Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik nem hisznek az ufókban,...

Akik nem hisznek az ufókban, azok mért nem hisznek benne?

Figyelt kérdés
:)
2011. jan. 17. 10:48
 31/95 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek sok-sok szeretettel:

[link]


10-12 km atmoszféra?

Elektronok a fényben?


Istenem, ezért nem veszi komolyan senki az ufókutatókat. Mert halvány lila gőzötök nincsen még az ismert természettudományról sem, hát hogyan állíthatjátok, hogy éppen ti értitek az Univerzumot?


Természetesen nem csak az magától értetődő, amit látunk. A gravitációt sem látjuk, és mégis van. Viszont Newton nem állt neki hisztizni, hogy "jajmár, higgyetek nekem, tényleg van gravitáció", hanem leült, és normálisan levezette, olyan bizonyítékokkal és állításokkal, amit a korabeli tudományos elit érthetőnek, logikusnak és elfogadhatónak ismert el.


Ne haragudjatok, de hol vannak a ti tudományos érveitek? Mert az "én is láttam", meg "olvastam a neten" nem elégséges. Ez egyik előző válaszoló nagyon jól mondta: kutatókat miért nem rabolnak el? Miért nincsenek nagy nevek az ufókutatók között?


Félreértés ne essék, szerintem is túl nagy a világegyetem ahhoz, hogy egyedül legyünk benne. Viszont a fejünk fölött cikázó, gabonaköröket rajzolgató csészealjak enyhén szólva nevetségesek.

2011. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 A kérdező kommentje:
hát úgy néz ki 1 nullát levettem :) kösz.
2011. jan. 17. 13:41
 33/95 anonim ***** válasza:

"abban hidj"

"meg győződött arról"

"amíg nem lásssa "

"semmijen"

"hidjen benne"

"bár mennyire is tudja"

"nem hazudol"

"elhidje"

"ne hidjen"


Ti nem az iskola mellett UFÓztok, hanem helyette, ugye?

2011. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 A kérdező kommentje:

Na mindegy, az a fényes valami amit láttam pár évvel ezelőtt, nem volt olyan messze tőlem az biztos, talán pár 100 méterre, és nagynak tűnt az égbolton, véleményem szerin 20-25 méter hosszú lehetett, de persze lehet, hogy nagyobb, vagy kisebb.


Egy dologban mindenképpen biztos vagyok, hogy láttam valamit és nem kamu volt.

2011. jan. 17. 13:44
 35/95 A kérdező kommentje:
Köszönöm oiboy6 kedves vagy :DD
2011. jan. 17. 13:45
 36/95 404 ***** válasza:

- A jelenség ideje alatt rosszullét hányinger gyomorfájás fejfájás egyéb panasz jelentkezett-e?

- Színeket láttál-e benne?

- Hangja volt?

2011. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 13:31


Én semmi olyat nem mondtam, hogy te mit láthattál. A gömbvillámot csak példaként hoztam fel. Amit te láthattál az egy a tudomány által eddig nem azonosított természeti jelenség. Ennyi és nem több. Csupán ezt akartam veled érzékeltetni.

2011. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 A kérdező kommentje:

Más részt én nem vagyok kutató, és engem még nem raboltak el. De folyamatosan kutatok a téma iránt. Persze nem lesz olyan, hogy az ajtómon fognak bekopogni.


De ahogy elolvastam a válaszokat, egy dologra figyelmes lettem. Na pedig sok válaszban azt féltem megfigyelni, hogy az a mondani vallót közölték, hogy-hogyan jönnek fényéveket?. Vannak elméletek, ami még nincs az emberek tudatában, sőt vannak tárgyak is az ember tulajdonában amelyek a legnagyobb titokban vannak.


Én csak az én elméleteimet mondanám el, amikre jutottam.

A hatalmas távolságokat a véleményem szerint a tér manipulálásával érhető el, ennek az elméleteknek, elméletnek sok variációja van. A teret tudjuk manipulálni, de hogy hogyan tudjuk a saját érdekeinkre használni ez már egy másik kérdés lesz.


Gondolataim szerint ha a teret meg görbítjük és a X és a P pontot közel tudjuk egymáshoz hozni a tér meggörbítésévvel akkor 1 fényévet mondjuk 1 lépéssel tudnák megtenni, a tér utána vissza állna oda ahol eddig is volt.


A másik elmélet amit olvastam valahol, nem is tudom hol.

A csészealjaknak a pörgés hatására manipulálni tudják maguk körül a teret és az időt. Az idő befolyásával 10 másodperc alatt mondjuk 1 fényévet tudnak meg tenni, az idő befolyásával élve rájuk nem hatna az idő mivel védet helyen lennének a csészealjban. Ránk sem hatna az idő, hogy ők 1 fényévet 10 másodperc alatt tennének meg , amíg mi a valóságban lépésről lépésre 10 év telne el. A idő manipuláció csak a csészealjra hatna.


Mi kellhet ahhoz, hogy ezeket működtesse?

-Energia

Honnan van rá Energiájuk?


Ez csak az én véleményem: Pl: örökmozgókból.


Röviden ennyi.

2011. jan. 17. 14:02
 39/95 A kérdező kommentje:

Hangja nem volt, színek sem voltak, csak egy színt láttam és az pedig a hófehér, a fénye nem vakított (sokáig néztem), olyan fénye lett volna mint ha, ilyesmi volt a hidegből : [link]


Érdekes volt, márt abból is, hogy felénk tartott a házunk felé. de amikor 4-re akartam vissza fordulni eltűnt. Nagyon érdekes volt.


Tudod hogy milyen lények lehettek? Vagy valami más volt és nem ufó.

2011. jan. 17. 14:08
 40/95 anonim ***** válasza:
írhattad volna azt is, hogy "Van varázspálcájuk". Én is kisebbet röhögtem volna, meg neked se kellett volna annyit gépelni. :) A valóságalapja meg mindkettőnek ugyanannyi.
2011. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!