Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy valószínűleg kamu volt a NASA múlt heti bejelentése?

Figyelt kérdés

Szerintem valami egészen mást akartak bejelenteni, csak le lett fújva.

www.technet.hu/hir/20101208/oriasit_tevedett_a_nasa/


2010. dec. 8. 14:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
jaaj már megint ez a kombinálás..uunncsi
2010. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%

Biztos vagyok benne, hogy nem mást akartak bejelenteni. Ha valamit el akarnak titkolni, akkor azt el is titkolják és nem úgy viselkednek, mint az óvodások, hogy na, elmondooooom.... na, mégse mondom eeeeeel!

A cikk alapján azt tartom valószínűnek, hogy egyesek nem értenek egyet a NASA véleményével és a kutatások eredményével az arzén alapú élettel kapcsolatban. Ez nem is meglepő, hiszen ez egy annyira új életforma, hogy biztos sok a sötét folt és a megválaszolatlan kérdés. Még biztos hosszadalmas kutatások előtt állnak, hogy többet tudjanak róla.

2010. dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Dióhéjban a felfedezés igaz, és ahogy írtam ezek az újonnan felfedezett baktériumok részei a reptoidok gyarmatosító terveinek. Nem véletlen, hogy most próbálják eltusolni az ügyet,ezért igyekeznek megcáfolni a felfedezést.
2010. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Elmesélnéd, hogy ezt honnan tudod Árpi?
2010. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem fogom felfedni az informátoraimat és nem is azért vagyok itt, hogy téged meggyőzzelek. Sosem győzködtem senkit, mindenki azt hisz el amit akar.


Én azt a feladatot kaptam az Ellenállás parancsnokától, hogy minél több ember figyelmét hívjam fel a közelgő katasztrófára és segítsem a felkészülésüket.

2010. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 potion ***** válasza:
64%

Árpi


Mire készüljek föl? jönnek a reptoidok vagy mi? elég degenerált arcuk van szóval amúgy se félnék tőlük ha léteznének

2010. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%

Árpi most azt mondod, hogy ilyenek fognak jönni:

[link]

Nem akarlak bántani, de szerintem te vagy beteg vagy, vagy valami szekta tag. Talán Jehova tanúja? Azok hirdetik úgy tudom a világ végét... de ez nem biztos.

Egyébként van egy ilyen sorozat amiről te beszélsz, nem lehet, hogy azt kevered össze a valósággal? :D

2010. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%

Árpikám, igyekezhetnél kicsit jobban a felkészítés résszel, ne csak azt mondogasd hogy igen én ezt tudtam, én ezt megmondtam, hanem beszélhetnél kicsit arról is, hogy hogyan bújhatnak el, hogyan ismerhetik fel az idegeneket, hogyan védekezhetnek, és milyen típusú hadviselésre számítsanak!


Üdv:

Az Ellenállás főparancsnoka

2010. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!