADNAK bebizonyítottad, hogy "bizony, a dologban földönkívüliek keze van".

És külön, még egyszer kihangsúlyozom: Csak MAGADNAK bizonyítottad be eddig azt a sok mindent aminek állítólag utánajártál, mivel egy KONKRÉT esetet sem mondtál még nekünk, amelyet KONKRÉT bizonyítékokkal alátámaszthatnál.

(És nem, a "hitler kezetfog az UFO-kkal" kép nem bizonyíték, mivel olyat még én is tudnék csinálni fotoshoppal, és ismerek olyan embereket, akik pusztán ceruzával vagy ecsettel elérnék ezt az úgynevezett "realisztikus" hatást. (Pl. Picasso ezen képe is üti a színvonalat: [link] )

És még valami: Bármelyik állítólagos "utánajárásod" során egyszer is, akár csak véletlenségből, kételkedtél-e valaha egy embernek, aki nem tudott döntő bizonyítékot szolgáltatni az UFO-kkal kapcsolatban? (Mondjuk nem tudta a reptoid vezető nevét vagy akármi, amit az elraboltak általában tudnak, vagy mondjuk eltérő leírást adott az elrablásról és/vagy UFO észlelésről.)


Én, a nagy vehemensséggel íródott válaszaid által az utóbbi kérdésre adott pozitív válaszod már előre megkérdőjelezem, bár tudom, hogy mindenképpen azt fogod mondani, hogy "igen, hát persze", attól függetlenül, hogy a valós válasz mi lenne.


Mellesleg várom a képeket, vagy hanganyagot beszámolóról, vagy egyéb bizonyítékot, amivel tudnád igazolni az állításod helyességét. (És hülyeség magnó ,/ vagy videokamera és/vagy fényképezőgép nélkül nyomozni. A nyomozás lényege ugyanis a bizonyítás, és az nem járja, hogy bizonyíték nélkül állítgassuk, hogy mi márpedig "nyomoztunk" meg a többi agymenésed.


(Ui.: Tudom, hogy te konkréten nem mondtad, hogy utánajártál-e akárminek is [amit egy szóval nyomozásnak hívunk], de erősen utaltál rá az utolsó kommentedben. Ha pedig nem csináltál még ilyet, akkor nincs jogod másokat fikázni! [Nekem a tiednél nagyságrendekkel nagyobb intelligenciám ad jogot. És mindenki másnak is akit ismerek, és aki eddig ehhez a kérdéshez hozzászólt rajtad kívül])


Kérdésre válaszolva: Nem, nem érzem úgy. Ez inkább olyan mint a kőkor. A középkorban már tudták a nyílvesszőről hogy az mi, de a kőkorban a madarakon, a köveken és a hulló faleveleken kívül minden UFO volt.

2010. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 potion ***** válasza:
ott a pont
2010. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Hazudsz, folyamatosan hazudsz, magad kurtató barátom!


De sajnos rossz korban születtél, mert most már nem lehet olyan könnyen letagadni a csillagos eget az égről, mint korábban, mikor a marxi-darwini evolúció áltudományos "papjai" mindent megmagyaráztak vele a menstruációs zavaroktól egészen az ősrobbanásig.


Egyre több embernek nyílik ki a szeme, és ismeri fel, hogy hazudtak neki reggel, délben és este, minden hullámhosszon!


Te még viszont még alszol, fiacskám, de az ébredés meg fog történni, akármennyire is félsz tőle!

2010. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!