Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi emberek, akkor soha nem...

Mi emberek, akkor soha nem lehetünk szabadok, a régi birodalom miatt?

Figyelt kérdés

Kérlek benneteket, ne vegyétek a kérdés viccnek. Komolyan kérdezem, és olvassátok végig a linkben leírtakat, kérlek benneteket , nagyon érdekes és félelmetes is egyben, legalábbis nekem az volt... Az idegen lény dolgokat mesélt el, amik nagyon érdekesek voltak kérlek olvassátok el és válaszoljatok a kérdésemre...


[link]


2011. máj. 10. 00:41
1 2 3 4 5
 11/48 skarma ***** válasza:

Sok dolog logikusnak hangzik, deee én nem hiszek benne, mert egy spirituális lény nem hajt rabszolgasorba más lényeket, a spirituális lény önmaga ura.

Én hiszek abban, hogy az ember valóban az űrből jött, és vannak más lények is rajtunk kívül, akiknek valóban nem kell fizikai test. És azt is elhiszem, hogy az összes vallás egy helyről származik, csak mindegyik el lett torzítva. De az űrlények nem gonoszak, nincs diktatúrájuk, sem hierarchikus rendszerük és főleg nem akadályozzák más lények spiritualitását. Nem is tudnák, mert egy spirituális -vagy megvilágosodott- lényt nem lehet arra kényszeríteni, hogy költözzön egy testbe, akarata ellenére. És még sok ilyen dolog van benne... Érzelmeket nem tudnak alkotni még az űrlények sem, márpedig ez jellemez egy embert.

És ha a földi élőlényeket ufók teremtették, akkor kik teremtették az ufókat?

Sántít az egész. Én hiszek benne, hogy az Univerzum minden egyes élőlénye jó, rossz vagy önmagára, másra káros nem található benne. Halálunk után nem egy földönkívüli horda rabszolgájaként találjuk magunkat, hanem csatlakozunk az EGY szellemi állapothoz.

Ja, és mivel ez az Airl nevű lény nem hitelesítette a dokumentumot, a legvalószínűbb, hogy a Matild -csaj félreértette, ezért van benne diktatúra, meg elnyomás, de mellette meg egy csomó logikus dolog.

2011. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:31


A végén le van írva, hogy a matildét mért nem ölték meg, és az is hogy, hogyan maradtak nála dokumentumok...

2011. máj. 10. 11:46
 13/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:19


Érdekes paradoxonokat állítottál fel, kérlek nem akarom megmagyarázni, tudom rá mindegyikre a logikus választ.... Nem mennék bele, kérlek olvasd el megint a végig...



Annyit hogy azért csak vele kommunikált telepatikusan mert, ő is egy idegen lényvolt aki a 3000 katonából itt ragadt a földön...



Még mindenkinek annyit akarok mondani, hogy ti azt értitek hogy : Ha meghalunk, akkor a lelkünk és emlékeink törlődik egy rendszer véget, amit még egy régi birodalom állított fel, itt a földön és a naprendszerünkben, és ezért van az, hogy mi emberek újjászületünk itt a földön... És mindig újra és újra kezdünk mindent... Lényegében ha ez mind igaz, akkor ennél rosszabb sors mint az emberé, nem lehet sehol a galaxisunkban....


Annyit még hogy kérlek benneteket , hogy olvassátok végiig.

2011. máj. 10. 11:51
 14/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:45


Nem tudom, hogy ez így-e lenne, szerintem akik beletörődnek azok ugyan úgy visszatérnek, egy emberi testbe, amikor születünk a test , a biológiai szerkezet a lelket az is-be-t a testbe köti le, és emlékeit törli és mindent úja kell tanulnia, Elég szörnyű sors ez...

2011. máj. 10. 11:54
 15/48 anonim válasza:
Kedves kérdező ha érdekelnek az ilyen dolgok :D Akkor ezt nézd meg : [link] és ezek tények :) nem kamuk nem mesék ezeket érdemes elolvasni . Üdv
2011. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Tudnod kell hogy van jó és rossz, ebből is van az, hogy a rossz lények a spirituális lények is lehetnek rosszak... Azért hogy birodalmakat hozzanak létre rabszolgaságra... Sok bibliai történet is mesél olyanról, hogy rabszolgaságra nem épülhet birodalom... ( ami sajnos napjainkban is tart, rabszolgák vagyunk saját házainkban, rendszereinkben, akadályokat állítunk fel magunknak, kivagyunk szolgáltatva a bankoknak, intézményeknek, munkahelyeknek, a pénznek.. és még sorolhatnám .. )


Arra térnék csak ki, hogy mondtad hogy a spirituális lelket semmi sem befolyásolhatja, a szövegben le vannak írva bázisok, amelyek elvannak rejtve a naprendszerbe , a föld alatti helyekre... Ezek a rendszerek év milliókig fent tudnak maradni, úgy hogy lelkünket nem engedik ki a bolygóról... Van a föld körül egy pajzs, ami végett a lélek nem tudja elhagyni a földet, és lehet hogy nem is akarja, mivel nem ismeri a dolgokat mert a tudata törölve van... Az is meg lepet, hogy a Plejádokat rossznak állította be, és a síriusiaknak.. Nagy gondban vagyok, mert nem tudom, hogy melyik identitásnak lehet hinni...


