Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha a NASA találna egy másik...

Ha a NASA találna egy másik bolygón földönkívüli életet, szerinted publikussá tennék a hírt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 23:26
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Pont ellenkezőleg... nem hisznek az emberek Istenben, hitetlenek és szarkasztikusak az emberek, pont ezért tartunk itt.
2011. dec. 9. 15:08
 22/30 anonim ***** válasza:

Ne magadvól indulj ki! Az emberiség több mint 90%-a hisz Istenben! Nézz utána! Szerinted mekkora riadalom lenne ha kiderülne hogy mi emberek csak egy primitiv buta faj vagyunk a világegyetemben. Az emberek nem tudnák kezelni a helyzetet. Nézd meg a Kapcsolat (Contact) című filmet és rájössz! Pont arról van benne szó ki hogy reagál.

[link]

Egyébként igazuk van azoknak akik azt írják hogy a kormányok nem tudnák kezelni a helyzetet. Ezért titkolják ameddig tudják. Azt nem tudják megoldani hogy béke legyen a Föld bolygón. Hogy tudnák megoldani azt hogy egy náluk erősebb fejlettebb hatalommal békében éljünk?

2011. dec. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
A Biblia is tele van egy ilyen fejlettebb faj beavatkozásainak leírásával, és azóta is titkolják. Az egész be bele van magyarázva egy vallásos képzelgés. Szerinted akkor napjainkban máshogy mennek a dolgok?
2011. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Mindent titkolnak és titkolni is fognak még nagyon sokáig szerintem! Annyira "fejletlenek" vagyunk még az ilyen dolgok megismeréséhez,hogy talán jobb is,ha a felét sem tudjuk az igazságnak!
2011. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy "nem hiszünk Istenben", hanem "nem hisznek az emberek Istenben". Úgy vélem nem az én hiányosságom, hogy nem tudsz olvasni.

Az, hogy hiszel Istenben és hogy vallásos vagy pedig teljesen különálló.

2011. dec. 10. 17:23
 26/30 anonim ***** válasza:

ma 17:23


Én is ezt a hitet vallom ! :)

2011. dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 beata456 válasza:
2011. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

eléggé durva, hogy pont most derülnek ki dolgok, vagy most hoznak nyilvánosságra ilyeneket.

miért pont mostanában? vagy csak én figyelek fel rá és eddig is voltak?

szerintem nem ilyen szinten...


http://www.youtube.com/watch?v=r_9L_NXYyVA&feature=related


vélemények?

2011. dec. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Szerintem ezt nem lehetne eltitkolni, hiszen előbb-utóbb kiderülne. Az emberi lény már csak ilyen. :) Amiről már ketten tudnak, az többé már nem titok!
2011. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
81%
lehet lepontozni, de jobb ha felébredtek ti idioták hogy mi is zajlik körülöttetek, oly mértékig levagytok butítva a sok felesleges információtól amitől már függők vagytok hogy rá se jöttök hogy a média elferdíti az igazságokat és rengeteget hazudozik.De további szép álmokat, jó mélyen alszotok még:)
2012. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!