Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi emberek, akkor soha nem...

Mi emberek, akkor soha nem lehetünk szabadok, a régi birodalom miatt?

Figyelt kérdés

Kérlek benneteket, ne vegyétek a kérdés viccnek. Komolyan kérdezem, és olvassátok végig a linkben leírtakat, kérlek benneteket , nagyon érdekes és félelmetes is egyben, legalábbis nekem az volt... Az idegen lény dolgokat mesélt el, amik nagyon érdekesek voltak kérlek olvassátok el és válaszoljatok a kérdésemre...


[link]


2011. máj. 10. 00:41
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Na és azt akartam mondani, hogy ha megnézted ezt a két filmet, utána írj vissza.. Tudom azt fogod mondani, hogy ez csak film...De tudnod kell, hogy a filmek néha igaz történeteket mesélnek el... Ezek igaziak..
2011. máj. 12. 21:30
 42/48 anonim ***** válasza:
Ledobta az agyam az ékszíjat,miközben olvastam!!!!XD XD
2011. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Nekem is utolsó, nagyon érdekes olvasmány, és ha igaz... Akkor aztán.. bajban vagyunk, amiről senki sem tud :D
2011. máj. 13. 11:58
 44/48 A kérdező kommentje:

Van még egy igaz film, magyar szinkronnal nincs sajnos... De igaz történetet mond el, az a baj, hogy ezekkel a dolgokkal nem foglalkoznak hogy a világ megtudja az igazságot, van egy film a Wavelength 1983 film, más néven hullámhossz, de magyarul nem találtam meg sajnos :(


Kérlek nézd meg ezeket a videókat, igaz történetet mesélnek el, kivéve a harmadik típusú találkozások, ami nem így történt de hasonlóan, igazából, az a film egy nagyon rossz utánzat, a lényeg hogy 1964-ben volt az első , elvileg az első kapcsolat felvétel az idegenekkel, ahol árú csere folyt...

2011. máj. 13. 17:38
 45/48 A kérdező kommentje:

Nem magyar sajnos, és én nem tudok angolul :( szóval ha te tudsz nézd meg, és mond el hogy mit mondanak érdekes:


[link] És igaz történet!!!

2011. máj. 13. 17:38
 46/48 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes dolog, mert mivel nincs bizonyítva a nem létezése, lehetne hinni, hogy létezik. Ugyanakkor elég abszurd, hogy minden olyan dologban higyjünk aminek a nem létezése nincs bizonyítva, de ez nem jelenti azt, hogy a képtelennek tűnő elméletek nem nyerhetnek bizonyítási alapot. De komolyra fordítva a szót, ez nem lehet igaz.
2011. máj. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Diator.

Minek teszel fel ilyen kérdéseket, mikor úgy is azt mondod, hogy igazi. 19évesen elég gyerekes még a gondolkodáson, egy 3éves gyerek nem hisz ilyesmiben, ha egyszer már elmondtad neki, hogy NEM LÉTEZNEK UFÓK!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:

Hitelesnek mondott források is említenek néhány filmet:

- [link]

2014. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!