Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kipróbáltam a 404 tapaszos...

Kipróbáltam a 404 tapaszos ellenőrzést és reggel nem volt a szememen a tapasz. Most akkor elvittek az idegenek?

Figyelt kérdés
Az ágyba se találtam meg. Egyszerűen eltűnt a tapasz. A családban senki nem jött be a szobámba mert nincs hozzá kulcsuk, és nem is tudnak semmilyen tapaszról. Nem láttak sehol tapaszt. De hogy tudott eltűnni csak úgy? Meztelenül alszok tehát az nem lehet hogy a pizsamán vagy hálóingen lenne. Az egész lepedőt átnéztem, a padlót az ágy alatt, a takaróba sem volt, még a huzatot is lehúztam és ott se volt a tapasz. Eltűnt. pedig tisztán emlékszem hogy feltettem este a tapaszt. Ma kipróbálom még egyszer ezt a tapaszos dolgot.

2011. okt. 31. 22:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Elvittek és feldugtak a seggedbe egy nyomkövetőt te idióta!!!
2011. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"beültettek valami a testedbe" Haver ez mind igaz én is kaptam anális beültetést k.urva nagy szívás volt tisztára mint Cartman :S

[link]

2011. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%
Legközelebb úgy ragaszd,hogy a szempillád is beleragadjon,mert úgy meg fogod érezni,ha valaki leveszi rólad :D!Amúgy nem értem hol az összefüggés egy ragtapasz,meg az emberrablások közt...
2011. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
hát az az összefüggés, hogy az idegen lények amikor elvisznek, leveszik rólad a tapaszt a szemedről mert a szemed mindenképpen meg kell hogy vizsgálják és a tapaszt már nem teszik vissza és úgy kerülsz vissza az ágyikódba hogy tapasz nélkül.
2011. nov. 1. 16:06
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért milyen sötétek ezek a lények! Kitörlik a memóriád,hogy ne emlékezz,de a patikába már nem tudnak beugrani ragtapaszért,hogy le ne bukjanak...Lehet,hogy nem is olyan fejlettek agyilag :D.
2011. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Lehet iskolai suhancok járnak ide űrrobogón :d.
2011. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
13:27 pont ezt akartam linkelni :D
2011. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A földönkívüliek nem járnak a patikába sebtapaszért. Az durva lenne. Viszont embereket állatokat és mindent ami él és érdekes tényleg elrabolnak. Mi is ezt tennénk ha más bolygókon találnánk életet. Hoznánk haza mintát vizsgálgatni.
2011. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ténleg félsz, hogy megvizsgálnak érdemesebb inkább seggtapaszt használni.
2011. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyire hülyék az emberek,vagy csak megjátszák magukat :)?
2011. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!