Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kiváncsi vagyok a véleményetek...

Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Most volt ugye hogy a műholdat visszahozták a földre de nemtudták, hogy hova fog becsapódni, egy ilyen októberben is lesz. Nem is ez a lényeg. De ha egy meteor tartana a föld felé akkor is ezt csinálnák?

Figyelt kérdés
lesz ami lesz?esik ahova esik?milyen módon tudnák elhárítani a katasztrófát,hogy becsapódjon?
2011. okt. 15. 20:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

23:22

Azért megoldási elméletek vannak, bár nem tudnánk őket egyenlőre megvalósítani. Kitaláltak ilyeneket, hogy tükrös műholdat ráállítani, és elkezdeni párologtatni, és ez szépen lassan eltérítené a pályájáról, vagy eltolni valami rakétával. Előbb utóbb úgyis erre jár egy ilyen hegynyi dög, csak remélem, addigra lesz valami lehetőségünk, hogy eltérítsük. :) A szupervulkán szerintem nem emberiség veszélyeztető, a kvazár meg kb. deus ex machina :D

2011. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!