Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi emberek, akkor soha nem...

Mi emberek, akkor soha nem lehetünk szabadok, a régi birodalom miatt?

Figyelt kérdés

Kérlek benneteket, ne vegyétek a kérdés viccnek. Komolyan kérdezem, és olvassátok végig a linkben leírtakat, kérlek benneteket , nagyon érdekes és félelmetes is egyben, legalábbis nekem az volt... Az idegen lény dolgokat mesélt el, amik nagyon érdekesek voltak kérlek olvassátok el és válaszoljatok a kérdésemre...


[link]


2011. máj. 10. 00:41
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy a szöveged ott maradt, a válaszomba, csak onnan merítettem.. :)
2011. máj. 10. 12:39
 22/48 anonim ***** válasza:
Hát igen az emlékek a legnagyobb kincsek.
2011. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
Ja ja
2011. máj. 10. 15:12
 24/48 anonim ***** válasza:
Én ezt nem hiszem, hogy 60 évig űlt rajta a nő. Most hozták elő, hogy legyen min rágódni. Ez is olyan összeesküvés elmélet ami a régebbieknek ellentmond. Most akkor mindegyik nem lehet igaz
2011. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Nincs vedopajzs a fold korul mert 404 el tud menni egy masik galaxisba.
2011. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Es 404 mast mond ay emberi faj kifejlodeserol.
2011. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

Nem olyan pajzs van a föld körül, ami nem engedi el az embert, hanem olyan ami nem engedi el az emberi lelket, egy rendszerbe továbbítja , egy számítógépes rendszernek nevezném legegyszerűbben, ahol a lelket egy megszülető kisgyermekbe zárja be, és ott előröl kezdődik az egész élete, és emlékeik törlődnek... Fizikai testben ellehet hagyni a bolygót, de a naprendszerben is vannak ilyen bázisok, amelyek a emberi lelket ide köti a naprendszerbe , a földi bolygóra, el kellene hagyni a naprendszert , hogy az ember szabad legyen... Elvileg ezeket a bázisokat a domain (birodalom elpusztította a többségét,) de még nagyon sok van, és ők sem tudják hogy hol vannak, ezek a bázisok..


Ez mind nagyon érdekes, és egyben , ráébredni arra, hogy mi emberek egy bolygón lakunk , emlékeinktől és teljes galaxisok szabadságától megfosztva, nem tudva hogy hol jöttünk létre, vagy hogy honnan jöttünk ide, ez a pajzs elvileg 2012-ben megszűnik, és tudati szintünk vissza fog emlékezni mindenre, ami vissza adhatja a szabadságunkat, már alig várom... Érdekes egy dolog,

2011. máj. 10. 17:43
 28/48 skarma ***** válasza:

Én is sok mindenben hiszek, de ez...

lökött vagy, ha elhiszed

2011. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Azért hiszem el, mert sok dolgot már máshonnan is hallottam, és sok dolog közbe vág, betudom bizonyítani azt hogy miért hiszem el, de nem szeretnék bele menni... Mert sokáig tart és holnap érettségizem, de holnap érettségi után pár bizonyító linket linkelek ...
2011. máj. 10. 18:01
 30/48 skarma ***** válasza:

Ha egyszerre 10 helyről hallod hogy a kútba ugrani a legnagyobb buli, elhiszed?

Az internet meg akkora marhaságokkal van néha tele... De a te dolgod, hogy mit hiszel el. Ha neked jólesik azt hallani, hogy évezredek óta rabszolgasorban van az emberiség és mindenki utál minket a világűrben, akkor hidd ezt. Nekem 8

2011. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!