Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem hiszitek el, hogy a...

Miért nem hiszitek el, hogy a repülő csészealjat az EMBER készítette?

Figyelt kérdés

A repülő csészealj egy náci szekta,a Vril társaság ötlete volt.A nácik meg is tervezték,sőt csináltak belőle 21-et.17-et megtaláltak összetörve.4 eltűnt.A Hunebu 3 volt az első antigravitációs csészealj.

http://www.youtube.com/watch?v=C3ISJi5-Glg

Most pedig a Moller cég épített repülő csészealjat.

http://www.youtube.com/watch?v=Pp_gmzuZQGw


Elhiszitek végre,hogy a csészealjakat emberek készítették?Bocs a hibákért,új billentyűm van és nehéz rajt írni.


2011. júl. 7. 11:28
1 2 3 4 5
 11/46 Életed ***** válasza:
45%

Kedves... válaszoló:)

Mesélj mit tapasztaltál, na és mit láttál..?:d Mindennek megvan a maga válasza.... és a titok kulcsa...:d

Tudod, sok embert lehet hülyíteni, és sokan ezt is teszik sajnos.... Na de nem kell mindent elhinni...:d üdv neked és egészséget a picikhez:d

2011. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

Kedves Életed!


Az hogy miért nem hisz az ember más fejlettebb "lényekben",az emberi butaság!Mert ugyan is az ember még mindig a sötét középkor szintjén gondolkodik!Szerintem ha te előtted leszállna egy ilyen,majd "kis szürkék" jönnének ki belőle,te még akkor is váltig állítanád,hogy beöltözött emberek!Mert a tudomány mai állása szerint amiről nem beszélhetünk, az nem is létezik. Aki másként gondolja, az holdkóros.Sokan tudják,hogy okos ember nem tartja magáról, hogy ő a teremtés csúcsa, mert ettől végtelenül távol áll!

2011. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Na meg ha ember alkotta volna,akkor nem nagyon titkolnák!
2011. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim válasza:
ja mert ha egy nemzet feltalalna egy fegyvert ami hatasosabb lenne az edigieknel akkor azt nem titkolnak el hanem mindenkinek mutogatnak
2011. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim válasza:
Nem felhasználná a fegyvert.Én nem tudom hogy ember alkotta e de és most amit írok az úgy is volt én sem hitem az ilyesmiben egyszer (kb 10-éve) az égen észrevettem egy csésze alakú repülő tárgyat azt hitem valami léghajó vagy ilyesmi mert egy helyben állt figyeltük az öcsémmel egyszer csak elindult még sosem láttam azóta olyan gyorsan mozgó járművet.Azt nem tudom ki alkotta hogy ember e de létezik az biztos.Azóta én is láttam sok olyan dolgot amit nem tudnak megmagyarázni például hogy több száz méter magasra hogyan kerültek fel mélységi kőzetek és azt mivel munkálták meg úgy mintha ki lenne öntve mikor a mai ember se tudná megcsinálni.Vagy fejlettebb volt az ember,vagy és ez a logikusabb volt már itt idegen civilizáció ha volt akkor miért ne jöhetne vissza?
2011. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim válasza:
ismereteink gyanánt logikailag ez valószínűbb de hol van ez amit mondtál
2011. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
ja mert ha egy nemzet feltalalna egy fegyvert ami hatasosabb lenne az edigieknel akkor azt nem titkolnak el hanem mindenkinek mutogatnak--nem mutogatná,hanem bevetné!Egyébként a "csészealjak" UFO-k már évezredek óta jelen vannak!Ember készítette?Persze!Azzal üldözték a mamutokat!Olvassatok történelmet,és észreveszitek hogy már évezredek óta látogatják idegenek a Földet!
2011. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
Már mondtam, schauberger készítette el az első csészealjat a földön aki német tudós volt . De az idegeneknek is volt csészealjuk , a idegen köttetésekből vették a nácik a csészealj procsektet.
2011. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondja jól mert a nácik valami szent földre akartak menni, ami idegenekhez volt kötve, és egy ember el is ment hozzájuk. Be is számolt az eseményekről, a horogkeresztet is tőlük szedték.
2011. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim válasza:

de ha ott volt az idegeneknél akkor gondolom idegen fegyvert vagy valami bizonyítékot is kellett volna hoznia

nem?

2011. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!