Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok a videóhoz? Mit...

Mit szóltok a videóhoz? Mit szóltok ahhoz, hogy a Roswell-ban leeset idegenek valójában idő utazok voltak? Mit szóltok mind ehhez?

Figyelt kérdés

Itt van ez a videó, az interjút is alá támasztja aminek ez a linkje: [link]


A videó linkje miszerint beszél arról, hogy időnket már megváltoztatták, és még a harmadik vh-ról is.

link: http://www.youtube.com/watch?v=w8&feature=player_em9dSsKMgnm..


2011. jan. 21. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 tetris ***** válasza:

Már én is gondoltam arra, hogy a kis szürkék tképpen akár emberek lehetnének a jövőből visszatérve a mába. Végülis ki tudhatja?

A külsejük humanoid jellegű, ugyanolyan sérülékenyek mint mi. Ki tudja, hogy fog kinézni az ember mondjuk 150000 év múlva?

Sztem a roswelli eset megtörtént, igenis leesett ott egy idegen jármű, és igenis eltitkolják az igazságot, mert az annyira különös, olyan rémísztő, és olyn nehezen elfogadható.

2011. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
sose lehet tudni most mivan
2011. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
Akkor elég rondák leszünk, ha ezek tényleg igaziak :) aztán lehet csak klónok lesznek akkor a földön.
2011. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:

Bakó Tibor

17 éves tanuló vagyok



Miért van az, hogy minden "mindenttudó ufo kutató" egy kis agyament suhanc? ....

2011. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
Én is szívesebben fejtegetném az utolsó válaszoló kérdését.
2011. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszomat, a videót pedig nézzétek meg. Szerintem nem fognak megtörténni az elmondott dolgok, mivel múltunkat már meg változtatták, és a jövőnk is más lesz, hogy milyen nem tudom.


Egy dologban biztos vagyok 2012 és 2013 elején lesz valami, aminek nem kéne meg történni.


Valami lesz ami globális mint emberileg földileg mindenhol, történik valami amit nem tudok elmondani, kettő dologra tippelnék, az egyik az hogy tényleg átlépünk a 5 dimenzióba és nagy változáson megy át a föld.

A másik, hogy a tudatunk egy magasabb szintre fejlődik, tudat szakadásban lehet részünk, ami nagyobb tudás birtokában lesz az ember.


Nem tudom meg mondani, hogy mi a rosszakat nem említeném. már az első is rossznak számít de még belegondolni is rossz.

2011. jan. 21. 20:50
 17/70 anonim ***** válasza:
nekem 8
2011. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 tetris ***** válasza:
Drága Fiam Tibor! 17 éves tanuló! Nem érzem magam nyamvadt ufokutatónak. 50 éves asszony vagyok. Sajnos nem nyamvadt, inkább jó húsban.
2011. jan. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 A kérdező kommentje:
utolsó te miről beszélsz?
2011. jan. 22. 11:27
 20/70 anonim ***** válasza:
Csak félig olvastam végig a szöveget, de szerinted egy ilyen hiteles lehet? "Tudomásom van róla, hogy az USA és Kína háborút terveznek 2008 végére."
2011. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!