Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Készültök erre? (kérlek...

Készültök erre? (kérlek baromságokat ne írjatok thx)

Figyelt kérdés

[link]

:)

ti készültök?:D

én nem tudom milyen lehet meghalni =D


2011. ápr. 14. 18:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%
2000re is világvégét írtak,lehet 2012re tényleg az lesz,mostanában is Kínában vagy Japánban volt valami robbanás,lehet 2012re tönkre vágjuk a földet,nem is a nap lesz a probléma:P
2011. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Meghalni egy pillanat, de addig eljutni, na az nagyon különböző.
2011. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
73%

19,25 vagyok!

A majáknak végtelenül nagy csillagászati ismereteik voltak. A korábbi világok végét "égből jövő tűz" (= meteorit), földi víz (= áradások, talán Atlantisz is), illetve jég formában (Jégkorszak) jelentette szerintük. Azt mondták: ez a világ az "égből jövő viz által" fog véget érni.

Ha megfigyeled már mostanában is vannak (még nálunk is) olyan esőzések, amelyek eddig példa nélküliek.


Számításaik szerint (a Skorpió és a Nyilas csillagjegy között van) egy 13.-ik bolygó a nappal és a földdel fog olyan csillag-állásba kerülni, melynek kihatása lesz a földre a végtelen sok esőzés, és hát az abból következő áradások, földcsuszamlások egyebek alapján mondják, hogy azért "nem ússzuk meg szárazon". De hogy minden élet elpusztulna, azt nem mondták.

2011. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

"Készültök erre? (kérlek baromságokat ne írjatok thx)"


Válaszolnék én, de kérlek baromságokat ne linkelj. Akkor nem kell baromság válaszoktól tartanod!

2011. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
A sok idióta félretájékoztatás okozhatja valóban az emberiség kipusztulását, de úgy, hogy azt saját maga okozza. Saját magunk generálhatjuk azt, hogy ez tényleg megtörténjen. Semmi más nem kell, csak az, hogy az emberek várják, hogy 2012-ben vége lesz a világnak. És akkor vége is lesz. Miért? Mert mind ezt hitték, és ha az emberek 90%-val elhitetik, hogy ez tényleg így lesz, akkor maga az emberi tudat fogja megsemmisíteni az összes életformát a Föld nevű bolygón. Ráfoghatjuk a ma olyan divatos "vonzás törvényére", ráfoghatjuk a "kollektív gondolkodásra", ráfoghatjuk bármire. Az emberi gondolatok bármire képesek. Meg kéne tanulni helyesen alkalmazni őket! A félelem a legerősebben képes generálni a negatív történéseket. Hogy miért? Emlékezz vissza egy olyan pillanatra, amikor rettenetesen féltél. Igaz, hogy még most is kiráz a hideg?
2011. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáteszek (előző hozzászóló vagyok), hogy ez az egész 2012-es év kb. úgy fog zajlani, hogy 2012. nyár végén az emberek elkezdenek rettegni, hogy már csak pár hónap. Ez szépen végigtarol a Földön, és tényleg jönnek az egyre nagyobb viharok, az egyre nagyobb természeti csapások. A gazdaság teljesen összeomlik (mintha most jobb lenne a helyzet...), az ember saját fajának ellensége lesz. Totál pánik. Majd novemberben felröppen a hír: van remény. És akkor ezt a szót vastagon írtam. Innen az emberek nem a világvégében, hanem a reményben kezdenek hinni. És máris ismét elhalasztva a világvége. Remélem érted, hogy mit írtam le.
2011. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem igaz 1970 vmenyire is mondták a világ végét 2000 erre is meg minden és a maják meg hnan a tudták vna 900-2000 éve h mikor lesz világ vége ?-.-
2011. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

valaki ért a prototype hoz?:D

van egy prototyp-os témám mert baj van vele :(

ez http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__1715823-%..

2011. ápr. 15. 17:30
 19/27 anonim ***** válasza:

"na akkor lesz az armageddon ami ellen még bruce willis sem védhet meg..."

Majd Chuck Noriss...:D


"Kínában vagy Japánban volt valami robbanás,lehet 2012re tönkre vágjuk a földet,nem is a nap lesz a probléma:P"


Japánban....amúgy meg ott FÖLDRENGÉS, CUNAMI, és a FÖLDRENGÉS miatt bekövetkezett ATOMROBBANÁS történt!!!!

egyikről sem tehet az ember...


és hogy a kérdésedre válaszoljak:

nem, a semmire nem érdemes készülni...

2011. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Jó nap lesz a halálra.Készül rá a kaszás.Még vizsgákra se szoktam nemhogy világvégére.Nincs nekem időm meghalni.
2011. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!