Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem hiszitek el, hogy a...

Miért nem hiszitek el, hogy a repülő csészealjat az EMBER készítette?

Figyelt kérdés

A repülő csészealj egy náci szekta,a Vril társaság ötlete volt.A nácik meg is tervezték,sőt csináltak belőle 21-et.17-et megtaláltak összetörve.4 eltűnt.A Hunebu 3 volt az első antigravitációs csészealj.

http://www.youtube.com/watch?v=C3ISJi5-Glg

Most pedig a Moller cég épített repülő csészealjat.

http://www.youtube.com/watch?v=Pp_gmzuZQGw


Elhiszitek végre,hogy a csészealjakat emberek készítették?Bocs a hibákért,új billentyűm van és nehéz rajt írni.


2011. júl. 7. 11:28
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Kedves Fémfaház!

Mi is láttunk az öcsémmel hasonlót, csak annak kivehető diszkosz alakja volt és sárga, zöld és piros fények futottak végig rajta. + 14 évesen volt egy "álmom" ami mind a mai napig élesen emlékszem. Sőt amit kértem tőlük néhány hét múlva a valóságban is megtörtént. Nagyon sok álmomra emlékszem, de egyikre sem ennyire élesen és részletekbe menően. Nagyon ritkán szoktam a Mamimmal álmodni (6 éves voltam amikor egyik pillanatról a másikra elment, Ő szeretett a világon a legjobban és fordítva) azokra az álmokra sajnos nem emlékszem ennyire élesen. Tehát ebből is gondolom, hogy lehetséges, hogy nem álom volt.

Kedves A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:06!

Nem olyan sokszor de szoktam még tapasztalni furcsaságokat. 2 és fél éve lesz, hogy ebben a házban élünk, direkt csak új építésűbe akartam költözni, nehogy esetleg kiderüljön, hogy meghalt itt valaki. De ettől függetlenül volt néhány eléggé ijesztő dolog. + A 2 éves lányom folyamatosan egy bácsit emleget, megmutatja, hogy hol van és még a bilijét is elhozza onnan ahol szerinte van. Néha majdnem sírós állapotban jön oda és ölel meg. Néha magamtól kérdezek rá, hogy most itt van e. De akkor azt szokta mondani, hogy nem. Mindig magától szól, ha látja a bácsit (nem csak előttem csinálja meg hanem az apukája és a nagybátyám előtt is). Szerintem nem kitalálta mert akkor nem rettegne így! Én is néhány hete láttam valamit amit semmivel sem tudok megmagyarázni. De szerencsére kevés az ilyen dolog.

2011. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
De ha megint elkezd mozgolódni, azonnal irány a pap, mert a leírtak alapján ez a "bácsi" nem ép gyenge. Ha ilyen fényjelenségeket produkál, akkor piszok erös lehet, ami szellemekre nem épp jellemzö. Szóval ha ez az entitás rossz indulatú, azt ti nagyon megszívhatjátok. De amíg békén hagy titeket, és nem tapasztaltok gyakori megbetegedéseket, ok nélküli idegességet, vagy a gyerek azt nem mondja hogy a "bácsi bántani akar", addig nem muszáj kiüzni. Már ha együtt tudtok élni vele...
2011. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy a "bácsi" bármilyen fényt kibocsátana (lehet, hogy jobban megijednék mint most). Csak a lányom érzékeli mi semmi különöset nem. Szerencsére nagyon ritkán vagyunk betegek, de ha erősödne bármilyen tapasztalatunk akkor tuti tennénk ellene a barátnőm foglalkozik ilyesmivel elméletileg Ő meg tudná tisztítani a házat. Én láttam a folyosónkon egy árnyékot néhány hete. Az volt az érdekes, hogy nagyon kevés fény szűrődött oda (este volt így a lámpát kapcsoltuk fel a nappaliban), tehát kevés volt a fény és ahogy a hátsó szobába mentem valamiért (zárva volt az ajtó és leoltva a villany) egy árnyékot láttam szét húzódni, olyan mintha lenne egy asztali lámpa és egyre közelebb mész hozzá és az árnyékod is egyre nagyobb lesz, na pont ilyen volt. Csak asztali lámpa nem lehetett, mivel ezt az árnyékot a hátsó szoba bezárt ajtaja fölött, bal oldalon láttam, tehát a bal fölső sarokban. Azt hittem az én árnyékom így hátrébb mentem és ugyanúgy sétáltam, mint amikor az árnyékot láttam. Az érdekesség, hogy a nagyon kevés odaszűrődő fény miatt nem volt látható az árnyékom. Tehet semmivel sem tudtam rá magyarázatot találni. Volt, hogy egy éjjel egy csuklyás alakot láttam a hálószobámban (pont kettesben voltam itthon a kislányommal mert a férjem fél évig nem volt itthon).Szóval történnek érdekes dolgok néha, de nem fog el a rettegés tehát arra tippelek, hogy nem akarhat rosszat ami éppen ott van!

