Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi emberek, akkor soha nem...

Mi emberek, akkor soha nem lehetünk szabadok, a régi birodalom miatt?

Figyelt kérdés

Kérlek benneteket, ne vegyétek a kérdés viccnek. Komolyan kérdezem, és olvassátok végig a linkben leírtakat, kérlek benneteket , nagyon érdekes és félelmetes is egyben, legalábbis nekem az volt... Az idegen lény dolgokat mesélt el, amik nagyon érdekesek voltak kérlek olvassátok el és válaszoljatok a kérdésemre...


[link]


2011. máj. 10. 00:41
1 2 3 4 5
 31/48 BlackSword ***** válasza:
Akárhányszor olvasom el a paradoxonok megmaradnak... szóval elolvashatom még egyszer, de attól a szöveg nem fog más értelmet nyerni... A paradoxon, pedig paradoxon marad...
2011. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Mondok egy paradoxont: Ha végtelen sok csillag van az égen, akkor mi az a sötét anyag a csillagok között.. Ez paradoxon...Amit te mondtál arra van magyarázat :D
2011. máj. 11. 05:40
 33/48 BlackSword ***** válasza:
arra, hogy a csillagok között miért van sötét arra van értelmes magyarázat... A történet lyukainak az elfedése, pedig inkább magyarázkodás... Mondhatni mellébeszélés, mint amikor a cigánytól a bor árát kérik...
2011. máj. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Mindenre van logikus válasz, de azok nem paradoxonok amiket te írtál... Persze ez csak az én véleményem...


Tudod hogy nehezen lehet összetenni a dolgokat, de össze lehet tenni.

2011. máj. 11. 10:18
 35/48 BlackSword ***** válasza:

Figyelj azok paradoxonok, csak vedd elő a józanabbik eszedet, és a kételkedést... Hogy maradhatna valakinél VÉLETLENÜL egy titkos katonai kutatás teljes dokumentációja??? Sehogy, mert még a kijáratnál szitává lőnék, vagy letartóztatnák hazaárulásért...


És sok minden össze lehet belőle rakni, csak túl sok a ha, és túl sok naivitással... Ami valljuk be katonai körök felé nem megy... Nézd meg a Tábornok lánya című filmet...

2011. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Diator, ne foglalkozz az ilyen anyagokkal, ezeket csupán azért csinálják, hogy negatív energiákat generáljanak, egy árva szó sem igaz belőle. Ezt a többieknek is üzenném, akik elhiszik ezt a történetet. Akik az ilyeneket kitalálják, pontosan ismerik az emberi elmét, tudják mire kell hatni. Az ember egyik legnagyobb félelme pedig az, hogy szolgálnia kell valakit, éppen azért, mert a lélek szabad: mindig is az volt és mindig az lesz. A kétségbeesés, félelem, szomorúság, gyűlölet mind tökéletes táptalaja az egyhelyben álldogálásnak. Hidd el, hogy amekkora kiterjedésű gonoszság létezik, amellett mindig létezik egy ugyan mértékű jóság is.

Kizárólag a jó és szép dolgokra kell koncentrálni, azok viszik előre a világot, a legfontosabb pedig a szeretet. Pontosan megvannak az okai annak, hogy miért akarják az embereket kétségbe ejteni ilyen és ezekhez hasonló történetekkel. Csak a pozitív gondolatokra koncentrálj, semmi másra!

A Föld rezgésszáma alapjában véve 7.8 körül volt, biztos forrásból tudom, hogy mostanában már 11 körül van és egyre emelkedik, biztosan vannak olyanok, akik tudják, mire utalok ezzel. A lényeg, hogy soha ne hagyjátok megfélemlíteni magatokat, hiszen aki a pozitív dolgokra koncentrál az életben, az viszonzásképp is csak jót kaphat. A gondolat energia!

2011. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Értem kösz utolsó kedves vagy,,,
2011. máj. 12. 10:54
 38/48 BlackSword ***** válasza:

"Azért hiszem el, mert sok dolgot már máshonnan is"


A hazugság századjára is hazugság marad...

2011. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Más forrásokból is hallottam ezeket a dolgokat, Pl: a plejádoktól, vagy a földimyenország web oldalról... Azt hogy földünk körül egy pajzs van, ami nem engedi a lelkünket szabaddá, más idegenekről szóló weboldalakon is hallottam, a bennem élő reptilán c könyv is ír ezekről a dolgokról... Akkor most erről az interjúból is hallok , megegyezőket a régebbi forrásokból...


Azt is elakarom mondani, hogy egy Livermori fizikus interjúját is meghallgattam, (tudni kell hogy Livermorban is van egy idegen titkos bázis...) és ez a fizikus is sok mindent mondott, amiket hallottam már, de újakat is mondott...

Meg még mondhatnák forrásokat, de nem mennék bele.

2011. máj. 12. 21:25
 40/48 A kérdező kommentje:
amit még mondani akartam: Van kettő film amik Igaz történeteket mesélnek el: Roswell 1994, ha még nem láttad nézd meg... A másik a harmadik típusú találkozások.
2011. máj. 12. 21:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!