Azt is mondta, hogy a föld egy börtön bolygó , ami lényegében arról szól, hogy néha (de lehet hogy gyakran, a plejádok , és a síriusziak , és más identitások amik ezek lények föderációjában van, az ő népükből a rossz lelkeket, a használhatatlan lelkeket, amik veszélyt jelentenek népükre , azt ide a földre hozzák, hogy itt szülessenek újra, ...


Ez azért nagyon érdekes.... Elmondanám hogy egyszer 7-8 éves koromban azt történt velem, hogy a testemet láttam a kórházban, a testem fölött voltam de nem tudtam elmondani, hogy-hogyan lehetséges ez,, nem is gondoltam rá hogy én lélek lettem volna vagy ilyesmi, úgy állítottam be mint ha képzelődtem volna, de már tudom , hogy nem...


Sok dolog közbe vág, pl: hogy a hold nem forog saját tengelye körül, vagy videók millió jönnek napvilágra ( amihez hozzá tenném, hogy sok nem igazi, de biztosra veszem hogy nagyon sok , igazi...) Vannak olyan dolgok mint a plejád videó , vagy a síriuszok szőrösek, és amerikában jetiket látnak, szinte minden nap ( tudni kell hogy a szíriusziak látogatják bolygónkat leggyakrabban.. )

És még nagyon sok dolog van,, amikbe most nem mennék bele, más érdekes könyvekből blogokon is még sok web oldalon olvastam, hogy a földünk egy börtönbolygó, amin nem lepődtem meg nagyon... Fúra ez az egész helyzet amik itt történnek a földön.. :(


Várom 2012-őt hogy végre szabad emberek legyünk...



A válasz megírásának időpontja: ma 11:06

2011. máj. 10. 12:10
 17/48 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó meg nézem..
2011. máj. 10. 12:10
 18/48 A kérdező kommentje:
Ismerem az oldalt sokat olvasgattam rajta... Köszi hogy linkelted..
2011. máj. 10. 12:13
 19/48 skarma ***** válasza:

11:06 vagyok

Mint mondtam, nem hiszek gonosz lények létezésében, ezért nem fogom magam feleslegesen ijesztgetni egy ilyen kétes eredetű szöveggel.

Még nem is beszéltünk Mer-ka-bákról, auráról, asztrál-, és egyéb testekről, vagy tibeti buddhistákról, akik megvilágosodtak, és ezekhez még semmi köze sincs az alieneknek. Miért pont a Föld lenne ,,börtönbolygó"? Szerintem ez hülyeség.

És mégis miből gondolod, hogy 2012-ben ,,szabadulunk". Mert a maják, akik nyilván csak börtöntöltelékek a bolygónkon, akiket az űrlények hipnotikusan irányítottak, ezt mondták?

2011. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

Sok forrásból tudom, hogy akkor szabadul a bolygó a rabságból, nem tudom , hogy mi lesz vagy hogy lesz, de hogy lesz valami az biztos... az igazi megvilágosodást én úgy értelmezem, hogy a kozmikus tudással az emberi test eggyé tud válni, és információt hozzáadni, és elvenni.. Nem tudom hogy ez létezik-e ez a kozmikus adat, információ csere, de sok helyen olvastam róla... Ahogyan a roswelli idegen is elmondta több ezerszer járt a bolygón, egyszer kelet Ázsiában is, és ott dolgokat mondott, el amiket az emberek máshogy értelmeztek, és a hajóikat máshogy ábrázolták, ajánlok egy videót mindenkinek, az ősi idegenek című dokumentum filmet sok dolgot elmond.



Mint mondtam, nem hiszek gonosz lények létezésében, ezért nem fogom magam feleslegesen ijesztgetni egy ilyen kétes eredetű szöveggel.

Még nem is beszéltünk Mer-ka-bákról, auráról, asztrál-, és egyéb testekről, vagy tibeti buddhistákról, akik megvilágosodtak, és ezekhez még semmi köze sincs az alieneknek. Miért pont a Föld lenne ,,börtönbolygó"? Szerintem ez hülyeség.

És mégis miből gondolod, hogy 2012-ben ,,szabadulunk". Mert a maják, akik nyilván csak börtöntöltelékek a bolygónkon, akiket az űrlények hipnotikusan irányítottak, ezt mondták?

2011. máj. 10. 12:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!