Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok a videóhoz? Mit...

Mit szóltok a videóhoz? Mit szóltok ahhoz, hogy a Roswell-ban leeset idegenek valójában idő utazok voltak? Mit szóltok mind ehhez?

Figyelt kérdés

Itt van ez a videó, az interjút is alá támasztja aminek ez a linkje: [link]


A videó linkje miszerint beszél arról, hogy időnket már megváltoztatták, és még a harmadik vh-ról is.

link: http://www.youtube.com/watch?v=w8&feature=player_em9dSsKMgnm..


2011. jan. 21. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 A kérdező kommentje:

Hát kár, hogy csak addig olvastad. Elmondanám, ahogyan el is mondtam vannak dolgok amik nem történtek meg kifolyó okok véget. Ezek a dolog már meg történtek egy párhuzamos idő síkon, és hát annak köszönhetjük, hogy a mi idősíkunkban nem történt meg, hogy jöttek idő utazok a mi világunkba is. de az új terv még meg történt meg, de lehet, hogy meg fog történni, 18 hónap a tervek szerint.


Izrael megtámadja Iránt, a közép keleten nukleáris háború lesz. Utána a közép keleten fegyver szünet lesz.

A nyugati országokban statáriumot rendelnek el.

Kínában egy influenza járványt eresztenek el amiben száz milliók hallnak meg. Egy globális háború veszi kezdetét. Aminek a célja a népesség csökkentés 50 %-ban. Az infrakstukturánkon keresztül támadnak minket, ha nem lesznek üzlet látszok, ha nem lesznek szupermárketek, mégis hogyan lesz élelem az emberek szájában. Nem lesznek lovak szekerek, egy viktoriánus korba kerülünk majd vissza ahol, mi embereknek nem lesz értelme élni, mert nem is fogunk tudni miből megélni


A földön magbankokat hoztak létre 130 m mélyen,

A vatikáni könyvtárakban le van írva az emberiség jogos történelme. Le van írva Atlantisz tudása, olyan dolgok információk tudásában vannak az ottani Vatikán, aminek köszönheti hatalmát a világban.

Ennek köszönheti befolyását a világ felett, persze sok szervezetnek és hatalmi ágaknak vannak befolyásai a földön.


Remélem mindent elmondat, a videóban amit küldtem a végén vagy egy párbeszéd, egy régi időből, rádión keresztül nézzétek meg és a feliratokat is.

2011. jan. 22. 12:31
 22/70 anonim ***** válasza:

"Izrael megtámadja Iránt, a közép keleten nukleáris háború lesz. Utána a közép keleten fegyver szünet lesz."

Biztos! Te tényleg ennyire hülye vagy? Aki egy kicsit is jártas a geopolitikában az nem beszél ekkora zagyvaságot!


"Izrael megtámadja Iránt, a közép keleten nukleáris háború lesz. Utána a közép keleten fegyver szünet lesz."

Miért is mert háború van keleten?


"Kínában egy influenza járványt eresztenek el amiben száz milliók hallnak meg. Egy globális háború veszi kezdetét. Aminek a célja a népesség csökkentés 50 %-ban. Az infrakstukturánkon keresztül támadnak minket, ha nem lesznek üzlet látszok, ha nem lesznek szupermárketek, mégis hogyan lesz élelem az emberek szájában. Nem lesznek lovak szekerek, egy viktoriánus korba kerülünk majd vissza ahol, mi embereknek nem lesz értelme élni, mert nem is fogunk tudni miből megélni..."

Jól van, ez egy sci-fi...


"Le van írva Atlantisz tudása, olyan dolgok információk tudásában vannak az ottani Vatikán, aminek köszönheti hatalmát a világban."

Innentől már rád hagyom!


Először is belenéztem a videóba! Miért van az hogy valakitől hallotta? Másodszor az a valaki csak úgy bekerülne egy ilyen kis titkos csevejre? Na ne már! Ha ez egy évszázad óta tervezett buli, akkor ilyen hibát nem vétenek!!

Még egy kérdés! Miért csökkentenék a népességet, ha magától is csökken??? 2050-re már nem lesz nép, ahol nőni fognak a születések számai! Idióták vagytok és kész!


