Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit láttam?

Dapecv kérdése:

Mit láttam?

Figyelt kérdés
2010. 07. 09. -én Nyíregyházán 21:46 és 21:56 időben kettő darab ismeretlen objektumot véltem felfedezni amelyről fényképet is készítettem mobiltelefonnal. A minősége nem túl jó. A történet leírása: 2010. 07. 09. -én kb.21:45 perckor értünk haza egy esti bevásárlásból, befordúlva a garázsbeállóba megálltam és kiszáltunk az autóból. Valamilyen megfontolásból feltekíntettem az égre ekkor érdekes látvány fogadott. Északi irányból ereszkedés, majd kb 10m magason egyenesvonalú viszonlag gyors mozgást végzett teljesen hangtalanú egy általam még sosem látott leírhatalan szépségű objektum. Objektum leírása: Kb.10m magason (ezt onnan tudom megsaccolni, mert a házunk gerincmagassága 6m és az objektum felette haladt át. ) kb 1m hosszú sárga szinű (pontosan mint a tűznek a szine) medúza kinézetű áttetsző valami mozgot egyenes vonalban déli irányba. Az idő tiszta volt, szélcsendes. Rá 10 percre nyugatról szemlélve az eget, illetve keresve az előző látványt egy fehér fény villant fel az égen mely d-K irányba mozgot, formályát tekíntve háromszög alakú volt a háromszögek éleiből fehér fény látszódott, körülötte (mint a szaturnusz körgyűrűje) egy körgyűrű látszódott szintén fehér fényt kibocsájtva. A két látott objektum egymás alatt helyezkedett el ezt már a második foton véltem felfedezni ( az először látott meduza objektumot a foton vettem észre mivel menetközbe eltünt a látóképből) Pár perc elteltével mozgás közben eltüntek. Az eset óta időközönként hallok hangokat és látok dolgokat, éjszaka elalvás előtt, de még éber állapotban. Lehet, hogy nm függ össze. Kérném, ha mód van rá megmagyarázni, hogy mit is láttam valójában?
2011. aug. 16. 10:27
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
85%
Bocs az offért, de nem értem, miért kellett már megint lepontozni. Nem bántottam senkit, csak belinkeltem egy cikket, ahol hasonló jelenségről írtak, amit Kérdező látott. Csak éppen ezt elég sokan látták. Épp hogy azt szerettem volna megmutatni, hogy mások is látnak ilyesmit.(Ott sem tudták megmagyarázni, hogy mi lehet.) Na mindegy, hagyom az egészet a csudába.
2011. aug. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Én zöldet nyomtam neked Adrienn! Szükség van a normális emberekre mint amilyen te vagy!


404! A az ábrának mi a jelentése?

2011. aug. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Köszi szépen :)
2011. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
nm
2011. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Köszi hogy jelentetted a plutónál rázott le az alien fajtája.
2011. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
KÉRDEZŐ!!! Ha kb. 10m magasan repült az a valami,akkor elég alacsonyan ahhoz,hogy meg tudd nézni mi volt az,mekkora volt.Sőt szerintem azt is látnod kellett volna, hogy vannak-e rajta ablakok,esetleg lények...
2011. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Egy zacskó, amit felkapott a szél?
2013. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!