Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek érdemes blogot...

Szerintetek érdemes blogot indítanom UFO témában?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor ha sokat tudsz roluk nm kamuk nem hülyeségek igazi használhato infok meg ijenek.
2011. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp.
2011. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Írj privit havi 1-2 ezerért domainnal saját tárhelyel megtudjuk oldani és olyan blog kinézetet és működést találsz ki amit csak elképzelsz ;)
2011. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetemben biztos ajánlott lenne egy blog, mivel rengeteg olyan természetfeletti eseményt tapasztaltam meg, melyek nagyon meg is viseltek.


Viszont, ha Veled nem történtek természetfeletti dolgok, akkor nem ajánlanám. Természetesen Te tudod, nem akarok beleszólni.

2011. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekel az ufo téma és kb 1 éve kezdtem el böngészni mindenféle ufos videot meg weboldalt meg mindenfélét és már azért egy két dolgot megtudtam ezzel a témával kapcsolatban amugy a blog kinézete nekem nem számít csak akkor ha többen lesznek akik folyton nézik a blogot.
2011. aug. 29. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igen ha érdekes a téma, és ha igaz ami a blogodon van, de mint egy fórum, úgy is elég beszédes lehet, ha van téma.
2011. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az öszi szünetben fogom elkezdeni, és a legjobban igyekszem majd valós anyagokat feltölteni
2011. aug. 30. 09:34
 8/8 A kérdező kommentje:
öszi=őszi
2011. aug. 30. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!