Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik nem hisznek az ufókban,...

Akik nem hisznek az ufókban, azok mért nem hisznek benne?

Figyelt kérdés
:)
2011. jan. 17. 10:48
 41/95 A kérdező kommentje:

Kedves 14:00 válaszoló

A dokumentum filmekben is ezt az állítást kommentálják be: természeti jelenség.


Ezzel semmi baj sincs, mért is ne elfogadom, hogy az volt. De ne is erről beszéljünk, szerinted amit látnak, láttak, vagy fognak látni az emberek az égen, az mind természetfeletti jelenség? Mondjuk 10 millió ember eddig azt állította hogy repülő csészealjakat látott az égen fényesen ragyogni. Te erre ezt fogod mondai, hogy természeti jelenség.

2011. jan. 17. 14:13
 42/95 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 14:13


NEM! A 10 millió ember több mint 80%-a műholdat, meteoritot, stb... látott.

2011. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 404 ***** válasza:
Az az igazság ilyenről még nem hallottam, ám attól még lehetett UFO mivel rengeteg földönkívüli faj látogat hozzánk kíváncsiságból és nem kell feltétlen színesnek lennie. Bár általában színes fényeket adnak ki, persze a kivételek erősítik a szabályt ugye. Ez valóban érdekes jelenség. Mennyire volt közel hozzád? Egyáltalán nem voltál rosszul? Kicsit sem? Nem szédültél? Féltél töle?
2011. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 A kérdező kommentje:

"A 10 millió ember több mint 80%-a műholdat, meteoritot, stb... látott"


Mi van a másik 20%-al elvitte a cica. Ne mond, hogy mind természeti jelenség lenne. Mondjuk így is mondhatjuk természeti jelenség egy másik bolygóról, egy másik civilizáció természeti egyedei, fénylények :)) ...

2011. jan. 17. 14:20
 45/95 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 14:02


"...sőt vannak tárgyak is az ember tulajdonában amelyek a legnagyobb titokban vannak."

Már ne haragudj b+, de ezt TE honnan tudod? A józsi mondja? Vagy a titkos CIA-s tégla? Ne nevettess!!!


"A teret tudjuk manipulálni, de hogy hogyan tudjuk a saját érdekeinkre használni ez már egy másik kérdés lesz."

A teret a tudomány jelenlegi állása szerint nem tudjuk manipulálni!


"A csészealjaknak a pörgés hatására manipulálni tudják maguk körül a teret és az időt."

És ezt te meg honnan tudod? Elmondták személyesen? Vagy csak valami barom UFO magazinban olvastad? Ők honnan tudnák már? Ha én földönkívüli lennék, ilyeneket nem kötnék az emberek orrára.


"Ez csak az én véleményem: Pl: örökmozgókból."

Örökmozgók márpedig nincsenek és nem is létezhetnek! Pont. A fizika törvényeinek mondanának ellent.


Szerintem TE kérdező egy végtelenül naív iskolás gyerek vagy. Nem kéne annyi hülyeséget olvasnod! Ill. én is olvastam az ilyet gyerekkoromban mert nagyon érdekes volt és egyes ufo magazinok jobbak voltak némelyik sci-finél, de azért nem hittem el ezeket.

2011. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 14:20


Te tényleg nem tudsz mondatot értelmezni????!!!

A 80% műholdat, stb... látott. A 20% egy ismeretlen természeti jelenséget, amit a tudomány elismer, DE NEM UFO!!!

2011. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 404 ***** válasza:
Hogy ne lenne örökmozgó épp valamelyik nap láttam a kirakatban a papír írószer boltban. Az egyik golyó ellökte a másikat a másik meg vissza lökte. Magátol mozgott a kutya se nyúlt hozzá. Oda is volt írva hogy örökmozgó azt hiszem 3500.-Ft volt.
2011. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 A kérdező kommentje:

Nem féltem kicsit sem, nem is voltam rosszul, inkább meglepődtem, de nem volt okom félni(persze meg fordult a fejemben, hogy itt a világvége) hogy milyen közel volt, most kimegyek és meg nézem, hogy kb milyen messze lehetett.


Véleményem szerint nem volt messze, 400 m belül volt biztos, hogy.

És hogy vissza emlékszem meteor nem lehetett, mivel nem húzott maga után törmeléket és égést sem, egy meteor amikor bejön elég és inkább sárgán mind hófehéren. Most már bizonyos vagyok benne, hogy nem meteor volt de akkor mi volt?

2011. jan. 17. 14:26
 49/95 anonim ***** válasza:

"Hogy ne lenne örökmozgó épp valamelyik nap láttam a kirakatban a papír írószer boltban. Az egyik golyó ellökte a másikat a másik meg vissza lökte. Magátol mozgott a kutya se nyúlt hozzá. Oda is volt írva hogy örökmozgó azt hiszem 3500.-Ft volt."

NO COMMENT

2011. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:22


örökmozgók léteznek, sajnálom pl: [link]


Vannak még ilyen dolgok amik még áramot is termelnek ingyen, ezek a tárgyak magántulajdonban vannak. De ez még semmi, van egy Svájcban egy eszköz ami már több év tizedeken-át áramot termel senki sem tudja, hogy hogyan, de az áramot mégis csak termeli valahogy. Sajnos már nem tudom hogy hívják ezt a tárgyat ha lesz hozzá kedvem talán meg keresem.

2011. jan. 17. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!