Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik azok a narancssárga fények?

Mik azok a narancssárga fények?

Figyelt kérdés

Sokan látták már ezeket.Néha több is van.

Tegnap éjszaka én is láttam egyet.

Nincsen semmi hangja.Repülőnél jóval gyorsabb,hangja sincsen.A múltkor mondta haverom,hogy ő is látott vagy 10-et.Négyes csoportokban.Mik lehetnek ezek?


2011. aug. 12. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
meteor? helikopter?
2011. aug. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Vörös lampionok. Azonnal ufóknak nézik ezeket, hogy ne kelljen gondolkozással erőltetni az agyat. Főként szombatonként este lehet látni, ilyenkor nyáron. A mulatós zene irányából eregetik őket. Lagzikon népszerűek és látványosak és nagyon magasra tudnak emelkedni, valóban ufó látszatát keltve. Valami kínai szokás. Jókívánságokat is írnak rá/bele. A neten is reklámozzák, pl:

[link]

2011. aug. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ezek a lampionok nem nyílegyenesen és pláne nem a repülőnél is gyorsabban mozognak.

Én is láttam olyat, a mit leírtál, még ide is feltettem a kérdést akkor:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1132..

2011. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát..egyszer videózzátok le HD kamerával..akkor megmondom mi volt
2011. aug. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Frenky22 válasza:

Szegedi vagyok, és én is több alkalommal láttam már azokat.Legelsőnek csak egyet, arra azt hittem kigyulladt egy repülő, ahogy elhangzott szintén narancssárga fénnyel "lángolt".

Ez volt 1 évvel ezelőtt nyár elején.nyár végén egyik este 11 körül cimborámmal, anyámmal, keresztanyámmal meg tesómmal voltunk kint az erkélyen, és megint megláttam a tárgyat, annyi különbség volt az előző esethez képest, hogy ezt vagy 20 ugyan olyan követte.több mint 5 percen keresztül láttuk a jelenséget, aztán elhalványultak.utoljára 2 napja láttam ismét egyet.próbáltam utána járni, de semmit nem találtam, ötletem sincs mi lehet:S

2011. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok

nekem egyébként erre a jelenségre azt mondta az egyik ismerősöm, hogy műhold. Egyesek vannak annyira magason, hogy amikor alatta a Földön sötétség van, azt akkor is megvilágítja a Nap. Az egyenes és gyors mozgás rá illik. A tömeges megjelenés viszont már kevésbé..

2011. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyet énis láttam már haverommal, de tuti hogy nem műhold. Úgy változtatta az irányát amire ma egy repülő sem képes.
2011. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a videózást komolyan mondtam, ha nem műhold, akkor nem műhold távolságban van tőled, ergó rá tudsz zoom-olni és úgy már láthatod mi az ha van nálad egy jó kamera v fényképező...
2011. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi is láttunk ilyet, négyen voltak és elkanyarodtak egy erő felé egymás után..nem szálltak felfelé, sem lefelé, célirányosan egymást követve kanyarodtak átt a duna felett, hang nélkül.
2011. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ma volt a Fókuszba hogy lehet hogy űrlények. sajnos én még nem láttam de kíváncsi vagyok rá hogy milyen. de én nem hiszek a földönkívüliekben.
2011. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!