Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit láttam?

Dapecv kérdése:

Mit láttam?

Figyelt kérdés
2010. 07. 09. -én Nyíregyházán 21:46 és 21:56 időben kettő darab ismeretlen objektumot véltem felfedezni amelyről fényképet is készítettem mobiltelefonnal. A minősége nem túl jó. A történet leírása: 2010. 07. 09. -én kb.21:45 perckor értünk haza egy esti bevásárlásból, befordúlva a garázsbeállóba megálltam és kiszáltunk az autóból. Valamilyen megfontolásból feltekíntettem az égre ekkor érdekes látvány fogadott. Északi irányból ereszkedés, majd kb 10m magason egyenesvonalú viszonlag gyors mozgást végzett teljesen hangtalanú egy általam még sosem látott leírhatalan szépségű objektum. Objektum leírása: Kb.10m magason (ezt onnan tudom megsaccolni, mert a házunk gerincmagassága 6m és az objektum felette haladt át. ) kb 1m hosszú sárga szinű (pontosan mint a tűznek a szine) medúza kinézetű áttetsző valami mozgot egyenes vonalban déli irányba. Az idő tiszta volt, szélcsendes. Rá 10 percre nyugatról szemlélve az eget, illetve keresve az előző látványt egy fehér fény villant fel az égen mely d-K irányba mozgot, formályát tekíntve háromszög alakú volt a háromszögek éleiből fehér fény látszódott, körülötte (mint a szaturnusz körgyűrűje) egy körgyűrű látszódott szintén fehér fényt kibocsájtva. A két látott objektum egymás alatt helyezkedett el ezt már a második foton véltem felfedezni ( az először látott meduza objektumot a foton vettem észre mivel menetközbe eltünt a látóképből) Pár perc elteltével mozgás közben eltüntek. Az eset óta időközönként hallok hangokat és látok dolgokat, éjszaka elalvás előtt, de még éber állapotban. Lehet, hogy nm függ össze. Kérném, ha mód van rá megmagyarázni, hogy mit is láttam valójában?
2011. aug. 16. 10:27
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
78%
Az első kosz, a második nagyon úgy nézni ki ,mint egy közvilágítási lámpa, a harmadikon pedig a lámpa és a kosz együtt :D
2011. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
A másodikra nagyitani kell csak úgy látszik. Sajnos csak mobilal tudtam fotózni sötétbe (samsung d500). Ez lett belőle, de nem kosz.
2011. aug. 16. 13:18
 13/47 anonim ***** válasza:
nem hiszem el, hogy villamosmérnök vagy, de ha fizikus lennél tudhatnád hogy a szupertitkos földi technika messze leelőzi korunk átlagemberének elektronikai kütyüit. Ez bármi lehetett, de nem UFÓ volt.
2011. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:

Szerintem valami koma pont akkor sárkányrepülőzött vagy valami és ki volt világítva.


Nem kell mindenhol keresni az űrlényeket.

Amúgy mégis mit várt(ál), hogy ilyen minőségű képekből mi kitaláljuk mi volt? Lehet a mikulás volt kivilágítva vagy egy madár, nehogy megbüntessék. Elég krixkrax-reptoid szürke káoszelméletgyártó van itt, nem kell még több. Ha meg az lett volna majd elhúzunk a csillagkapun keresztül!

2011. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Ti tiszta hülyének néztek. Megtudok különböztetni bármi földi dolgot egy ismeretlentől. Akkor már inkább egy gömbvillám, de ez se lehetett,mert a mérete se stimmel illetve szélcsendes nyugodt idő volt! Nem gyártok elméleteket ezek tények. 3 ember látta, 3 embert nem lehet hülyének nézni. Minenki azt hisz amit akar, nekem nincs érdekem valótlant állitani. A szupertitkos földi technikáról csak annyit, hogy létezik,DE nem Magyarországon. Magyarország nem nagyhatalom.
2011. aug. 16. 14:02
 16/47 anonim ***** válasza:

Barátom, a titkos amerikai fejlesztéseket szerinted nem kell tesztelni valahol ? Hazánk a legmegfelelőbb erre, hiszen az Isten háta mögötti eldugott koszfészek és NATO tag is, tehát hazai pálya. Saját országukban szem előtt lenne és szenzációra éhes emberek harapnának rá, ami nem is lenne gond de most nem ez a céljuk. Na ugye ! :D


Gömbvillámról pedig annyit, hogy annyiszor mondogatjátok, hogy így nem tudunk semmit róla meg úgy nem, akkor te miért jelentheted ki egyértelműen hogy ez nem az ?? :D


Ne is haragudj, de 404-et hogyan kérdezheted erről, ezt nem tudom megérteni. Olvastál egyetlen kommentet tőle ? Tudod hogy a világ egyik legzseniálisabb elméjét így írja el : Stívn Hópking.


404-ről ; Olvasom a fórumot és 404 válasza következik. Lassan felcsigázza a kedélyeket, hogy bizony ő tudja mi a helyzet és ezt most fel is tárja előttünk, aztán aki hisz neki hisz aki nem, az pedig nem, hiszen ez a mi választásunk, ő egyszer megosztja velünk a tudását. Egy két szépirodalmi könyvekből lopott idézetekkel funkciótlanul beleszőve a mondanivalójába, amely hitelességet sugall. Ezek után a történetében a legelképesztőbb ostobaságok egymásra halmozása következik, amiket még a zárt osztályról írt pszichiátriai könyvekben sem olvasni soha, amiket publikáltak legalábbis. Az ufóknak nincsenek érzelmeik, de egy jel feltetoválása oly félelmet kelt amitől már többet az ember felé sem néznek. Minden fajnak más szokásai és kultúrája van, de 35 törvény van mindenhol stb... :D


Nem tudom, hogy mit akarsz hallani... Hogy a Lumbuláni Királyság űrhajója jött ide 350 Trillió fényévekről ?? Ezt tanultad egyetemen, már ne is haragudj, hogy ilyen megbízható tudományos forrástól kérsz véleményt ?Egyébként a többi hozzászólóval egyetértek, nem kell az ufókat keresni mindenhol.


Egy fizikus (de ez titkos :D)

2011. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Tévedés, nem ufokat keresek, hanem értelmes elfogadható magyarázatot a látottakra. Bár tudományos körökbe is feltettem a kérdést és magyarázatot nem tudtak rá adni, de a gömbvillámot kizárták. Ez itt csak arra megy ki, hogy ha valaki látott valaha hasonlót megossza, igy talán okosabbak leszünk. Ha meg nem egy titokkal több.
2011. aug. 16. 15:03
 18/47 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Találtam egy tavalyi cikket. Valami ilyesmi volt? [link]
2011. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok már szegény kérdezőt! Hát már kérdezni se szabad semmit? Mit a kérdés 404hez? Hogy ez igazi ufó-e vagy mi?
2011. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
A második látott objektum hasonló , de az első amit szemtől szembe láttam tőlem kb 10m-re az egy tüzcsóva ami meduza szerü volt. első pillanatra egy lángoló újságpapirra emlékeztetett, de közelebb érbe tisztult a formája és egy narancssárga szinü áttetsző meduza formáju valami volt amely egyenletes sebeséggel haladt az égen. Ennyi.
2011. aug. 16. 15:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!