Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért vált ilyen kies és...

Miért vált ilyen kies és vitákkal teli hellyé ez a szebb napokat megélt rovat?

Figyelt kérdés

Zoltán Kvantumfizikus kérdése :


Tavaly elég sokat jártam ide, azonban ez mára már eléggé lecsökkent a minőség miatt. Emlékeim szerint éppen egy éve nagyon felemelő szintű vitának és nem mint a mostani, ami veszekedés és oltások áradata volt itt. Jó volt ide járni, mert sok érdekes véleményt olvasott az ember és a reakciók is ellenvéleményben csúcsosodtak ki, nem úgy mint mostanában, amikor csípöből, mert úgy gondolja valaki és ez feljogosítja arra, hogy utánaolvasás nélkül egyből leszolja. Éppen akkor érkeztem, ide amokir Szenthelyi Árpád az ellenállás tagja, boncolgatta az emberiség túlélési stratégiai állapotát egy lehetséges földönkívüli támadás esetén, szép idők voltak, kár hogy mára már tovaszálltak. Te is így látod ?


2011. okt. 31. 16:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mert az intelligens és bölcs emberek itt hagyták az oldalt. Az arrogáns, öntelt, egománok tizenévesek pedig itt maradtak. Lehülyéznek és kinevetnek mindent, amit nem értenek, ha nem rendelkeznek kellő bölcsességgel illetve információval, hogy megértsék azt.
2012. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
a legnagyobb gond itt az,hogy elszaporodtak a trollkodó tizenéves hülyegyerekek,akik azt gondolják vicces,hogy egy kérdésen belük 3szor leírják ugyanazt a baeromságot.Én is kb 2 éve figyelem itt a kérdéseket,de ma már ki sem írok egyet sem,mert normális válasz úgysem jön rá.Nem értem a moderátorok mért nem tesznek semmit,hogy újra megkomolyodjon ez a kategória,pedig régen olyan jó dolgokat lehetett itt olvasni.Most meg olyan ritka az értelmes írás mint a fehér holló.
2012. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A kérdezővel egyetértek, és bíztatnám őt, és azokat, akik szintén ezt godnolják: Ne adjuk fel, vigyük tovább a jó kis beszélgető körünket! Akik komolytalan szándékkal jönnek ide, azok majd csak megúnják egyszer. Vitázni lehet, természetesen, csak a durva ítélkezésektől kell tartózkodni. Nagyon is érdekes lenne olvasni, mit tehetnénk egy földönkivüli invázió esetén.
2012. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!