Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok a videóhoz? Mit...

Mit szóltok a videóhoz? Mit szóltok ahhoz, hogy a Roswell-ban leeset idegenek valójában idő utazok voltak? Mit szóltok mind ehhez?

Figyelt kérdés

Itt van ez a videó, az interjút is alá támasztja aminek ez a linkje: [link]


A videó linkje miszerint beszél arról, hogy időnket már megváltoztatták, és még a harmadik vh-ról is.

link: http://www.youtube.com/watch?v=w8&feature=player_em9dSsKMgnm..


2011. jan. 21. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:
Az elméletem amit magamtól találtam ki, az megmagyarázza a gyors pólus váltást ami kb 1 hét alatt lezajlana.
2011. jan. 22. 15:24
 32/70 A kérdező kommentje:

Egyébként egyet értek veled a médiával kapcsolatban, ez így van a reménytelenséget akarják elhitetni velünk, azt a dolgot akarják megszüntetni, ami a pandora szelencéje után marad a világban: a reményt.

Jó dolgokról egyáltalán nem beszélnek, amik jobbá tenné az életünket. Csak arról szól, hogy ki halt meg, hányan haltak meg, egy új milliárdos ezt a díjat kapta, erről szolnak a hírek.

2011. jan. 22. 15:27
 33/70 anonim ***** válasza:

Te diator:


Most anélkül, hogy elkezdenél veszettül guglizni és wikipédiát nyitogatni:


Írd már le mitől van a Földnek északi és déli pólusa... Gondolom ha megfejtetted, hogy miként változik majd meg 1 hét alatt akkor ez gyerekjáték lesz.

2011. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 A kérdező kommentje:

persze elmondom


Igazából a gravitáció véget, az északi és a déli szélességi fokon, az az a 90-es fokon van a legnagyobb a gravitációs erős, hiszen ezek a pólus pontok közelebb vannak a föld középpontjától.


Ezt fejből írtam, és nem máshonnan néztem ezért is nem biztos, hogy jó amit írok, nem az a lényeg hogy tudom-e hogy mi az vagy mi nem az, az a lényeg hogy meg tudom magyarázni azt a dolgot, hogy hogyan mehet végbe ez a dolog rövid idő alatt.

2011. jan. 22. 17:42
 35/70 A kérdező kommentje:

És ahogy vissza olvasom elég logikátlanul írtam le :)

De azért remélem érted amit leírtam.

2011. jan. 22. 17:43
 36/70 anonim ***** válasza:
elkúrtam 1 órát a mai napomból...KÖSZÖNÖM DIATOR! dugd fel magadnak az elméleteidet, és kezdj inkább magaddal valami hasznosat, minthogy minden összeesküvés elméletet boncolgatsz, és durrogtatod itt a teóriáidat...
2011. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
Gratulálok, a leghalványabb fogalmad sincs róla, hogy miért van a földnek 2 pólusa...
2011. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 A kérdező kommentje:

:) nem vagyok tudós hogy tudjam, csak az elméleteimet mondtam el. Gondolom tetszett. Hát van rá egy logikus magyarázatom.


Na pedig a naprendszerünk egy olyan állást fog felvenni ami párhuzamos lesz a galakxisunkkal és a tejúttal is,


A föld egy olyan szögbe fog kerülni, hogy takarásban lesz párhuzamosan a nappal, és a galakxis középpontjával, értitek már, A galakxis gravitációs ereje véget mi ki fogunk esni, a keringésünkből és meg fog változni.

2011. jan. 22. 18:38
 39/70 anonim ***** válasza:

14:22

Szóval még mindig azon a véleményen vagyok, hogy nem kellene mindent elhinni, amit éppen a neten vagy a tv-ben találunk, még akkor sem, ha történetesen nagyon valóságosnak és logikusnak tűnik egy elmélet, vagy egy video. Mindent meg lehet magyarázni, ha az ember hisz benne. Pl ilyen a vallás is, vagy a túlvilág. Senki sem látta még Istent, vagy a túlvilágot. Persze vannak, akik visszatértek a klinikai halálból, de még nem jelenti azt, hogy tényleg a másvilágon voltak. Minden csak mese, addig amíg meg nem tapasztalod. Jó, ha az embernek ilyen élénk fantáziája van, mint neked, de azért ilyen légből kapott számokkal, meg teóriákkal nem kell dobálózni, mert ilyenkor van az, hogy a hiszékenyek mindenféle transzparenssel fogják várni 2012-ben az űrflottát, meg a plejádokat, meg a mit tudom én miket, aztán csak a hiszti lesz ebből, semmi valóság alapja nincs. Mondjuk én is elolvastam a SETI mostani felfedezését, ami szerint 3 űrhajó tart felénk és valahol a Plútó mögött vannak, és kb jövőre ide is érnek. És mi van, ha tévednek, vagy megint egy fanatikus kitalálta, hogy jönnek az idegenek? Nem kell egyből világvégére gondolni.

2011. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Mit olvastál te el? Ugyan olyan 2 bites vagy, mint diator...


Felmész a SETI honlapjára (nem a blikkre meg az UFO.hu -ra) és ott van feketén fehéren, hogy ez egy FAKE hír, akinek a nevéhez kötik a "titokzatos objektumok felfedezését" nem is csillagász, sose volt, a SETI egyik marketingese volt aki kitalálta a SETI HOME alkalmazást évekkel ezelőtt. Mellesleg ma már nem is dolgozik a SETInél. Továbbá azt is leírták, hogy az égbolt kérdéséses része NEM IS LÁTSZIK abból az obszervatóriumból ahonnan "állítólag" megfigyelték. ERGO KACSA!


diator:


Te menthetetlen vagy. Hogy a viharba akarsz valamiről elméletet felállítani mikor figod nincs hozzá??! Arra nincs egy fain elméleted, hogy hogyan lehet édes szotyit termelni? Én vevő lennék rá....

Mi az, hogy ki fogunk esni a keringésből? Meg "akarásban lesz párhuzamosan a nappal, és a galakxis középpontjával". Állj már le a cuccal mert bajok lesznek...

2011. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!