"Le van írva Atlantisz tudása, olyan dolgok információk tudásában vannak az ottani Vatikán, aminek köszönheti hatalmát a világban."

Ez a kedvencem az oldalról!!!! Háromszoros hiphip hurrá! Aki ezt kitalálta egy nagy barom lehetett!

1. Ha csak a fehér kaukázusiak szaporodnának, akkor abból egy idő után olyan belterjes társadalom lenne, mint az állat. Genetikai betegségek, miegymás..

2. Gyakorlatilag a fehér ember kisebbségben van a világon! Majd ezt ők hagynák???? Idióták!!!! Vagy azt gondolod, hogy az angol-szász világ olyan erős??? Ugyan már!!!

3.Az száz, hogy a geofizikai esemény és a nagy háborúk után még több lenne arányaiban a nem fehér!


Ennyire idióták ezek, hogy még ennyire sem konzekvensek??! Legalább valami hiteles sztorit találtak volna ki! Az egész teli van önellentmondással!

2011. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
Egyszerűen aki ezt elhiszi annak kezelés kell!!!!!
2011. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:

Elnézést, erre írtam a három pontot:

"Kik a "megfelelő" emberek? A fehér Kaukázusiak. Talán ezért nevezték el ezt a projektet az Angol-Szász Missziónak. Ez magyarázza meg a tervezett genocídiumot a Kínai emberek ellen - hogy az Új Világot "mi" örököljük és ne "ők". "

2011. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Gondolom felkeltettem érdeklődéseteket a téma iránt, örülök, hogy tetszett, hogy ez meg-e fog valósulni nem tudom, de meg van rá az esély,


2011-nek közepére tervezik az egész elindítását. Hát majd meglátjuk.

2011. jan. 22. 13:09
 26/70 anonim ***** válasza:

"Gondolom felkeltettem érdeklődéseteket a téma iránt, örülök, hogy tetszett, hogy ez meg-e fog valósulni nem tudom, de meg van rá az esély, "


- Szerintem csak a GYIK-ot olvasó elmeorvosoknak az érdekélődését keltetted fel, másét nem.

- Nem hinném, hogy bárkinek tetszett volna. SCI-Finek unalmas, amúgy meg marhaság.

- Abban biztos vagyok, hogy nem tudod, hogy ez megvalósul-e

- Kb annyi esély van rá, mint arra, hogy te valaha fizikai Nóbel díjat kapj. De addig álljak fél lábon...

2011. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 A kérdező kommentje:
Vannak elméleteim arra a dologra, hogy mi fog történni 2012 decemberében. és nagy rá az esély hogy meg történik. Logikusan felállítottam egy elméletet, hogy miért lehet pólus váltás, és hogy mi történhet a földel, ... Ez lesz az ilyen 5 eset, aminek köszönhetően egy újabb dimenzióban találjuk magunkat.
2011. jan. 22. 13:45
 28/70 anonim ***** válasza:

Még 2 összefüggő mondatot sem tudsz leírni, a logikáról pedig csak a TV-ből hallottál.


Inkább menjél VV_ot nézni, akkor legalább nem égeted magad tovább.

2011. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:
:...
2011. jan. 22. 14:39
 30/70 anonim ***** válasza:
A pólus váltás az nem megy végbe hirtelen... Szerintem mindig is voltak ilyen dolgok a Földünkön pl. többször is volt tömeges kihalás. Oké, hogy az ember a nagy tudásával még rátesz egy lapáttal, hogy saját magát elpusztítsa, de nem hinném, hogy pont 2012 és 2013 között történne meg mindez. Persze elképzelhető, hogy vmelyik keleti ország bepöccen, és kinyírnak minket vmilyen vírussal, vagy akármivel. Most is esszük a szemetet, ezáltal talán a 40 évet sem érjük meg. Most is vannak háborúk és most is kizsákmányolják az embert. Egy dolog változtatta meg a nézeteinket és az a média, mert már mindenhol ott van, nélküle szinte nem is él az ember. Olyan felesleges információkkal traktálnak minket, hogy egyszerűen a nagy tömeg kénytelen elhinni, hogy ilyen az élet és azt kell tennie, amit a marketingesek éppen sugallnak.
2011. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!