Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért vált ilyen kies és...

Miért vált ilyen kies és vitákkal teli hellyé ez a szebb napokat megélt rovat?

Figyelt kérdés

Zoltán Kvantumfizikus kérdése :


Tavaly elég sokat jártam ide, azonban ez mára már eléggé lecsökkent a minőség miatt. Emlékeim szerint éppen egy éve nagyon felemelő szintű vitának és nem mint a mostani, ami veszekedés és oltások áradata volt itt. Jó volt ide járni, mert sok érdekes véleményt olvasott az ember és a reakciók is ellenvéleményben csúcsosodtak ki, nem úgy mint mostanában, amikor csípöből, mert úgy gondolja valaki és ez feljogosítja arra, hogy utánaolvasás nélkül egyből leszolja. Éppen akkor érkeztem, ide amokir Szenthelyi Árpád az ellenállás tagja, boncolgatta az emberiség túlélési stratégiai állapotát egy lehetséges földönkívüli támadás esetén, szép idők voltak, kár hogy mára már tovaszálltak. Te is így látod ?


2011. okt. 31. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Azért, mert teleírják feneketlen nagy butaságokkal, mint a reptoid(iotizmus). És ezért részben te is felesz.

Megunták a 12 évet betöltött személyek az ilyen zagyvaságokat, értelmes kérdésekre vágynak. A trollkodás és az off maradt az egyetlen fegyverük az ilyen barbárok(nem 404-ről, Árpiról vagy te rólad van szó) ellen.

Például ott van King of Reptoids, félig ilyen félig olyan a neve nyelvileg, annyi hibával ír, mint én amikor elkezdtem gépírást tanulni, de szerintem neki nem 10 perc 2500(hibátlan) leütés. Hangneméből is kitűnik a kora és mégis hazudik.

2011. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez egy sztereotípia ! Mindenki aki ide jön, felvilágosulatlan az UFO témában és azt hiszik, mert kb 20 éve még így volt, hogy minden idegen kis szűrke és ami meg nem az csak kitaláció. Azóta megváltozott az ide látogatók csoportja és le is van írva a régi, ókori feljegyzésekben a Reptoidok és hogy visszajönnek 2012-ben, de ez nem érdekli őket, mert az hülyeség sztük.


Ha valaki világító köveket fényképez ami alatt egy lámpa van, inkább nem nézik meg mégegyszer nehogy be kelljen vallani hogy igaz, hanem elhiszik, meg ha kis szűrkék jönnek ide akkor ok, de ha igazi lények mint Reptoidok, akkor már jajj, dehogyis. :P


Gondolkozhatnátok, te is válaszoló.

2011. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Elsőnek : A kérdéseim mindíg értelmesek és reális felvetéseket tartalmaznak valamint összhangban vannak a jelenlegi tudomány állásával is. Annak ellenére, hogy megalapozottan tárom elétek a problémát, mégis születnek olyan csípőből elutasítások és leszólások, amik merőben eltérnek az általam adott hangnemnek és stílusnak http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2181..


Mostanában kérdéseimre, igen kevés válasz érkezik, így nem hiszem hogy össze lehetne hasonlítani reálisan a fórumbefolyásolási képességeimet,mint amilyen az általad említett 404, akinek egyetlen válasza 20 kérdést és 700 hozzászólást generálnak. Értelmileg, ne is haragudj, de lealacsonyítónak érzem 404-el összehasonlítani magamat.


Nagyon sok kérdés van és ez 2-ik válaszolónak igaza van, ami különböző témákat érint és megférnek itt, akkor miért szelektáltok.

2011. okt. 31. 17:35
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
És ha gondolkoznátok ti akkor rájönnétek, hogy vannak jó elmegyógyintézetek.
2011. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Egyetértek a kérdés felvetőjével. Sokan csak a rövidlátó kis véleményeikkel jönnennek ide , teljesen meggondolatlanul, mert másutt nincs módjuk magukat okosabbnak hinni. Itt élvezik, hogy ők majd jól megmondják a tutit, és nagyokat röhögnek közben. Én nem foglalkozom velük, egyszerűen átugrom az ilyen beszólós - leszólós válaszokat. A minőségi vitákat szeretem, és van is belőlük sok, ha valaki feldob egy jó témát. Vannak nagyon értelmes hozzászólások, nekem olyan, mint egy jó baráti beszélgetés hasonló érdeklődésű és műveltségű emberekkel.
2011. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Neménvagyokaz ***** válasza:
56%
Jól látod a helyzetet kedves kérdező.Mint ahogy az a 19:07-es válaszoló kommentjéből is látszik, sok itt az olyan ember aki úgy gondolja, hogy aki másképp gondolkodik, mint ő a hülye, és ez feljogosítja arra, hogy semmibe vegye a másikat.
2011. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%

Az a probléma, hogy az UFO észlelések rovatban megjelenhet olyan kérdés, hogy Holnap egy reptoiddal randizom, mit vegyek fel? és társai.

SZVSZ a kategória nem ott romlott el, amikor megjelentek az 1. értelmes reptoidokkal foglalkozó kérdések, hanem mikor minden hülyeséget megkérdeznek, olyanok, akik el sem hiszik, hogy léteznek ezek a lények.

2011. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

Semmi konkrét nem bizonyítja a reptoidióták létezését, se azt, fejlett civilizációk látogattak a földre, ráadásul nem is egy.

A troll jót röhög ilyenen, a laikus meg próbálja győzni a szektást vagy fordítva és ezzel mindenki a semmit hajtja, én is és te is.

2011. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"404, akinek egyetlen válasza 20 kérdést és 700 hozzászólást generálnak. Értelmileg, ne is haragudj, de lealacsonyítónak érzem 404-el összehasonlítani magamat."


Provokatívan, beképzelten és durván fogalmaztál. Úgy hogy te csak ne beszélj...

2011. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Alenn válasza:

Egy egyszerű link: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__3393239..


És ezek után még kérdezed? :D


(most látom hogy áttették a humor kategóriába :D)

2012. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!