Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok a videóhoz? Mit...

Mit szóltok a videóhoz? Mit szóltok ahhoz, hogy a Roswell-ban leeset idegenek valójában idő utazok voltak? Mit szóltok mind ehhez?

Figyelt kérdés

Itt van ez a videó, az interjút is alá támasztja aminek ez a linkje: [link]


A videó linkje miszerint beszél arról, hogy időnket már megváltoztatták, és még a harmadik vh-ról is.

link: http://www.youtube.com/watch?v=w8&feature=player_em9dSsKMgnm..


2011. jan. 21. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:

18:40 vagyok

Még véletlenül se állítottam azt, hogy az a "seti-s hír" igaz lenne. Megkéne tanulni olvasni a sorok között is..

2011. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Meg kéne tanulni használni az agyad....


Ezt írtad:

"Mondjuk én is elolvastam a SETI mostani felfedezését, ami szerint 3 űrhajó tart felénk és valahol a Plútó mögött vannak, és kb jövőre ide is érnek."


MIT OLVASTÁL?

NEM ismétlem NEM olvashattál semmi ilyesmit, mivel sem a SETI sem a NASA NEM adott ki ilyen felfedezésről hírt. Az idióták az UFOs fórumokon azt mondták, hogy a SETI ilyet tett. Pedig nem tett.


Úgyhogy ne fokozd szerintem...

2011. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:53


Na szóval és ezt nem csak neked mondom, kedves válaszolok.


- Ez az egész egy bonyolult dolog, aminek mért ne lehetne valóságos alapja. Ha nem lenne igaz akkor a SETI , a Nasa , a nem tudom, hány újság jelentett be erről a dologról. Mért foglalkoznak az ilyen dolgokkal?


Ahogy már sokszor elmondtam, és megint elfogom mondani: Nem fog megjelenni egy ilyen hír úgy, hogy utána ne tagadnák le.


Nem tudjátok azt a dolgot, hogy mennyi dolgot titkolnak el elülünk, ti ezt nem tudjátok meg érteni vagy mi?


Egy nem tudós ember mért ne lehetne okosabb egy tudós embernél,


Egy nem tudós ember mért ne vehetne észre egy olyan dolgot amit 100 tudós nem vett észre?


Elvileg a Nibiru bolygó is felénk tart ezt is letagadják, a bilberger csoportot is letagadják, ahogyan a szabad kőműveseket is letagadják, a marsi felvételekből is csak keveset osztottak meg velünk . A nasa adatbázisát feltörték, és ufó aktákat találtak, amiket le tagattak.


Nem veszitek észre ezeket a dolgokat?

2011. jan. 23. 20:44
 44/70 anonim ***** válasza:

Csak szenzációhajhász szennylapok foglalkoznak a "dologgal", mert a való világban nem b@sznak épp eleget, így nincs hír...


Mellesleg a NASA és a SETI még mindig NEM foglalkozott és jelentett be semmit. A NASA le se sz@rta konkrétan a hírt, a SETI meg egy vicces kis cikkben tudatta, hogy kacsa.


Az meg nevetséges, hogy szerinted minden kiszivárgott, aztán persze letagadják. Üldözési mániád van menj orvoshoz.

2011. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:

Mi az hogy minden ki szivárgott, én egyáltalán nem mondtam ilyet.


Ha minden ki szivárgott volna annak nagyon örülnék.


Sajnos kevesebb mint 2 % os dolgok szivárogtak ki, amiből lehet infót találni.


Üldözési mániám, hogy lehetne kedves barátom, érveket állítok fel. Ennyi az egész.

2011. jan. 23. 21:19
 46/70 anonim ***** válasza:
Nem, te nem érveket állítasz fel, te a hasadraütsz és marhaságokat beszélsz. Egy árnyalatnyi különbség van a kettő között.
2011. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 A kérdező kommentje:
Na persze...a hasamra ütök.
2011. jan. 24. 08:06
 48/70 anonim ***** válasza:

Diator!


Értem én, hogy sivár, szar életed van, de ha már izgalomra vágysz, akkor pisálj a konnektorba, azzal legalább minket megkímélsz a hülyeségektől.

2011. jan. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 A kérdező kommentje:
Nem kommentálnám, majd meglátjuk, hogy mi lesz....
2011. jan. 24. 15:41
 50/70 anonim ***** válasza:

Semmi mi lenne.


Csak akkor már senki nem veszi majd a fáradtásgot, hgoy ezt az orrod alá dörgölje. Addigra meg úgyis kitalálsz valami más baromságot.

2011. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!