Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit láttam?

Dapecv kérdése:

Mit láttam?

Figyelt kérdés
2010. 07. 09. -én Nyíregyházán 21:46 és 21:56 időben kettő darab ismeretlen objektumot véltem felfedezni amelyről fényképet is készítettem mobiltelefonnal. A minősége nem túl jó. A történet leírása: 2010. 07. 09. -én kb.21:45 perckor értünk haza egy esti bevásárlásból, befordúlva a garázsbeállóba megálltam és kiszáltunk az autóból. Valamilyen megfontolásból feltekíntettem az égre ekkor érdekes látvány fogadott. Északi irányból ereszkedés, majd kb 10m magason egyenesvonalú viszonlag gyors mozgást végzett teljesen hangtalanú egy általam még sosem látott leírhatalan szépségű objektum. Objektum leírása: Kb.10m magason (ezt onnan tudom megsaccolni, mert a házunk gerincmagassága 6m és az objektum felette haladt át. ) kb 1m hosszú sárga szinű (pontosan mint a tűznek a szine) medúza kinézetű áttetsző valami mozgot egyenes vonalban déli irányba. Az idő tiszta volt, szélcsendes. Rá 10 percre nyugatról szemlélve az eget, illetve keresve az előző látványt egy fehér fény villant fel az égen mely d-K irányba mozgot, formályát tekíntve háromszög alakú volt a háromszögek éleiből fehér fény látszódott, körülötte (mint a szaturnusz körgyűrűje) egy körgyűrű látszódott szintén fehér fényt kibocsájtva. A két látott objektum egymás alatt helyezkedett el ezt már a második foton véltem felfedezni ( az először látott meduza objektumot a foton vettem észre mivel menetközbe eltünt a látóképből) Pár perc elteltével mozgás közben eltüntek. Az eset óta időközönként hallok hangokat és látok dolgokat, éjszaka elalvás előtt, de még éber állapotban. Lehet, hogy nm függ össze. Kérném, ha mód van rá megmagyarázni, hogy mit is láttam valójában?
2011. aug. 16. 10:27
1 2 3 4 5
 31/47 H.Jani ***** válasza:
45%
UFO volt láttam! (Télapónak tanulok)
2011. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 Hakachi ***** válasza:
23%

Kérdező, Remélem még nézed a válaszokat

ugyanis magyarázatot adhatok az 1. objektum mi voltjára

azóta mióta sugármeghajtású, magas reptű gépeket gyártunk

a pilóták azóta gyakran észlelnek hasonlókat

a leírás megegyező (lángszínű, óriás, repülő medúza)

ezeket "Atmoszferikus Medúzáknak hívják"

manapság az észlelésük főként titkosítót aktákban kötnek ki

ez azért is lehet mert nem igazán tudunk róluk sókat bármik is legyenek

ami viszont ami még furcsább az hogy ilyen alacsonyan észlelted


most a szkeptikusok mondhatják hogy azért látnak ilyesmit a pilóták mert kevés oxigén éri az agyukat

de nem hiszem hogy olyan magasan laknál hogy ne kapnál levegőt

2011. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
7%
Azért mert te nem láttad előjönni még nem mond ellent a fizikának. Ez egyértelműen egy közbilágítási lámpa és egy repülőgép a magasban, ha te másnak láttad akkor be voltatok piálva, ami nem baj de nem kell hetet havat összehordani.
2011. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Ez tényleg UFO!
2011. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
7%
Lehet arra járt Amerika Kapitány
2011. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
9%
Csak én nem hallottam még ezekről az "atmoszférikus medúzákról"? Google sem ad ki rá semmit :D
2011. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
74%
Nahát a húgomról se ad ki semmit a google mégis létezik :D
2011. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 404 ***** válasza:
96%
Sajnálom nem tudom mit láthattál, a képekből semmit nem lehet kibogozni. Bármi lehetett. Távcsővel is megnézted? Minden esetre amíg nem tudni mi volt az, addig ufó, hiszen az ufó rövidített jelentése azonosítatlan repülő tárgy.
2011. aug. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
0%
Mi a faszom az az atmoszferikus medúza? Ok a google a barátom, de ennyire nem vagyunk jóban, mert nem ad rá ki semmit xd Am UFO-nak UFO volt, mivel azonosítatlan repülő tárgy, de hogy földön kívüli űrhajó? Kétlem. Ha valóban nem voltál szarrá szívva, meg agyi bajod sincs akkor nyilván valami egyáltalán nem titkos tesztelést láttál, amit mondjuk a katonaság csinált. Vagy ami még jobb készültek aug 20-ra valami oltári nagyot szóló dologgal és ez volt a tesztkör :D
2011. aug. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Hakachi ***** válasza:
9%

Az "Atmoszferikus Medúzák" is UFO-nak számítanak

(de ez a jelenség megnevezése)

2011. aug. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!