Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik nem hisznek az ufókban,...

Akik nem hisznek az ufókban, azok mért nem hisznek benne?

Figyelt kérdés
:)
2011. jan. 17. 10:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
45%

Szia, én hiszek a horoszkóptól a szellemekig mindenben, de ezek a kis szürke nagyszemű bigyók nekem már nem férnek a fejembe :D Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy léteznek. Azt hiszem, a személyes tapasztalat hiánya lehet az ok. Az összes többi dolgot, amiben hiszek, valami módon megtapasztaltam, bizonyosságot szereztem róla.


20/L

2011. jan. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 A kérdező kommentje:

*****


18/F



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 17. 11:02
 3/95 anonim ***** válasza:
Én semmiben nem hiszek. Ahhoz, hogy valamit elfogadjak, meg kell értenem, meg kell bizonyosodjak róla, hogy valóban létezik és igaz. Ha valaha bebizonyosodik, hogy vannak ufók, akkor elfogadom. De hinni benne nem hiszek, minek higgyek?
2011. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 A kérdező kommentje:

Hát talán azért, mert léteznek. Hogy mondjam neked. Amit nem látsz abban nem hiszel? Lehet tudni, hogy létezik, de még nem láttad akkor nem hiszel benne?


Pl: Ha vagy egy város, mondjuk Tokió, még soha nem voltál ott de tudod, hogy Japán fővárosa, de még soha sem láttad csak képeken. Akkor ez a város nem létezik? Vagy mondjuk a levegőt sem látjuk még is létezik és még képet sem lehet róla készíteni, de még is létezik.


A ufóik is léteznek, vannak róluk képek bizonyítékok ezrei, de még nem láttad nem hiszed el. Ez logikus is, de ha bele gondolsz, hogy több ezer helyen több ezer képet, videó felvételeket készítettek, akkor ez mind fotosop? Mert szerintem nem, ki az aki direkt ezreivel fotosopokat készít ufókról?


Van még egy olyan dolog amiről fotosopot készítenek, ekkora mennyiségben mint az ufókról?


Szerintem nincs.

2011. jan. 17. 11:10
 5/95 anonim válasza:

Na ez engem is érdekelne.


Én pont az első válaszoló ellentettét érzem. Nem hiszek a szellemekben meg istenes dolgokban, nem is tapasztaltam velük kapcsolatban semmit.

Viszont ha az ember megnézni, hogy milyen élőlények fordulnak elő a földgolyón, és hogy mennyi bolygó lehet az univerzumban, simán elképzelhetőek efféle fura gülüszemű lények. Itt a földön is vannak olyan állatok, amik szerintem sokkal durvábban néznek ki mint az ilyen UFO leírásos szereplők.


Azt biztosra veszem hogy vannak földön kívüli élőlények, az már más kérdés, hogy a földön jártak-e. Én abban is hiszek, hogy jártak a földön, de pl. az ilyen nagydobra vert UFO megfigyelések szerintem nagy része kamu!

2011. jan. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
100%
Eég elképzelhetetlen, hogy egyedül vagyunk az egész univerzumban, de ezekben a repülő csészealjakban közlekedő kis zöld lényekben nem tudok hinni. A tudósok elég sokat tudnak már nagyon távoli bolygókról, egyiken sincs semmi jele az értelmes életformának. Ha léteznek ilyen lények, akkor elképzelhetetlenül messze élnek innen, mégis hogy a csudába tudnának iderepülni?
2011. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:

A dolog kétélű...


Egyrészt:

A világegyetem nagy, így el tudom képzelni, hogy máshol is vannak életre alkalmas körülmények.


Másrészt:

Abban viszont biztos vagyok, hogy ezek a csészealjas meg Alien-es mesék egytől egyig földi elmék találmányai, és a sok injekciós még el is hiszi.

2011. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 Bretso ***** válasza:

Igazából nehéz ebben a kérdésben vitatkozni. Ha azt mondom a tudósok illetve államok tudnának róla akkor tudnánk mi is (és nyilván velük vennék fel a kapcsolatot, nem pár önjelölt elmebeteggel), akkor jön a válasz, hogy eltitkolják. Szóval felesleges bármit is mondani.


Szerintem van földönkívüli élet, esetleg még földönkívüli fejlett faj is. Az csészealjak, amiket pedig látnak általában egyszerűen magyarázhatók, van is egy ilyen műsor, pont tegnap láttam.


Egyébként pont a magadfajta, nem is tudom, hogy fogalmazzak, elmeháborodott illetve nagy képzelőerővel megáldott emberek ártanak legtöbbet, még a kétkedőket is meggyőzitek a plejádokkal, siriusiakkal, négyfarkúkutyadémonokkal, hogy a csészealjasdi ökörség. Szóval ezért köszönet illet meg.

2011. jan. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 A kérdező kommentje:

Hát utolsó veled nem tudok egyet érteni , sajnálom,

Kérlek nézd meg az a linket amit küldtem, a kormányok eltitkolják az ufókat, amik lezuhantak a földre, azok hol vannak?


Te tényleg nem hiszed el, hogy itt járnak közöttünk? Nem hiszel a több ezer felvételnek fényképnek? Miért nem hiszel benne?


A szkeptikusok csak mondják a magukét és még azt sem tudják, hogy milyen érdekes dolgok vannak a világunkban. A szkeptikusok hogyan magyarázzák azokat a dolgokat, amikor több ezer ember lát egy repülő csészealjat a fejük fölött ami fénylik, és rá a cenzúra azt mondja hogy pár gyerek elengedett lufiját látják félórán keresztül az égbolton :)


Nevetséges.

2011. jan. 17. 11:38
 10/95 anonim ***** válasza:
0%
Aki ilyesmiben hisz annak üres az élete.Vagy simán degenerált.Foglalkozz érdekes dolgokkal ne a mesékkel.
2011. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!