Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy deríthetném ki 100%-ra...

Hogy deríthetném ki 100%-ra hogy éjszaka elraboltak a földönkívüliek, vagy holdkóros vagyok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 20:49
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

nincs szükség bonyolult müszerekre. az ufok a magyaroktól eltérően barátságosak és fogvatartásod alatt egészen biztosan többször is megvendégelnek étellel, itallal. mindez azonban csak izre és szagra meg kinézetre olyan, mint a normális kaja, sötétben azonban kis mértékben foszforeszkál, világit.

ha úgy érzed, hogy jönni fognak érted, gyüjtsd székletedet és vizeletedet egy befőttes üvegbe, minden alkalommal persze különbözőbe, adjál sorszámot az üvegeknek és ird rá a dátumot.

hetente ellenőrizd a mintákat éjjel, nappal. ha a minta világit, akkor az előző nap ufo kaját kaptál éjjel.

ha viszont minden nap világitanak a minták, akkor két eset lehetséges,

1) te is földönkivüli vagy.

2) lenyeltél egy elemet.

1) esetben hamarosan végleg elrepülsz, mondj búcsút az iskolában, mond el mindenkinek amit róluk gondolsz

2)el fog múlni, csak ne igyál elektrolitokat, mert az elemek akkor tovább fognak élni és világitani.

2011. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus megadhatja a választ, meg egy két gyógyszer! :D
2011. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Elárulná nekem valaki hoyg ki az a feri?????
2011. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
lekamerázod magad alvás közben vagy csak úgy teszel mintha aludnál és ha nem történik semmi akkor alvajáró vagy. ha meg elrabolnak az ufók akkor meg nem vagy az... :D
2011. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
3#dik nem lehet hogy csak álmotad én egyszer ket napos kiránduláson az ágyban alutam regere meg a földön taltam magam pontosisak az uszodában lehet hogy teleportam mer az uszuda kulcsal be volt zárva
2012. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Utolso elöti


A földön kivöli ek tudják mikkor alszol

2012. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az egesz talagatás is peltka mondcsak mitt láttál eszka
2012. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!