Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valaki a Voynich-kéziratról...

Valaki a Voynich-kéziratról és a seraphinianus kódexről hallott már?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ezzel tisztában, hogy mi a különbség a Voynich-kézirat és a seraphinianus kódex között. Aki tud ezekről valamit, írna róluk pár mondatot?
2011. jan. 16. 20:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
ezzek mi egyáltalán?
2011. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
2011. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
2011. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
mi a fene
2011. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 4k05 ***** válasza:
100%
Én már hallottam, sőt rengteget is olvastam a Voynich-kéziratról, a föld talán legrejtélyesebb könyve, és szerintem megérne mégtöbb kutatást, már csak a megfejthetetlen nyelvezete miatt is. De nem igazán tudnak vele mit kezdeni, és az érdeklődés sem nagy iránta. Ha lenne sok pénzem szívesen megvenném az eredetit, és tanulmányoznám...
2011. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én már hallottam ezekről és sokszor nézegettem őket, de nem jutotta semmire :)
2011. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Na diator az az amit nem csodálok, még magyarul is alig tudsz, hogy akarnál megfejteni egy ismeretlen nyelvet :D
2011. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ugyan úgy ahogyan az egész világ sem, sehogy.

Mivel senki nem tudta megfejteni.

És ha érdekel a véleményem én igazából meg fejtettem de nem mondom el senkinek :DDDDDDDDD

2011. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Na neee, ez komoly lehet hogy a seraphinianus kódexet egy másik világban írták?


Érdekes már bele gondolni is. Véleményem szerint ez fantasztikus.


A Voynich-kézirat állítólag egy alkimista birtokában volt. Logikusnak hangzik a sok nővény látására. Gondolom titkos írást alkalmazott, hogy a kutatásait senki ne értse meg csak is csak ő..


Amit még érdekesnek tartók, hogy 40 lap eltűnt, lehet hogy most megint összeesküvő elméletnek fogják tartani.


De látom lehetőségét a fejemben, éspedig, lehet, hogy ez a könyvben benne volt az, hogy hogyan készítsünk aranyat. Vagy olyan dolgok amelyeket nem igen akartak más eberek kezeiben látni, pl: örök élet elixírjét. Vagy ilyesmi.

2011. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Vagy az ember siman bolond volt es irt osszevissza...

Bar szerintem azert tobb van ennel a dologban :P

2011. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!