Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttatok már szellemet? UFO-t...

Láttatok már szellemet? UFO-t vagy bármely természetfeletti lényt?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi!Légyszíves ne annyit írjatok,hogy igen hanem fejtsétek ki bővebben!:)

Köszönöm!


2011. szept. 26. 21:26
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Érdekes...
2011. okt. 7. 15:45
 22/31 anonim ***** válasza:

Igen.

U.F.O-t mármint idegen repülő tárgyat nem.Magár a lényt igen.

De sok olyan dolgot láttam ami alapján azt mondhatom hogy létezik.Rengeteg dolog létezik amit sok laikus vagy szűk látókörű ember nem ért meg.


Ezzel nem becsmérelni akarom azokat akik,vagy hitetlenségtől, vagy kényelmességből nem foglalkoznak ezzel,és csupán valamiféle poén forrást várnak. Ettől a nem épp vidám témától...


És nem fogok magyarázkodni... Válaszoltam a kérdésre..

Igen.

2011. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat, de aki látott, az vagy hallucinált, vagy félreértelmezett dolgokat. Pl. a szellemfotók összevissza tükröződésekből vagy magas expozíciós idővel fényképezésnél szoktak ált. elővordulni. Ha kell, bármikor csinálok, ahányat akarsz (lehetőleg azért estére, akkor élethűbb). De nappal is lehet, csak kicsit bemozdítod a fényképezőt, amikor embert fotózol, és mát kész is a szellemkép.

UFÓt is lehet: lézerrel célozz a kamerádba megfelelő távilságból. Jó csészealjalakban tolódik el a fény, ha szerencséd van. A háttér pedig elsötétül, mert a nagymennyiségű fény miatt korrigál a kamera (egyszerű webkamerára gondolok).

2011. nov. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Ja, az űrlényt el ne felejetsem (előző vagyok).

Az pedig beépített effekt az iSight kamerákba :)

2011. nov. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Szellemet a tükörben.

:(

2011. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:

Én még nem láttam

:(

2011. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Szellemet a tükörben???Ez poén vagy igaz?Fejtsd ki bőveben kérlek!A kamerás trükköt köszönöm érdekes megy a pont!:)
2011. nov. 20. 18:00
 28/31 anonim ***** válasza:
Nekem a párom látott Egerszeg mellett egy tónál este horgászás közben egy fényes "gömböt" /ő így mesélte/ az égen repülni.Nem tudja mi lehetett.Amúgy a tükrökkel vigyázni kell.Egyik barátnőm egész szabája tele volt tükrökkel és hát az egymással szemben lévő tükrök átjárók a szellemeknek állítólag...
2011. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Az a gömb lehet,hogy gömbvillám volt...Ez is érdekes megy a pont...
2011. nov. 20. 21:43
 30/31 anonim ***** válasza:
Végülis lehet,bár az a gömb egy messze lévő valami volt.Bár nem tudom,hogy gömbvillm mikor keletkezik,nem voltam jó fizikából,de fényképek is készültek a jelenségről és fel lettek töltve a páromék gépére és rá pár napra elromlott a számítógép és a képek a jelenségről eltűntek..Ez is érdekes momentum a dologról.Na és persze Sopron! Ott a nyáron sok-sok érdekes dolgot láttam és egy kisgyerek aszfaltrajza szinte sokkolólag hatott rám...
2011. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!