Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok a videóhoz? Mit...

Mit szóltok a videóhoz? Mit szóltok ahhoz, hogy a Roswell-ban leeset idegenek valójában idő utazok voltak? Mit szóltok mind ehhez?

Figyelt kérdés

Itt van ez a videó, az interjút is alá támasztja aminek ez a linkje: [link]


A videó linkje miszerint beszél arról, hogy időnket már megváltoztatták, és még a harmadik vh-ról is.

link: http://www.youtube.com/watch?v=w8&feature=player_em9dSsKMgnm..


2011. jan. 21. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 A kérdező kommentje:

Mit szóltok ahhoz az elméletemhez, hogy az idegenek többsége valójából nem más bolygóról jöttek hanem, a földről egy másik időből? Talán ezért nem veszik fel velünk a kapcsolatot, mert így meg változik a jövőjük egy másik síkon.


Kérlek nézzétek meg a linkeimet és mondjátok el a véleményeteket is.

Mondjátok el azt is, hogy mik a vélemények mind erről, a elméletemről is.

2011. jan. 21. 14:42
 2/70 A kérdező kommentje:

A következő elméletemet amit még nem fejeztem be. Az a igazság, hogy a csészealjak gyártását már a 50 évek elején elkezdték fejleszteni, és sajnos rá jöttek arra, hogy egy olyan mágneses teret tudnak létre hozni a csészealjak körül, amik manipulálni tudják az időt, és az időt meg tudják görbíteni. Ez is egy ok arra, hogy mért nem hozzák nyilvánosságra.


Mit szóltok erről az elméletemről, egyébként ezt nem találtam ki, hogy a időt manipulálják , gerjeszteni és torzítani tudják, hanem ezt olvastam valahol.


vélemények?

2011. jan. 21. 14:47
 3/70 anonim ***** válasza:
Az első linknél nálam sehol egy videó, csak hosszú szöveg, a másik linkben pedig rossz a videó.
2011. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
hogy hogy rossz?
2011. jan. 21. 14:55
 5/70 A kérdező kommentje:
2011. jan. 21. 14:55
 6/70 anonim válasza:
Nálam sem jön be semmi videó
2011. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:

mind kettő egyfajta interjú más más dolgokat mesélnek el de nagyon élvezetes végig olvasni mind kettőt mivel a másik is felíratós.


Nézzétek meg már abból a szemszögből is hogy erről tudnia kell a világnak .

2011. jan. 21. 14:57
 8/70 A kérdező kommentje:
Ott a jó link nézzétek meg a világnak tudnia kell az ilyen dolgokról, úgy vélem.
2011. jan. 21. 14:59
 9/70 anonim ***** válasza:

A blognak sokkal jobb cím lenne a "puszta kitaláció".

Holnap majd ha lesz egy kis időm, én is írok valami hasonló mesét.

2011. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 M@x ***** válasza:
Én végigolvastam az interjút és nagyon érdekes dolgokat olvastam, a videót sajnos nem tudom megnézni mert lassú az internetem, de az a koponya az egyik cikkben a frászt hozta rám!
2011. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!