Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valaki a Voynich-kéziratról...

Valaki a Voynich-kéziratról és a seraphinianus kódexről hallott már?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ezzel tisztában, hogy mi a különbség a Voynich-kézirat és a seraphinianus kódex között. Aki tud ezekről valamit, írna róluk pár mondatot?
2011. jan. 16. 20:37
1 2 3
 11/22 potion ***** válasza:
Végülis Diator van benne valami :D
2011. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
ja ja.
2011. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hat az egyszer tuti ,hogy nem semmi ez a konyv,es tenyleg erdekes,de azert ha tenyleg vannak benne olyen dolgok ,amiket tenyleg nem lenne jo ha masok kezebe kerulne akkor ,eloszor nem kellet kiprobaljak ?:D


De diator nyugodj meg en azt 100%-osan ketlem ,h te megfejtetted :D

2011. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

De meg fejtettem, de nem mondhatom el, na jó talán annyit:

Egy italiai titkos írást alkalmaztak, latin, arab, ógörög, és hindu írással vegyítve a betűket, nem olyan bonyolult, van benne egy rendszer, na aztán ezek a betűknek meg kell keresni a saját megfelelőjét a Italiai betűk szerint, sváb betűkkel vegyítve , így a megoldás ki fog jönni, de ehez kéne egy táblázat, de a táblázatot 1 nap alatt-el lehet készíteni.

2011. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ajj elmondtam, hogy hogyan lehet megfejteni, ne használjátok fel :(
2011. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Persze persze diator xD
2011. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... Ha ilyen egyszerű lenne megfejteni, ahogy ezt valaki olyan merészen leírta, akkor miért nem fejthették meg azóta sem? Én igazából csak arra lennék kíváncsi, hogy ez a 2 kézirat valójában egy és ugyanazt jelentheti?
2011. jan. 19. 14:32
 18/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs közük egymáshoz. Csak ennyi lenne a kérdésed :) ilyen könnyű :D
2011. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Amugy Diator szerinted komolyan megfejtetted ? xD bocs az offert
2011. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Akkor szeretném, ha kedves Diator nagy vonalakban megosztaná velünk azt, hogy mégis mi a megfejtése ezeknek? :)
2011. jan. 20. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!