A 26 éves anyuka

2011. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Mondtad hogy régebben láttatok a szomszédban egy ilyen fénylö gömböt. Na meg valahol írtad hogy egy szkeptikus ismerösöddel együtt láttatok belebegni egy orbot az ablakon. Gondolom ezeket a szellem okozhatta, de ezt 100%-osan nem tudom kijelenteni.
2011. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

Jah igen, félreértettem, azt hittem, hogy úgy értetted a "bácsi" bocsát ki valamilyen fényt. Így van egy szkeptikus ismerősömmel láttam, pontosabban a volt pasimmal. Ő sosem hitt az ilyesmikben de meglepődött amikor meglátta, nem tudott rá reális magyarázatot adni, de nem is akar elfogadta, hogy ez valami nem földi (nem e világi) lehetett. Nem gondoltam bele, hogy ez a tejüveg fehér vagy a narancssárga izzó gömb szellem vagy UFO lehetett. Érdekes volt mindenesetre nem bánnám ha többet nem látnék ilyesmiket.

A 26 éves anyuka

2011. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy az idegenek rájöttek arra hogy a németek fegyverkezésre, és rossz célra akarják felhasználni az idegen technológiákat. Ezért az idegenek ott hagyták a németeket. A németeknek meg volt a háborús előnyük. De a későbbiekben nem volt esélyük hogy megnyerjék. Hiszen az idegenek a németekkel való szövetséget felbontották-hogy az ember egy gonosz és öntelt faj.

Amik meg maradtak technológiai eszközeik és tapasztalataik a németeknek-azokat a dolgokat nem tudták befejezni teljesen. Az idegen csészealjat nem tudták felszerelni fegyverekkel, mert nem értettek hozzá. A háború végén az amerikaiak elpusztítottak minden egyes csészealj procsektet, ami megmaradt azt amerikába vitték el. Schauberger csészealja levegővel működött, de nem idegen energia hajtotta. Röviden ennyi.

2011. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Kérdező még annyit hogy írtam egy cikket erről az egészről ott elolvashatod meg keresem a linket.

Az Atlantiszon is vannak idegenek. De nem hinném hogy onnan vették a technológiát a németek. Hiszen ők csak akkor jelentek meg amikor felrobbant az első atombomba.

a lényeg hogy az egész csészealj dolgot a németek az idegenektől vették. Az idegennek nem hoztak fegyvereket. Mert nem harcolni jöttek ide. Biztos voltak fegyvereik, de nem harca - csak védekezésre. A némettel szövetséget kötött idegenek , felbontották a szövetséget és tovább álltak , eddig tartott a tudásom többet is mondhatnák. De az nem teljesen ide tartozik.


Amit még mondani akartam, a Telosiakról - ők a föld alatt laknak elvileg. Ők az ataltisz jege alól ki tudnak jönni. A lényeg az hogy elvileg a föld üreges, és hasonló világ van ott mint itt a földön. Nem hinném hogy a németekkel volt-e összekötetésben a telosi technológia. De nem zárnám ki hogy még is voltak össze kőtettések. A telosiakról annyit kel tudni hogy fejlettebbek mint mi, persze csak akkor ha tényleg léteznek. Na jó többet nem mondanák.

2011. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Diator,a nácik nem gonoszak.A nácizmus egy világnézet.A nácik szerint a németek ősei,az árják az Atlantiszon éltek.Valamilyen mágikus hatalmuk is volt és fejlettebbek voltak,mint most mi.De Atlantisz ördögi erők miatt elsüllyedt.Innen a főpapok Tibetbe menekültek,ahol ismét elszaporodtak az árják.Innen vándoroltak el a mai Németország területére.Hitler szerint csak Németországnak van joga arra,hogy birtokukba vegyék az Atlantiszi technológiát.A horogkereszt a távolkeleti mitológiában a szerencse jele volt.A repülő csészealj pedig egy náci szekta,a Vril társaság ötlete volt,nem földönkívülieké.
2011. júl. 10. 13:35
 39/46 anonim ***** válasza:

Nem úgy értettem hogy gonoszak vagy sem. A lényeg hogy rossz célokra használták a tudásukat.

Hitler nem is német volt, hanem osztrák- igaz hogy rokonságban álla a ausztriai a némettel, de akkor is.

Mi ez ha nem gonoszság. A nácizmus hiába volt a szemszögükből világnézet ha rossz célokra használták a tudásukat

2011. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
bocsi, én nem fogom megnézni. nyilván youtube-on nem fogok találni hiteles szakmai tényeket... főleg nem olyan "egészestés szórakoztató" animatív (ezt a szót most találtam ki de jól hangzik, nem?) módon összevágott videóknak nem szabad hinni.
2011. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!