Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik a narancssárga pöttyök?

Mik a narancssárga pöttyök?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=n_urM551M20

Rengeteg beszámolót lehet találni a neten, többen is megerősítik, hogy mostanában Eger és Pest között többször látni ilyet.


2011. aug. 17. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
A legújabb őrület: kínai kívánság lampion. Mostanában újgazdagéknál nagy divatja van a kerti partikon és lagzikon.
2011. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Ezek? Ezek tudod mik? Ezek narancssárga pöttyök ha jól látom.
2011. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 .Anonymus. ***** válasza:
A pöttyok valószínűleg UFO-k.Az elméleted viszont helyes és ráadásul szombaton szokott észlelés lenni.(az urán miatt van azokon a helyszíneken)
2011. aug. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

szerintem rohadtul nagy hülyeség.

Bocs

2011. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy nagy ufo hívő. Hiszem, hogy vannak idegen lények, mert ha a világegyetem végtelen akkor nem lehetünk egyedül. De azt azért nem hiszem, hogy ide látogatnának.


Mostanában tényleg sok az ilyen észlelés. Nekem is feltűnt pedig kerülöm a témát. Nem állítanám, hogy idegen lények, de mindenképp furcsa. Én ezt találtam: http://www.youtube.com/watch?v=lvdwQzFoNps


az elején nem látszik semmi, de aztán majd láthatóvá válik, és van benne egy számomra is érdekes jelenet.

2011. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

kínai kívánság lampion


ajh istenem fejezzétek már be ezt a fogyatékoskodást. nemrég énis láttam ilyet és szerintem egy lampion nem halad ilyen gyorsan.

2011. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Ezek ...ezek... repülő aranyhalak xĐ
2011. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hétfőn este fél 10-kor én is láttam hasonlókat, pedig én nem Pest környékén lakom, ráadásul erre mifelénk nem nagyon vannak lampioneregető újgazdagok. (Ajka) Akkor hihetetlen mód felvillanyozott a dolog, és egy részem komolyan hitte hogy UFÓ-t láttam, de mivel ma este újra feltűntek a fények, és ugyan abból az irányból jöttek csak épp másfelé távoztak, gondoltam, ez kizárt dolog, hogy 1 hét alatt 2x is belefussak az idegenekbe. Reálisabbnak látom azt a verziót, hogy a pápai NATO bázisrepülőtérről(ami tőlünk pont abban az irányban van) jönnek valami hyperlopakodókkal, vagy valami újonnan kifejlesztett tesztrepcsikkel. Mondjuk, hangja nem volt. De hátborzongató. Gondolom a katonai fejesek jókat röhögnek a pórnép találgatásain és összeesküvés-elméletein, csak azt nem tudom, miért kell az emberekből hülyét csinálni. Azt igazán beismerhetnék, hogy valami technikai újdonság van készülőben. Ennyi már elég lenne, nem ?
2011. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én Debrecenben lakok és augusztus 20-án (szombaton!) 21:30 körül az északi égbolton a látóhatár felett nem sokkal 6-7 dn narancssárga pötty ment vízszintesen, tehát nem tűzijáték volt, nem kínai szerencselámpások (azok felfelé mennek)

Aztán eltűntek, de egy-kettő előkerült s ott lebegett egy helyben. aztán eltűntek.. Sohasem láttam ilyet azelőtt. Na de ez nem Pest és Eger felett voltak!

2011. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csillagok...
2011. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!