Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Na most akkor jó az elméletem?

Cyberpunk_94 kérdése:

Na most akkor jó az elméletem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban azon gondolkoztam, hogy mindenki attól fél, hogy egy idegen faj elfoglalja a földet, pedig elvileg mi is egy meteoron érkeztünk mint űrvírus, tehát a bolygot elfoglalta egy idegen faj :D
2011. ápr. 7. 15:24
1 2
 1/18 anonim válasza:
mi is a te elméleted?
2011. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hát ezt én találtam ki, ezen gondolkozok napok óta
2011. ápr. 7. 15:31
 3/18 anonim ***** válasza:

Úristen xD

Hát ezt a fejlődéselméletet még nem hallottam xD

Csak a Bibliait meg a Darwinosat. xD

ez baromság.

inkább azon kell elgondolkozni, hogy lehet, hogy egy másik még fölfedezetlen bolygón most két, számunkra űrlény épp erről beszélget, hogy vannak-e számukra Földönkívüliek :D

2011. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Pedig ez igaz hogy az űrből kerültek ide az őslények mint baktérium.A Discovery Science-en volt.=P
2011. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ez a darwinos rejtéje.


Mert azt sehol sem találod meg hogy az őslevesben hogyan alakultak ki az első élőlények. Semmiből nem lehet valami. A legtöbben ugyanígy gondolják hogy az első élőlények meteoron érkeztek.


Ezek szerint ha mi megérkeztünk, érkeztünk valahonnan. Ahol lehettek egysejtűek. Akkor ott is lehet élet.

2011. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

tergedavid:

Onnan szedtem, nálam egésznap az megy a tv-be xD

2011. ápr. 7. 16:22
 7/18 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy jön ide újabb meteorit másik idegen faj petéivel és azok itt fejlődnek ki konkurrens ragadozóvá, mint Alien és akkor jajj nekünk:(.
2011. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A meteoritokban csak az élet építőelemei voltak benne nem baktériumok
2011. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
azért kérdeztem, hogy mi a te elméleted, mert amit leírtál(meteoriton vírusként jöttunk), az nem a tied, te csak megállapítottad, hogy félnek az emberek, hogy jön vki ugyanúgy mint mi s elfoglalja a Földet, de kétlem, hogy ezt ne állapította volna meg már valaki
2011. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az nem űrvírus mert nincs illyes fajta elnevezése a meteorokban érkező mikroorganizmusoknak.


És ez a meteoros elmélet is csak egy feltételezés mert más hogy is létrejöhetett az élet.

2011. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!